Προς το περιεχόμενο

The [Old] Official Off Topic Thread V


Lucifer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 38,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • nicoc89

    2558

  • viper2005

    2348

  • leftermann

    1563

  • athlios

    1526

  • Super Moderators

πανεύκολα μπορεί να πιαστεί το πετάλι ανάμεσα στο πόδι και την παντόφλα, το ότι δεν σου έχει γίνει μλκια μέχρι στιγμής δεν σημαίνει ότι δεν μπορεί να συμβεί ανά πάσα στιγμή...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

True. Νταξει δεν θα τo ξαναξανω Sir. Παλι καλα που δεν ανεφερα δλδ το φαγητο στο ενα χερι και στο αλλο το τσιγάρο!!! Χαχαχα kidding προφανώς αλλα το εχω και αυτο -.- Εχω δει και να στριβει τσιγαρο η αλλη με τα δυο της χερια πανω στο τιμονι...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συνήθως εάν δεν κάνεις καλές διατάσεις και δεν εκτελείς σωστά την άσκηση, υπάρχουν πιθανότητες για τραυματισμό σε γόνατα/αστραγάλους. Βέβαια ποτέ δεν έτυχε σε κανέναν μας κάτι σοβαρό, αλλά οι διατάσεις θα γίνουν οι καλύτερές σου φίλες. Τώρα εάν κάνετε combat training υπάρχει περίπτωση εάν δεν προσέξεις και ο άλλος σου ρίξει καμιά γερή, να φας καμία ξόσφαλτση στην μύτη, αν και στο combat training συνήθως ρίχνουμε "τζούφιες" απλά και μόνο για να βελτιώσουμε την τεχνική και την άμυνα. Ό,τι άλλο θέλεις, ρώτα με!  :-)

 

Εξαρταται καθαρα απο το επιπεδο της δικης σου ενασχολησης. Αμα το βλεπεις χαλαρα, κανεις σωστες διατασεις και φορας head guards και μασελα, δεν θα εχεις κανενα θεμα. Αμα τωρα θες να κατεβεις σε αγωνες και κανεις επαγγελματικη προπονηση, τοτε παιζουν σπασμενη μυτη και πλευρα, και σκησιματα σε ζυγωματικα,φρυδια, αυτια κλπ κλπ. Εξαρταται καθαρα απο σενα.

 

Ευχαριστω και τους δυο σας για τις απαντησεις. Θα το ψαξω παραπανω μεχρι να βρω με τι θα ασχοληθω. Προς το παρων βλεπω βιντεακια απο Systema

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

True. Νταξει δεν θα τo ξαναξανω Sir. Παλι καλα που δεν ανεφερα δλδ το φαγητο στο ενα χερι και στο αλλο το τσιγάρο!!! Χαχαχα kidding προφανώς αλλα το εχω και αυτο -.- Εχω δει και να στριβει τσιγαρο η αλλη με τα δυο της χερια πανω στο τιμονι...

για αυτό crocs...fugly but useful :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...