Προς το περιεχόμενο

The [Old] Official Off Topic Thread V


Lucifer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 38,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • nicoc89

    2558

  • viper2005

    2348

  • leftermann

    1563

  • athlios

    1526

Καλημερες...

 

Σημερα φευγω για Χαλκιδικη απο την Λαγκαδα..

 

Στριβω πριν την γεφυρα για Καβαλα στα φαναρια που ειναι ο Βασιλοπουλος για περιφερειακο, πριν περασω τον Κωτσοβολο εχει ενα σπιτι με κυνηγιτικα ειδη, πεφτει το ματι μου σε εναν ασπρομαλλι, να καθεται σε μια καρακλα με ενα οπλο με διοπτρα... Περιττο να πω οτι χεστηκα πανω μου.. Πρωινοατικα καπου στις 7:00 τι εκανε το καθαριζε ή βγηκε για κυνηγι..

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο κοσμος πειναει κι ολοι αυτοι το μονο που κανουν ειναι να χαρακτηριζουν τα συσιτια..

 

Ας το κανουν αυτοι καλυτερα αν μπορουν.. Και οχι να τρωνε με χρυσα κουταλια και να λενε για τους αλλους που προσφερουν κατι στον συνανθρωπο οτι δεν πρεπει να γινετε.. Επειδη ειστε αυτοι που ειστε..

 

Πιο μεγαλη ασκηση τρομοκρατιας απο αυτους που θελουν να αποκαλλουνται δημοκρατικοι δεν εχει ξαναγινει..

 

Παλι ερχονται μειωσεις μισθων, εισφορων κλπ..

 

Θα απολυσουν χ αριθμο υπαλληλων που παιρναν με τα τοτε δεδομενα πχ 900 ευρω και θα παρουν χ ατομα αλλα με τους νεους μισθους.. Αρα σχεδον ιδιες προσληψεις με τις μισες απολλαβες..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημερες...

Σημερα φευγω για Χαλκιδικη απο την Λαγκαδα..

Στριβω πριν την γεφυρα για Καβαλα στα φαναρια που ειναι ο Βασιλοπουλος για περιφερειακο, πριν περασω τον Κωτσοβολο εχει ενα σπιτι με κυνηγιτικα ειδη, πεφτει το ματι μου σε εναν ασπρομαλλι, να καθεται σε μια καρακλα με ενα οπλο με διοπτρα... Περιττο να πω οτι χεστηκα πανω μου.. Πρωινοατικα καπου στις 7:00 τι εκανε το καθαριζε ή βγηκε για κυνηγι..

Πέθανε η γρηούλα του και είπε να της προσλάβει συνοδούς μέχρι τον Άδη.

Τι,μόνο στας Αμέρικας θα συμβαίνουν αυτά;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το οτι δίνουν φαγητό μόνο σε έλληνες τι σου λέει;

οταν λενε μονο σε ελληνες πως ακριβως το κανουν?πας με τη ταυτοτητα ή με face control?
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

@slip, όχι είμαι περισσότερο μαλάκας εγώ

 

Εντάξει με παίδεψες λίγο, αλλά κατάλαβα τελικά ποιος είσαι.

 

Σε ταινία ρε!

 

Πάσο τότε. Ποια ταινία;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...