Προς το περιεχόμενο

The [Old] Official Off Topic Thread V


Lucifer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 38,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • nicoc89

    2558

  • viper2005

    2348

  • leftermann

    1563

  • athlios

    1526

Καμιά καλή ταινία για σήμερα; Ψήνουμε το Gangster Squad.

 

 Sharkedo, ταινιάρα, υπάρχει και συζήτηση σε σχετικό θέμα. Ενα θα σου πω, βρεχει καρχαρίες, αν δεν σε έπεισα και με αυτό δεν εχω αλλα επιχειρήματα :P

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 Sharkedo, ταινιάρα, υπάρχει και συζήτηση σε σχετικό θέμα. Ενα θα σου πω, βρεχει καρχαρίες, αν δεν σε έπεισα και με αυτό δεν εχω αλλα επιχειρήματα :P

Το Sharknado εννοείς το οποίο έχω δει. Το Sharkedo είναι με υποβρύχια και δεν έχει βγει ακόμα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 Ξαναδεστο, ειναι τόσο μάπα που στο 10λεπτο θα βαρεθει και θα σκοράρεις :P

Λες;  :devil:  Άμα είναι να βάλω να δούμε καμιά Εμμανουέλα να φτιάξω ατμόσφαιρα! :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

άρχισα να ρίχνω τον τοίχο της τουαλέτας με βαριά και έρχεται η μάνα μου


scared.jpg


τα πλακάκια είπαμε να σπάσουμε οχι τον τοίχο !

και είμαι σε φάση 



comment-friday-damn.jpeg



ρε μάνα πες το !!!
τελικά 2 τούβλα έριξα , δεν τρέχει τίποτα
αμα αργούσε να γυρίσει θα έβρισκε τρύπα :mellow: 

παλιά γιατι βάζανε τσιμέντο κάτω απο τα πλακάκια της τουαλέτας για να τα κολλήσουν και όχι κόλλα ? τόσο βοδέοι ήταν ?
Ααααααα?  :ph34r:  

ντομεταξύ φευγει ενα κομμάτι πλακάκι και με παίρνει στα μούσια 
αρχίζει στάζει αίμα στην μπλούζα και κάτω και δεν είχα πάρει χαμπάρι
μετά απο λίγο που το κατάλαβα η μπλούζα είχε γίνει μουνί καπέλο
και είναι και άσπρη  :cry:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 Αυτο με το βαψιμο το καλοκαιρι ποτε δεν το κατάλαβα, περιμενουν οι μαναδες να πιασει 40 και μετα σου λενε οτι πρέπει να βαφτει το σπίτι.. Γιατι καλή μου γυναικα δεν βαφουμε το Σεπτεμβρη ή την ανοιξη αλλά πρέπει να το κανουμε μεσα στον καυσωνα που ιδρώνω μονο και μονο που ανασαίνω; 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτο με το βαψιμο το καλοκαιρι ποτε δεν το κατάλαβα, περιμενουν οι μαναδες να πιασει 40 και μετα σου λενε οτι πρέπει να βαφτει το σπίτι.. Γιατι καλή μου γυναικα δεν βαφουμε το Σεπτεμβρη ή την ανοιξη αλλά πρέπει να το κανουμε μεσα στον καυσωνα που ιδρώνω μονο και μονο που ανασαίνω;

 

Μάλλον γιατί τότε αδειάζει το σπίτι...

 

Mp3 για παιδιά...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 Αυτο με το βαψιμο το καλοκαιρι ποτε δεν το κατάλαβα, περιμενουν οι μαναδες να πιασει 40 και μετα σου λενε οτι πρέπει να βαφτει το σπίτι.. Γιατι καλή μου γυναικα δεν βαφουμε το Σεπτεμβρη ή την ανοιξη αλλά πρέπει να το κανουμε μεσα στον καυσωνα που ιδρώνω μονο και μονο που ανασαίνω; 

δεν στεγνώνει γρηγορότερα ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτο με το βαψιμο το καλοκαιρι ποτε δεν το κατάλαβα, περιμενουν οι μαναδες να πιασει 40 και μετα σου λενε οτι πρέπει να βαφτει το σπίτι.. Γιατι καλή μου γυναικα δεν βαφουμε το Σεπτεμβρη ή την ανοιξη αλλά πρέπει να το κανουμε μεσα στον καυσωνα που ιδρώνω μονο και μονο που ανασαίνω;

Εμενα με το φερνουν λαου λαου..

 

 

Τα καγκελα θελουν βαψιμο.. Ταχα μου..

 

Πηρανε πινελα, σε λιγο θα παρουν μπογιες και μετα θα μου πουν σε περιμενουν τα καγκελα..

 

Μου χε τυχει ακομα μια φορα καλοκαιρι να βαψω τα καγκελα.. Πως δεν φουνταρα απο κατω να με ψαχνουν ενας θεος ξερει...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγώ όταν υπάρχει δουλειά να γίνει στο σπίτι μας απλά την κάνω
ειναι αυτονόητο , δεν χρειάζεται να μου το ζητήσουν 
απορώ γιατι γκρινιάζετε 
τόσο πολύ κουράζεστε ? έχω βάψει μόνος μου 140 τετραγωνικά σπίτι μέσα έξω και δεν γκρίνιαζα .

δεν πάει για σενα liverpool89 , για τα ποστ γενικά με τα βαψίματα αλλα και για φίλους/γνωστούς που γκρινιάζουν
 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...