Προς το περιεχόμενο

The [Old] Official Off Topic Thread V


Lucifer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 38,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • nicoc89

    2558

  • viper2005

    2348

  • leftermann

    1563

  • athlios

    1526

 Εγω διαβάζω μια εργασία που πρέπει να παραδώσω σε λίγες μέρες. Σαν να γράφει καθυστρερημένο πακιστανάκι που έχει λίγους μηνες στη χωρα και δεν ξερει καλά τη γλώσσα γραφω. Οι διορθώσεις μαλλον θα παρουν περισσότερο χρόνο από οσο πήρε να γραφτει η εργασία. Μπραβο μου. 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

O linkin με κερδίζει :P  19 εδώ και βροχούλα!

 

Που εισαι εσυ καλο μου παιδι?  :-D

 

 

Διάβασα λίγο το νημα με τις σχέσεις και λίγο το νημα με τους τυφλούς. Νόμιζα πως μπήκα στο agiospanteleimonas.gr

 

Κακως, ουτε γελιο δεν εχουν πλεον αυτα τα τοπικ.

 

 Εγω διαβάζω μια εργασία που πρέπει να παραδώσω σε λίγες μέρες. Σαν να γράφει καθυστρερημένο πακιστανάκι που έχει λίγους μηνες στη χωρα και δεν ξερει καλά τη γλώσσα γραφω. Οι διορθώσεις μαλλον θα παρουν περισσότερο χρόνο από οσο πήρε να γραφτει η εργασία. Μπραβο μου. 

 

Αχαχα, ειμαι στην ιδια φαση μονο που γραφω στα αγγλικα... 3 πουλακια καθονταν και πλεκανε πουλοβερ!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κακως, ουτε γελιο δεν εχουν πλεον αυτα τα τοπικ.

Έχεις απόλυτο δίκιο.  Αυτό με τους τυφλούς δεν το είχα διαβάσει, το άλλο με τις σχέσεις το είχα αφήσει στην 5-6η σελίδα αλλά μπήκα να δω τι τους είπε ο λουσιφερ. Τον βρήκα επιεική. Τα σπυριά στο κεφάλι έχουν καθόλου gore τουλάχιστον ή ξενέρα κι εκεί;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εεεεεεεελα ρε χαλαρά ναούμ.

Εδώ χαλλλλκιδικη έτσι και έτσι.. 30 βαθμούς λέει το θερμόμετρο μέσα, άντε το πολύ 35 να έχει έξω....

Και το απόγευμα βουτιτσα στη θάλασσα....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και εννοείται ότι ΣΗΜΕΡΑ με αυτό τον καιρό έπρεπε να κάνω τουρ σε καλλιτέχνιδα σε όλες τις κακόφημες γειτονιές της Αθήνας για να κάνει research για το έργο της. Προφανώς και θα ήταν σήμερα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

4. Η λέξη "κουφοχωριό" μου φαίνεται αστεία γιατί θυμίζει "στρουμφοχωριό". Υποθέτω πως κάπως έτσι επιλέχθηκε και την βρήκα αστεία με καλοήθη τρόπο, ως σχετικά ευρηματικό αυτοσαρκασμό. Αν δεν ισχύει αυτό και ήταν απόπειρα εύρεσης αμιγώς σοβαρού ονόματος, γελάω λίγο περισσότερο.

ΤΗΝ ΚΟΥΦΑΝΕ!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...