Προς το περιεχόμενο

The [Old] Official Off Topic Thread V


Lucifer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δεν χαλιεμαι να το κανω..

 

Αλλα ξερεις απο τους τεσσερης να τα κανει συνεχεια ολα ο ενας και να ακουγεται μονο το ονομα σου, κατανταει λιγο σπαστικο..

 

Παντα κανω τις δουλειες που πρεπει, το προτειμω απο το να γυρισουν να μου πουν κοιτα το τεμπελη κλπ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 38,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • nicoc89

    2558

  • viper2005

    2348

  • leftermann

    1563

  • athlios

    1526

αααααααααα αυτό δεν υπάρχει.
όλοι μαζι . Οταν υπάρχουν άτομα available δεν θα κάτσει ο ένας να του φύγει ο κώλος
απλά στην περίπτωση μου τυχαίνει να είμαι ο μόνος available γιατι ειμαι και άνεργος 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είδα κοπέλα με μήλο του Αδάμ.  :shock:

Εν έτει 2013 μην παίρνεις κι όρκο.....

 

Μπορεί να ταν κανάς νταγλαράς σαν τον αμερικανό seal που μετά από 10αδες αποστολές σε Ιράκ και Αφγανιστάν αποφάσισε να φορέσει ψιλοτάκουνα :lol:

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κουμπάρε θύμησε μου,πως είχα πεί ότι θα σε βιάσουμε παρεάκι?

Είναι τόσες πολλές οι ονειρωξεις που μου έχεις περιγράψει με την πάρτι μου, που δεν θυμάμαι την περίπτωση βιασμού :lol:

 

Οχι ότι έχει σημασία αφου τα @@ μου θα πάρεις οπως και να χει,οχι φυσικα με τον τροπο που θες!!!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

έλεος χθές σου έλεγα για τη φαντασίωση μου να σε βιάσουμε.

μνήμη χρυσόψαρου μωρή αλλά σε λατρεύω κ όχι μόνο γιατί είσαι καλό καβλάκι,έλα γλωσσόφιλο μαν

Χτες μου λέγες τέτοια; Εγω μόνο την σουρλουλού τον Ινδό θυμάμαι τι έκανε κατά τις 3Gr time :lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημέθρα  B) 


τοξοβόλε θέλω να σε ρωτήσω κάτι

σαν ψυχολόγος και όχι σαν γκέι , θεωρείς το γκέι ψυχικό νόσημα ? και αν ναι θα έκανες ποτέ ψυχανάλυση στον εαυτό σου για να βρεις την ρύζα του προβλήματος ερωτώντας και απαντώντας μπροστά σε ενα καθρέφτη α? :mellow:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...