Προς το περιεχόμενο

The [Old] Official Off Topic Thread V


Lucifer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Χεχ παίζει να σε πήδησε λίγο η κέτωση ε.

οχι , καφέ χρειαζόμουν , μερικές φορές με πιάνει δυνατός πονοκέφαλος και όταν πιω καφε μου περνάει 

αν δεν πιω ουτε ενα καφέ 2-3 ώρες αφότου ξυπνήσω δεν την παλεύω , μια φορά μέχρι που ίδρωσα και ανέβασα πυρετό αλλα τώρα πίνω ενα διπλό σκέτο οταν ξυπνήσω , το μεσημέρι αλλον ένα και το βράδυ , τους ελάττωσα 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 38,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • nicoc89

    2558

  • viper2005

    2348

  • leftermann

    1563

  • athlios

    1526

Σημερα βγηκα μονος.. Ενας φιλαρακι ηθελε να κανω την γλαστρα που θα βγαινανε 2 ζευγαρια μαζι.. Του λεω με αυτες δεν βγαινω..

 

Με στελνει μυνημα και μου λεει φιλε στηριξε με.. Τα παιρνω του λεω ειμαι εκει αν θελετε ελατε να πιουμε κανενα ποτο..

 

Τελικα τα ηπια με το μπαρμαν που ειναι φιλος μου/κομμωτης μου.... Μια χαρα περασα.. Με τα ποδια πηγα στο μπαρακι με τς ποδια γυρισα κομπλε.. Κοπελια δεν επαιξε...

 

Εν τω μεταξυ ηταν μια παρεα με 4 κοπελες(δεν μπορω να τις ψυχολογισω) με την μια εκανα κατι, με την αλλη βγηκα για ποτο και με γουσταρε.. Την εποχη που εγιναν αυτα αυτες οι δυο ηταν μαλωμενες. Τωρα κανουν τρελη παρεα.. Αλλα εμενα ουτε γεια δεν μου λενε...

 

Να τρελαινεσαι...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ξαδερφες μου ητανε..

 

Ζευγαρακια...

 

Εγω τι να κανω μαζι τους.. Εκτος την γλαστρα... Εκτος και αν θελανε να τους βοηθησω στα αλλα που δεν μπορουσα.. Λογο αιμομιξιας...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω μόλις γύρισα... Τελικά Αθήνα καλοκαίρι καταλαβαίνεις αυτό που λένε οτι και με καλή παρέα οπουδήποτε περνάς γαμάτα... Το μαγαζί είχε καυλώσει με τόσο με το τζέρτζερο που βγάλαμε που την βγάλζμε τσάμπα. Ο ναι, γίναμε σκατά και την βγάλαμε τσαμπα  :-D  :-D  :-D  :-D  :-D  :-D  :-D

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ωραίο το vid

 

 

2 ξαδερφες μου ητανε..

Εκτος και αν θελανε να τους βοηθησω στα αλλα που δεν μπορουσα.. Λογο αιμομιξιας...

Μπορείς να τις βοηθήσεις και με τα δάκτυλα σου...

Just a thought.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...