Προς το περιεχόμενο

The [Old] Official Off Topic Thread V


Lucifer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

δεν ξερω αν εχει τυχει σε κανεναν να δει καποιον σε μετρο και να σκαλωσει ασχημα. 15 χρονια τωρα κυκλοφορω με μετρο/ΗΣΑΠ, αυτο που ειδα σημερα να μπαινει στο χαλανδρι ηταν .... speechless.. πω...

 

τι λες μανα μου. πριν κατι χρονια ειχα δει στο μετρο στις βρυξελλες τυπισα πανκιο οσο δεν παιρνει αλλο και αρουραιο για pet στον ωμο. επισης εχω δει και νορμαλ τυπισα με ποντικοειδες pet στα γονατα και το χαιδευαν μαζι με την φιλη της.

 

εχω δει επισης πανκιο γκομενα με ζωγραφιστα δακρυα με eyeliner και πιπιλα στο στομα. (πατημενα 20+ η τυπισα)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 38,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • nicoc89

    2558

  • viper2005

    2348

  • leftermann

    1563

  • athlios

    1526

δεν ξερω αν εχει τυχει σε κανεναν να δει καποιον σε μετρο και να σκαλωσει ασχημα. 15 χρονια τωρα κυκλοφορω με μετρο/ΗΣΑΠ, αυτο που ειδα σημερα να μπαινει στο χαλανδρι ηταν .... speechless.. πω...

είχε κεφάλι τράγου ? αν ηταν αυτός τον έχω δει σε στάση στην πάτρα

 

 

εχω δει επισης πανκιο γκομενα με ζωγραφιστα δακρυα με eyeliner και πιπιλα στο στομα. (πατημενα 20+ η τυπισα)

μια τέτοια θα παντρευτώ , αρκεί να έχει αρουραίο , χωρίς δε λεει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μαλλον δεν ημουν clear enough! εχω δει και εγω πραγματα και θαματα (τυπο με μεγαλυτερη καραφλα απο μενα και να εχει βαψει ροζ ανταυγειες οτι του εχει μεινει απο μαλλι με κολλητο δερματινο παντελονι και τεραστια τρυπα στο αυτι).

 

εννοουσα οτι ειδα μια κοπελιτσα dear god...  δεν μπορω να εκφρασω το θαυμασμο μου γιαυτο που εβλεπα. speechless λεω...

 

 

 

(δεν ειμαι φαν των "μοντελων" που ειναι πολυ λεπτες με πλακα κοιλια η τεζα γυμνασμενες ξερω γω. ειμαι φαν της τσουπωτης γυναικας με ... assets if you know what I mean).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

εχω δει επισης πανκιο γκομενα με ζωγραφιστα δακρυα με eyeliner και πιπιλα στο στομα. (πατημενα 20+ η τυπισα)

 

Είστε πολύ πίσω στα Βέλγια..  Εδώ σου λέω πανκιό με κερατάκια εμφυτευμένα!Αν και δεν πρέπει να ήταν Έλληνας.. μάλλον Βορειοευρωπαίος. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

 

(δεν ειμαι φαν των "μοντελων" που ειναι πολυ λεπτες με πλακα κοιλια η τεζα γυμνασμενες ξερω γω. ειμαι φαν της τσουπωτης γυναικας με ... assets if you know what I mean).

σ αρέσουν οι χοντρές α? :whistle: 

kinky boy!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

chubby, voluptuous but not FAT! βεβαια εξαρταται απο την οπτικη γωνια που το βλεπει καποιος... για πολλους δηλαδη, ισως ειναι fat!

 

 

ενιγουεη, ας πουμε αν μπορουσα να "δημιουργησω" την ιδανικη γυναικα για τα γουστα μου, θα ειχε το σωμα της, το προσωπο της, τα measurements της! stunning...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εννοουσα οτι ειδα μια κοπελιτσα dear god..

 

(τι αρχιδιά είναι αυτό με τις παραθέσεις; φτιάξε το μου έχει σπάσει τ' αρχίδια!)

 

 

 

 

Αν μπάνισες πρώτη φορά μουνί σε ολόκληρο μετρό, well I have some bad news for you.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

funny thing αλλα δεν ειδα στην επομενη σταση! βεβαια ισως φταιει το οτι κατεβηκα αφου εφτασα αμπελοκηπους!μπαχαχαχα

 

σε καθε περιπτωση, δε θυμαμαι να εχω ξαναδει καποια που να μου αρεσε τοσο πολυ εδω και χρονια..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είστε πολύ πίσω στα Βέλγια..  Εδώ σου λέω πανκιό με κερατάκια εμφυτευμένα!Αν και δεν πρέπει να ήταν Έλληνας.. μάλλον Βορειοευρωπαίος. 

 

αυτο ηταν πριν 8 χρονια.

 

 

funny thing αλλα δεν ειδα στην επομενη σταση! βεβαια ισως φταιει το οτι κατεβηκα αφου εφτασα αμπελοκηπους!μπαχαχαχα

 

σε καθε περιπτωση, δε θυμαμαι να εχω ξαναδει καποια που να μου αρεσε τοσο πολυ εδω και χρονια..

 

ειναι που δεν εχεις δει ακομα εμενα. μουχαχαχαχα

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

σορρυ αλλα την ειχα φατσα φορα απεναντι μου και pic δεν μπορουσα να παρω με τιποτα! ασε που το ματι δεν ξεκολλαγε απο συγκεκριμενο σημειο του φορεματος με τιποτα...

 

ευα νομιζω εχω δει φωτο σου στο αντιστοιχο θρεντ!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...