Προς το περιεχόμενο

The [Old] Official Off Topic Thread V


Lucifer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 38,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • nicoc89

    2558

  • viper2005

    2348

  • leftermann

    1563

  • athlios

    1526

Mε μπερδεψες και μπερδευτηκες κι εσυ! Αυτο που θελω να πω ειναι οτι εσυ κι εγω μπορει να εχουμε τον ελεγχο των χτυπηματων μας, το καθε τραγι που γυριζει στις πυγμαχικες σχολες το ρωτας?

 

Προφανως και οταν κανεις σπαρινγκ, τα χτυπηματα τα "κοβεις", δεν μπορεις να δινεις και να δεχεσαι τοσα πολλα χτυπηματα επι καθημερινης βασεως.

 

Ωστοσο, ξεχνας 3 βασικες κατηγοριες ανθρωπων που παιζουν στις σχολες:

 

α) Ο αμπαλος. Προκειμενου να σε ακουμπησει, βγαζει τα χερια του οπως να ναι.

β) Ο βαμαω. Ο τετραγωνοκεφαλος τυπος που θα βγαζει τα χτυπηματα 110%.

γ) Ο μπαρμπας. Ο κλασικος αμπαλος που κανει πυγμαχια 10 χρονια και κυνηγαει νουμπαδες να τους μαυρισει στο ξυλο για να χαρει.

 

Αυτα που σου λεω τα εχω δει με τα ματια μου και πολλες φορες μαλιστα. Τεσπα, ο καθενας κανει οτι τον βολευει. 

 

Καλημερες.

Δίκιο έχεις, εκεί όμως πρέπει να είναι ο προπονητής να τους προσέχει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα στείλω μνμ για το γαμωτο. βέβαια θα μου είναι ψιλό άχρηστο γιατι δεν πιάνω καθόλου σήμα στο σπίτι. Ανάθεμα με που βαριέμαι να πάω σε άλλο δίκτυο...ε τουλάχιστον θα πεζει στανταρ ιντερνετ στις εξόδους...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Διαβάζω το βιβλίο μου κάτω από ένα δεντράκι.

Περνάει από μπροστά μου ένας νεαρός που έκανε τζόγκιν.

Τον κοιτάω, με κοιτάει, χαμηλώνει βλέμμα και συνεχίζει το τρέξιμο.

Μετά από κανα 10λεπτο ξαναπερνάει απ'το ίδιο σημείο.

Τον κοιτάω, με κοιτάει, ξαναχαμηλώνει βλέμμα και συνεχίζει.

Συνεχίζεται το ίδιο σκηνικό άλλες 3-4 φορές.

 

Ρε πούστη μου γιατί χαμήλωνε το βλέμμα;

Μα τόσο άγρια ήμουν και τον τρόμαζα ξερωγώ;

Πφφφ να θες να φλερτάρεις και λίγο και να μην μπορείς.

Ε μετά πήρα το ποδήλατο και συνέχισα τον δρόμο μου.

 

gxldem8kxl91zglnwxziepzzo1_500.jpg

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Ρε πούστη μου γιατί χαμήλωνε το βλέμμα;

Μα τόσο άγρια ήμουν και τον τρόμαζα ξερωγώ;

Πφφφ να θες να φλερτάρεις και λίγο και να μην μπορείς.

Ε μετά πήρα το ποδήλατο και συνέχισα τον δρόμο μου.

 

 

δεν ξέρω για εσένα αλλα εγώ έχω δύο βλέματα 

ενα που κάνει τις γκόμενες να με κοιτάζουν επίμονα και ενα που κάνει τους πάντες να κλάνουν μαλλί για κάποιο λόγο που δεν έχω καταλάβει ακόμα.

 

έχω κάνει άπειρες φορές πλάκα σε μπάτσους , χρηματαποστολές , χωρίς ουσιαστικά να κάνω τίποτα παράνομο . 

 

την προηγούμενη εβδομάδα έτυχε να περιμένω άτομο απέναντι απο μια τράπεζα και άρχισα να κάνω πλάκα με ύποπτες κινήσεις σε μια χρηματαποστολή με αποτέλεσμα να με κοιτάζει επίμονα ο οδηγός και να παίρνει κάπου τηλέφωνα , μετά απο κανα 5-10 λεπτά βγήκε απο πίσω ο άλλος που μπαίνει στην τράπεζα και βγήκε μαζι  άλλα 3 άτομα τα οποία ήρθαν και έκατσαν αριστερά , δεξιά και πίσω μου μέχρι να φύγει η χρηματαποστολή.

 

Έρχεται ο φίλος και πάμε να φύγουμε και όπως γυρνάω έχει στα 20 μέτρα σταματημένες στην άκρη του δρόμου δύο μπατσικές μηχανές και ο ένας ο μπάτσος με κοιτάζει επίμονα λες και του σκότωσα τον πατέρα

 

μου λένε οι φίλοι μου "καμια μέρα θα σε μαζέψουνε, κάνε μαλακίες" αλλα δεν κάνω κάτι

 

απλά έχω ενα συγκεκριμένο παρουσιαστικό , συνήθως είμαι αξύριστος και κουβαλάω και σακίδιο  :mellow: 

 

 

 

 

 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Την επόμενη φορά που θα βρεθείς απέναντι σε χρηματαποστολή ρίξ'τους το βλέμμα που ρίχνεις στις γκόμενες και πες μας τ'αποτελέσματα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...