Προς το περιεχόμενο

The [Old] Official Off Topic Thread V


Lucifer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ρε πούστη ειδα τέρμα σκοτάδι, τέρμα ήχο το evil dead και μπορώ να πώ οτι χέστηκα πάνω μου. Η πλάκα είναι οτι συνήθως γελάω (πέραν απο τρείς καλές) με τις μαλακίες τα θρίλερ και τα έχω ξεχάσει πριν κλείσω το kmplayer. 

 

Τώρα πως θα κοιμηθώ το φελέκι μου.;;; Μου έχει κολλήσει η σκατόφατσα

την ώρα που έκοβε την γλώσσα με το κοπίδι.

 

Ίσως άμα το ακούσω καμια χιλιάρα φορές να ηρεμήσω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 38,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • nicoc89

    2558

  • viper2005

    2348

  • leftermann

    1563

  • athlios

    1526

 

ΠΟΛΙΤΕ ΕΠΙΧΙΡΙΣΗ ΜΑΤΟΠΟΔΙΛΑΤΟΝ ΣΤΙΝ ΑΝΤΡΕΑ ΠΑΠΑΝΤΡΕΟΥ 34 ΣΤΟ ΙΛΙΟ ΣΕ ΠΟΛΙ ΚΑΛΙ ΤΙΜΙ. ΚΑΙ ΠΟΛΙ ΦΤΙΝΟ ΝΙΚΗ ΤΟ ΜΑΓΑΖΙ ΙΝΕ ΚΟΜΛΕ ΟΠΟΣ ΤΟ ΒΛΕΠΕΤΕ ΣΤΙΣ ΦΟΤΟΓΡΑΦΙΕΣ ΕΠΙΣΗ ΗΝΕ ΚΟΝΤΑ ΣΤΟ ΠΟΥΡΝΑΖΙ ΚΑΙ ΣΕ ΚΕΤΡΙΚΟ ΣΗΜΙΟ ΕΠΙΣΗΣ ΠΟΛΙΤΕ ΚΑΙ ΒΟΡΤΙΓΑΚΙ FORT TRANTSH 2004 MAKRI PEΡIΨOMENO ΜΕ 95.ΧΙΛ ΧΙΛΙΟΜΕΤΡΑ ΕΧΙ ΥΠΟΓΙΟ ΥΣΟΓΙΟ ΚΑΙ ΠΑΤΑΡΗ ΔΙΝΕΤΕ ΚΑΙ ΧΟΡΙ ΥΠΟΓΙΟ.ΠΟΛΙΤΕ ΛΟΓΟ ΕΞΟΤΕΡΙΚΟ.ΤΟ ΜΑΓΑΖΙ ΕΧΙ ΚΑΙ ΠΕΛΑΤΟΛΙΓΙΟ.

 

 

 

 

http://www.car.gr/classifieds/bikes/view/3914237/

 

 

Μέρες?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κατηφορίζω την Βογατσικού, περίπου 5 το απόγευμα. Μόλις έχω κλείσει το τηλέφωνο και είμαι λίγο στον κόσμο μου μ' αυτά που έχω ακούσει.

 

Οπότε εκεί που περπατάω βλέπω μια κοπέλα που είχα στο Λύκειο να μου έρχεται μέτωπο. Αλλά wait a minute, αυτή είναι ΙΔΙΑ, απαράλλαχτη, σαν να έμεινε στο ψυγείο, μικρή ακόμα γύρω στα 17 ενώ έχουν περάσει 10 χρόνια από τότε! Και ήταν και στην Αθήνα. Τι σκατά γίνεται ρε;!

 

caution το χάνεις λέω, τι μαλακισμένα όνειρα είναι αυτά που βλέπεις αγόρι μου;! Όπου έχει καταλάβει αυτή ότι έχω καρφωθεί τελείως, με σταματάει, μου λέει "Είσαι ο τάδε;". Τραυλίζω εγώ ένα "Ναι..." και μου λέει ότι με θυμάται και ότι πριν πολλά χρόνια τα είχα με την μεγάλη της αδερφή, και ότι σπουδάζει (η μικρή) Θεσσαλονίκη κτλ κτλ...

 

Την ρώτησα αν ξέρει πόσο μοιάζει στην αδερφή της και ότι ενώ ερχόταν, για μερικά λεπτά, νόμιζα ότι τριπάριζα.

Γελούσε.

 

 

 

Weird weird feeling να βλέπεις άτομο από άλλο χώρο και χρόνο...!

Το λοιπόν:Αφού δόθηκαν οι εκατέρωθεν εξηγήσεις,έπρεπε να της της πέσεις στη ψύχρα και να εκτελέσεις μαζί της τη στάση του ροντέο:

Πισοκάπουλα,την ώρα που της πιπιλίζεις ταφτί της ψιθυρίζεις δυό φωνήεντα:"Είσαι πιό στενή απ' την αδερφή σου,αλλά αυτή πηδιέται καλύτερα από σένα".

 

...και μετά μετράς πόσα δεφτερόλεπτα ακόμα παραμένεις μέσα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το λοιπόν:Αφού δόθηκαν οι εκατέρωθεν εξηγήσεις,έπρεπε να της της πέσεις στη ψύχρα και να εκτελέσεις μαζί της τη στάση του ροντέο:

Πισοκάπουλα,την ώρα που της πιπιλίζεις ταφτί της ψιθυρίζεις δυό φωνήεντα:"Είσαι πιό στενή απ' την αδερφή σου,αλλά αυτή πηδιέται καλύτερα από σένα".

 

...και μετά μετράς πόσα δεφτερόλεπτα ακόμα παραμένεις μέσα.

Πόσα hentai έχεις δει?

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ονειρευτικα αυτο:

tumblr_m31b5gYzVI1qgcra2o1_500.gif

και σπαω το κεφαλι να θυμηθώ το τραγουδι..

στις ομορφιές σου εισαι σήμερα  B)

 

Έλα να σε γεμίσω gb.Πολλά.

εγώ μικρός έπαιζα πενιές με hentai

θυμάμαι κάτι night shift nurses απο το free με ένα γιατρό που μπήδαγε μέχρι και τσι γάτες 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

You are gonna get raped in a homeless man's car, φάση?

Ρώτα ρε χαζούλη τα παιδάκια που κατα καιρούς σκάσανε σπίτι μου,αν τα ενόχλησα έστω και στο παραμικρό.

 

Ε,υπ' όψιν,ΔΕΝ τα κάλεσα,μόνα τους ήρθανε...

 

Αν θες σου δίνω nicks.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...