Προς το περιεχόμενο

The [Old] Official Off Topic Thread V


Lucifer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Κατηφορίζω την Βογατσικού, περίπου 5 το απόγευμα. Μόλις έχω κλείσει το τηλέφωνο και είμαι λίγο στον κόσμο μου μ' αυτά που έχω ακούσει.

 

Οπότε εκεί που περπατάω βλέπω μια κοπέλα που είχα στο Λύκειο να μου έρχεται μέτωπο. Αλλά wait a minute, αυτή είναι ΙΔΙΑ, απαράλλαχτη, σαν να έμεινε στο ψυγείο, μικρή ακόμα γύρω στα 17 ενώ έχουν περάσει 10 χρόνια από τότε! Και ήταν και στην Αθήνα. Τι σκατά γίνεται ρε;!

 

caution το χάνεις λέω, τι μαλακισμένα όνειρα είναι αυτά που βλέπεις αγόρι μου;! Όπου έχει καταλάβει αυτή ότι έχω καρφωθεί τελείως, με σταματάει, μου λέει "Είσαι ο τάδε;". Τραυλίζω εγώ ένα "Ναι..." και μου λέει ότι με θυμάται και ότι πριν πολλά χρόνια τα είχα με την μεγάλη της αδερφή, και ότι σπουδάζει (η μικρή) Θεσσαλονίκη κτλ κτλ...

 

Την ρώτησα αν ξέρει πόσο μοιάζει στην αδερφή της και ότι ενώ ερχόταν, για μερικά λεπτά, νόμιζα ότι τριπάριζα.

Γελούσε.

 

 

 

Weird weird feeling να βλέπεις άτομο από άλλο χώρο και χρόνο...!

  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 38,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • nicoc89

    2558

  • viper2005

    2348

  • leftermann

    1563

  • athlios

    1526

 Επρεπε να αρνηθεις ότι είσαι ο Κωσιος και να της την πέσεις στεγνα, μετά το σεξ θα της αποκαλυπτες ότι είσαι ο Κωσιος και λιγο αργοτερα θα πουλουσες το σεναριο στον μπαρμπακαλιάτη. 

  • Like 9
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγω μια μερα ήπια ενα χάπι για τον πονοκέφαλο και νόμιζα οτι είδα το γέρο που έμενε απέναντι και είχε πεθάνει πριν χρόνια
του λεω πσιτ γέροντα μου λέει ΑΡΑΚΟΥΧΑΣΑΝΑΜΗ!
χέστηκα !! :ph34r: :ph34r: :ph34r: :ph34r: :ph34r: :ph34r:
μπήκα σπίτι και κλείδωσα την πόρτα μη με φάνε τα ζόπιρ

τελικά ήταν άλλος γέρος που μένει πιο κάτ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγω μια μερα ήπια ενα χάπι για τον πονοκέφαλο και νόμιζα οτι είδα το γέρο που έμενε απέναντι και είχε πεθάνει πριν χρόνια

του λεω πσιτ γέροντα μου λέει ΑΡΑΚΟΥΧΑΣΑΝΑΜΗ!

χέστηκα !! :ph34r: :ph34r: :ph34r: :ph34r: :ph34r: :ph34r:

μπήκα σπίτι και κλείδωσα την πόρτα μη με φάνε τα ζόπιρ

τελικά ήταν άλλος γέρος που μένει πιο κάτ

Tι χαπια παιρνεις για τον πονοκεφαλο ?? :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Tι χαπια παιρνεις για τον πονοκεφαλο ?? :P

χρώμάτίστά μέ σχέδιάκιά

μόύ τα δώσέ ένάς φίλός ότάν έίχά πόνόκέφάλό πρίν κάίρό

γένόσήμά θάνέ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κατηφορίζω την Βογατσικού, περίπου 5 το απόγευμα. Μόλις έχω κλείσει το τηλέφωνο και είμαι λίγο στον κόσμο μου μ' αυτά που έχω ακούσει.Οπότε εκεί που περπατάω βλέπω μια κοπέλα που είχα στο Λύκειο να μου έρχεται μέτωπο. Αλλά wait a minute, αυτή είναι ΙΔΙΑ, απαράλλαχτη, σαν να έμεινε στο ψυγείο, μικρή ακόμα γύρω στα 17 ενώ έχουν περάσει 10 χρόνια από τότε! Και ήταν και στην Αθήνα. Τι σκατά γίνεται ρε;!caution το χάνεις λέω, τι μαλακισμένα όνειρα είναι αυτά που βλέπεις αγόρι μου;! Όπου έχει καταλάβει αυτή ότι έχω καρφωθεί τελείως, με σταματάει, μου λέει "Είσαι ο τάδε;". Τραυλίζω εγώ ένα "Ναι..." και μου λέει ότι με θυμάται και ότι πριν πολλά χρόνια τα είχα με την μεγάλη της αδερφή, και ότι σπουδάζει (η μικρή) Θεσσαλονίκη κτλ κτλ...Την ρώτησα αν ξέρει πόσο μοιάζει στην αδερφή της και ότι ενώ ερχόταν, για μερικά λεπτά, νόμιζα ότι τριπάριζα.Γελούσε.Weird weird feeling να βλέπεις άτομο από άλλο χώρο και χρόνο...!

That is so disturbing on many levels.

 

Επίσης

Σήμερα κατάλαβα τι εννούνε όταν λένε proud ass & righteous tits...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κατηφορίζω την Βογατσικού, περίπου 5 το απόγευμα. Μόλις έχω κλείσει το τηλέφωνο και είμαι λίγο στον κόσμο μου μ' αυτά που έχω ακούσει.

 

Οπότε εκεί που περπατάω βλέπω μια κοπέλα που είχα στο Λύκειο να μου έρχεται μέτωπο. Αλλά wait a minute, αυτή είναι ΙΔΙΑ, απαράλλαχτη, σαν να έμεινε στο ψυγείο, μικρή ακόμα γύρω στα 17 ενώ έχουν περάσει 10 χρόνια από τότε! Και ήταν και στην Αθήνα. Τι σκατά γίνεται ρε;!

 

caution το χάνεις λέω, τι μαλακισμένα όνειρα είναι αυτά που βλέπεις αγόρι μου;! Όπου έχει καταλάβει αυτή ότι έχω καρφωθεί τελείως, με σταματάει, μου λέει "Είσαι ο τάδε;". Τραυλίζω εγώ ένα "Ναι..." και μου λέει ότι με θυμάται και ότι πριν πολλά χρόνια τα είχα με την μεγάλη της αδερφή, και ότι σπουδάζει (η μικρή) Θεσσαλονίκη κτλ κτλ...

 

Την ρώτησα αν ξέρει πόσο μοιάζει στην αδερφή της και ότι ενώ ερχόταν, για μερικά λεπτά, νόμιζα ότι τριπάριζα.

Γελούσε.

 

 

 

Weird weird feeling να βλέπεις άτομο από άλλο χώρο και χρόνο...!

 

Δηλαδή δεν είσαι ούτε 30 χρονών; Πάντα πίστευα πως είσαι πάνω από 40, απομυθοποίηση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...