Προς το περιεχόμενο

The [Old] Official Off Topic Thread V


Lucifer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

[/url]

 

καλα μέχρι να μπεί το τραγούδι θα το έχει κλείσει ο άλλος. Και με τέτοιο intro δεν παίζει να ακούει ούτε ένα τηλεφώνημα. Εμένα ήχος κλήσης τα τελευταία 3 χρόνια. Ένα τραγούδι που δεν βαριέμαι ποτε να ακούω και ακούς και την κλήση με την μία. Πολλες φορές δεν το έχω σηκώσει για να το ακούσω όσο πάει...

To ringdroid ειναι φιλος μου και το χρησιμοποιησα xD Εβαλα το τελευταιο ρεφρεν και απλα γαμησε :D

 

Καλημερα καταρχας. Καμερα σε μενα. ΤΙ BRAINFUCK ηταν αυτο το πρωινό??? Inception στην κυριολεξία!! Εφτασα Lvl 2 στα ονειρα!!! :ο

Και εξηγούμαι.. Στην αρχη, οτι θυμαμαι θα πω τωρα, εβλεπα οτι ημουνα σε μια πλατεια με αρκετο κοσμο αλλα η καμερα (εγω δλδ) πηγαινε σε slow motion και ολοι ειχανε πολυ παραξενο βλεμα, τσααακ βλεπω οτι ξυπναω απο το κρεβατι μου και σκεφτομουν wtf ηταν αυτο που ειδα, δεν δινω σημασια, ετοιμαζομαι διοτι θα πηγαινα δουλεια και οπως ετοιμαζομουν να κλεισω την πορτα για να φυγω παρατηρω μια κοκκινη κηλίδα στον τοιχο, παω πιο κοντα και ηταν αιμα που εβγαινε ολο και πιο πολυ απο τον τοιχο!! Αρχίζω και σοκαρομαι ασχημα και παω στο παταρι να δω αν παιζει κατι απο εκει, αλλα ενοιωθα οτι ειχα ξεπερασει κατα πολυ τους 120 παλμους καρδιας διοτι δεν πιστευα πως συμβαινει κατι τετοιο ώσπου πριν ανεβω την σκαλα και να δω τι εχει το παταρι, πεταγομαι και ξυπναω for real this time. Και ειμαι ιδρωμένος, σοκαρισμενος, αναστατωμενος και ολα τα μενος μαζι!! Ο_Ο Γου του φου ηταν αυτο??

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 38,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • nicoc89

    2558

  • viper2005

    2348

  • leftermann

    1563

  • athlios

    1526

Καλημερες.. Σημερα στον περιφερειακο απο τα καρφουρ για Τουμπα πηγαινα με 90χλμ και ημουν στην μεσαια λωριδα(εκει οου ειναι και η παρακαπτυριος και ερχονται τα αμαξια απο την Χαλκιδικη) ξαφνικα με προσπαρνανε ταυτοχρονα ενα evo black απο τα δεξια και ενα M3 white απο αριστερα πατημενει ... Με τρελαναν οι φουστιδες...

 

Α αυτο το εμποριο Μακεδονια κοντα στα καρφουρ καινουργιο ειναι;;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Α αυτο το εμποριο Μακεδονια κοντα στα καρφουρ καινουργιο ειναι;;

 

Αν εννοείς Εμπορικό Μακεδονία είναι όλο το συγκρότημα των καταστημάτων της περιοχής.

Carrefour, ster, cafe , φαγάδικα  κτλ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αχ, τί ωραία που είναι να κωλοβαράς Σάββατο πρωί αντί να τρέχεις για δουλειά! 5θήμερο rulz!

Σεημ χηαρ, πρώτο Σάββατο ελεύθερο εδώ κι ενάμιση μηνα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

sa2s.th.jpg

 

 

vfrg.th.jpg

 

zl0h.th.jpg

 

Χαρίζονται τα έχω στο σπίτι αλλά μου είναι πολύ δύσκολο...τα αδερφάκια τους τα άφησαν να πεθάνουν απο τη πείνα...πρόλαβα τα 4...

 

Αυτά είναι 3 θυληκά σας θερμοπαρακαλώ όποιος θέλει ένα ας μου πει γιατί δεν μπορώ να τα κρατήσω.

 

Θεσσαλονίκη

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...