Προς το περιεχόμενο

The [Old] Official Off Topic Thread V


Lucifer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 38,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • nicoc89

    2558

  • viper2005

    2348

  • leftermann

    1563

  • athlios

    1526

 

Ρε μαλακες

Βρηκανε νεκρό σκιουρο απο Black Death/plague στην Αμερική...

 

515y4p.gif

It's happening.jpg

 

 

Ρε μαλακες

 

Βρηκανε νεκρό σκιουρο απο Black Death/plague στην Αμερική...

515y4p.gif
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε μαλακες

 

Βρηκανε νεκρό σκούρο απο Black Death/plague στην Αμερική...

The Black Death was one of the most devastating pandemics in human history, killing an estimated 75 to 200 million people and peaking in Europe in the years 1348–50

τηγαμήσαμε.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το οτι δίνουν φαγητό μόνο σε έλληνες τι σου λέει;

Μου λεει οτι ειναι σταθεροι στα πιστευο τους..

 

Δεν το θεωρω σωστο αλλα αυτη ειναι η ιδεολογια τους..

 

Και αν θες την γνωμη μου πρωτα να κοιταξουν να βοηθησουν τους ντοπιους/ελληνες οπου ακομα φορολογουνται πληρωνουν, ειναι οι αυριανη ψηφοφοροι τους.. Και μετα αν θελουν οι αλλοι ας βοηθησουν τους υπολοιπους..

 

Οι αλλοι που τους κατακρινουν για μας δεν νοιαζονται.. Οταν ομως εγω ψαχνω για δουλεια και συνανταω εμποδιο τους αλλαδαπους πιυ θα πανε για 1/4 κομματι ψωμι και γω θα πεινασω καποιος πρεπει να με σκεφτει και μενα.. Αν ειναι αυτοι.. Σε αυτους θα παω.. Αν ηταν αλλοι στους αλλους.. Αλλα δεν ειδα τοσα χρονια οι δυο μεγαλοι και τρανοι να κανουν κατι τετοιο. Απλα εβγαλσν απογορευσεις...

 

Δεν θα με φανει περιεργο για το ποιος υα ειναι ο επομενος δημαρχος των Αθηνων.. Μονο και μονο απο αντιδραση θα γινει αυτο..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το οτι δίνουν φαγητό μόνο σε έλληνες τι σου λέει;

Δίχως να θέλω να υποστηρίξω μια τέτοια κίνηση ή το εν λόγω κόμμα, εάν εγώ θέλω να δώσω κάτι σε έναν φίλο μου (πχ ένα ρολόι), ποιο δικαίωμα έχει ο άλλος να μου πει σε ποιον θα το δώσω; Θέλω να πω, δικό μου δεν είναι; Δεν έχω το δικαίωμα να το δώσω όπου θέλω;

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε μαλακες

 

Βρηκανε νεκρό σκούρο απο Black Death/plague στην Αμερική...

jezus christ...

http://www.bbc.co.uk/news/world-us-canada-23460709

αλλα απο την άλλη αυτό δεν είναι τίποτα μπροστά στο aids.

το Black Death/plague θεραπέυεται σήμερα με απλό αντιβιοτικό

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έλεος το παραμυθι με τους μετανάστες. Αν στην Ελλάδα είχαμε 1 εκατομμύριο επιπλέον ανέργους (ΕΛΛΗΝΕΣ), το ίδιο θα λέγατε; Έχετε καταλάβει οτι το πρόβλημα είναι στο οικονομικό σύστημα της χώρας μας και όχι ο γαμημένος ο πακιστανός που πουλάει χαρτομάντηλα;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έλεος το παραμυθι με τους μετανάστες. Αν στην Ελλάδα είχαμε 1 εκατομμύριο επιπλέον ανέργους (ΕΛΛΗΝΕΣ), το ίδιο θα λέγατε; Έχετε καταλάβει οτι το πρόβλημα είναι στο οικονομικό σύστημα της χώρας μας και όχι ο γαμημένος ο πακιστανός που πουλάει χαρτομάντηλα;

Αυτό τι σχέση έχει με το πού θα δώσει κάποιος κάτι που είναι δικό του; Δικό του είναι και το δίνει όπου θέλει. Θέλει να το δώσει στον Πακιστανό; Καλώς. Θέλει να το δώσει στον Έλληνα; Καλώς. Θέλει να το δώσει στον Αμερικάνο; Καλώς. Τί ζόρι τραβάνε μερικοί;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...