Προς το περιεχόμενο

The [Old] Official Off Topic Thread V


Lucifer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 38,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • nicoc89

    2558

  • viper2005

    2348

  • leftermann

    1563

  • athlios

    1526

  • Moderators

Xθες βοηθουσα ολη μερα τον αδερφο μου στη μετακομιση του ιατρειου του. Απο πρωτο οροφο σε πρωτο οροφο χωρις ασανσερ (στο πρωτο δεν υπηρχε καν στο δευτερο δε λειτουργουσε τη μια και μοναδικη κωλομερα που θα πληρωνα για να λειτουργει). Σημερα δε νιωθω ολα τα μελη μου και επισης ποναω σε σημεια που δεν ηξερα καν πως διεθεταν μυες. 

Μαλλον ειμαι αγυμναστος. Χειμωνα αρχιζω γυμναστηρι.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τωρα βγηκε σε hd αραψ μου

 

Αυτό λέω, τέτοιες ταινίες δε το χρειάζονται.

 

Εγώ την είδα σε φιλμ, σε μηχανή προβολής.

 

Δε μπορείς να το αγγίξεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Xθες βοηθουσα ολη μερα τον αδερφο μου στη μετακομιση του ιατρειου του. Απο πρωτο οροφο σε πρωτο οροφο χωρις ασανσερ (στο πρωτο δεν υπηρχε καν στο δευτερο δε λειτουργουσε τη μια και μοναδικη κωλομερα που θα πληρωνα για να λειτουργει). Σημερα δε νιωθω ολα τα μελη μου και επισης ποναω σε σημεια που δεν ηξερα καν πως διεθεταν μυες. 

Μαλλον ειμαι αγυμναστος. Χειμωνα αρχιζω γυμναστηρι.

 

σε νιωθω φιλε μου, την παρασκευη ειχα την καταπληκτικη ιδεα να ξεκινησω μαθηματα αυτοαμυνας. εδω και δυο μερες ποναει ολο μου το ειναι.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

 

Αύριο που 'ναι και δύσκολη μέρα θα δοκιμάσω το γλυκό σου. Ψήθηκα άσχημα. Αν έχεις και καμιά άλλη συνταγή στείλε να ξέρουμε.

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

http://kotaku.com/inside-japans-pleasure-hotels-892099090

 

[...]

 

While generally safe, just don't forget that all sorts of things go on in love hotels: some legal, some not.

 

[...]

 

ku-xlarge.jpg

 

[...]

 

Ever since the Famicom days, video game consoles have been available in love hotels. They're fairly common.

 

ku-xlarge.jpg

 

[...]

 

ku-xlarge.jpg

 

DAHNpMP.jpg

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σημερα πηγα για μπανιο στην Ποτιδαια...

 

Η θαλασσα ηταν τοσο ζεστη..

 

Τρελαθηκα.. Ειχαμε παρει μασκες και πηγαμε μεσα...τρελη αισθηση ρε μαγκες..

 

Εβλεπα εξω στην παραλια της Ελληνιδες γυναικες οι πιο πολλες με κυταρριτιδα(δεν εχω μεγαλο θεμα μ'αυτο) και περισσια κιλα. Ενω οι ξενες ολες σχεδον απο 18 μεχρι 40+ ηταν με ωραιο σωμα χωρις κυταρριτιδα και ακομπλαριστες.. Ειδα μια κοπελιτσα ξενη, με λιγα παραπάνω κιλα, αλλα ηταν πολυ ομορφη. Το προσωπο της ωραιο και τα περισσεια κιλα δεν μου εκαναν καθολου κακη εντυπωση, ουτε ιχνος κυταριτιδας..

 

Που οφειλεται αυτο? Μηπως ολο ξεκιναει απο την εφηβικη ηλικια που οσο να πεις αυτες ακομα και στα σχολεια τους εχουν μια αλφα αθλητικη δραστηριοτητα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σημερα πηγα για μπανιο στην Ποτιδαια...

 

Η θαλασσα ηταν τοσο ζεστη..

 

Τρελαθηκα.. Ειχαμε παρει μασκες και πηγαμε μεσα...τρελη αισθηση ρε μαγκες..

 

Εβλεπα εξω στην παραλια της Ελληνιδες γυναικες οι πιο πολλες με κυταρριτιδα(δεν εχω μεγαλο θεμα μ'αυτο) και περισσια κιλα. Ενω οι ξενες ολες σχεδον απο 18 μεχρι 40+ ηταν με ωραιο σωμα χωρις κυταρριτιδα και ακομπλαριστες.. Ειδα μια κοπελιτσα ξενη, με λιγα παραπάνω κιλα, αλλα ηταν πολυ ομορφη. Το προσωπο της ωραιο και τα περισσεια κιλα δεν μου εκαναν καθολου κακη εντυπωση, ουτε ιχνος κυταριτιδας..

 

Που οφειλεται αυτο? Μηπως ολο ξεκιναει απο την εφηβικη ηλικια που οσο να πεις αυτες ακομα και στα σχολεια τους εχουν μια αλφα αθλητικη δραστηριοτητα...

 

που να δεις ρωσιδουλες...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...