Προς το περιεχόμενο

The [Old] Official Off Topic Thread V


Lucifer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

lumia 610.το χειροτερο κινητο που εχω ασχοληθει με διαφορα.αν ειναι δυνατον δεν αποθηκευει στη καρτα σιμ,μεταφερει μονο τραγουδια,βιντεο,εικονες και τιποτα αλλο.δεν εχει usb storage mode και πρεπει να χρησιμοποιω αποκλειστικα το άχρηστο zune και πολλα αλλα.μα καλα με τι μουτρα πουλανε τετοια κινητα η νοκια?εφαρμογες που το android τις δινει τζαμπα το windows store τις χρεωνει.τι αλλο να πω???χιλιες φορες το ποιο αργο android μπροστα σε αυτο το στιλιζαρισμένο οχι!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 38,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • nicoc89

    2558

  • viper2005

    2348

  • leftermann

    1563

  • athlios

    1526

και καθομαι σαν το βαμπιρ μες το σκοταδι να κανω αυτο το αχρηστο κινητο ανθρωπο.αι σιχτιρ βραδιατικα!!

tumblr_mdiluxaV9b1qj1wjr.gif

 

 

παω να αγκαλιασω το gs3 μου και να του πω οτι ειναι το καλύτερο κινητο του κοσμου :wub:

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Eίμαι στον ηλεκτρικό και θέλει 7 λεπτά για να έρθει το επόμενο τρένο.Δίπλα μου κάθεται μια κοπέλα και μετά από ένα πεντάλεπτο με ρωτάει ''Μήπως πέρασε το προηγούμενο και το έχασα??''.... :mellow:  :mellow:  :mellow:   Μπαίνω στο τρένο και βλέπω σε ένα αυτί 2 πράγματα να κρέμονται 5 εκατοστά το καθένα με το συμπάθειο.Το ένα ήταν σκουλαρίκι.Το άλλο ήταν ..

..αυτί.. :shock:  Kαινούρια μόδα or what? Mια άλλη φορά είχα δει ένα ξυρισμένο που στο πάνω μέρος του μετώπου είχε 2 εμφυτεύματα τύπου κερατάκια ίβολ κιέτσι. :mellow:  :mellow: 

 

 

Πάω στο μάρκετ και μια γιαγιά κάτι μου λέει.Δεν την ακούω καθαρά και της ζητώ να επαναλάβει νομίζοντας ότι θα με ρωτήσει που είναι τα μακαρόνια π.χ  Μου λέει λοιπόν.. ''Είναι τιμή για τον άντρα να μην κλέβει και να μη σκοτώνει!''....  :mellow:  :mellow:  :mellow:  :mellow:

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάω στο μάρκετ και μια γιαγιά κάτι μου λέει.Δεν την ακούω καθαρά και της ζητώ να επαναλάβει νομίζοντας ότι θα με ρωτήσει που είναι τα μακαρόνια π.χ  Μου λέει λοιπόν.. ''Είναι τιμή για τον άντρα να μην κλέβει και να μη σκοτώνει!''....  :mellow:  :mellow:  :mellow:  :mellow:

 

Έπρεπε να ζητήσεις συγνώμη και να της πεις πως δε θα ξανασκοτώσεις άνθρωπο στο σουπερ μάρκετ.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλημέθρα  B)

και καθομαι σαν το βαμπιρ μες το σκοταδι να κανω αυτο το αχρηστο κινητο ανθρωπο.αι σιχτιρ βραδιατικα!!

 

 

 

παω να αγκαλιασω το gs3 μου και να του πω οτι ειναι το καλύτερο κινητο του κοσμου :wub:

are u a βαπίρ?  :ph34r:
 

 


Πάω στο μάρκετ και μια γιαγιά κάτι μου λέει.Δεν την ακούω καθαρά και της ζητώ να επαναλάβει νομίζοντας ότι θα με ρωτήσει που είναι τα μακαρόνια π.χ  Μου λέει λοιπόν.. ''Είναι τιμή για τον άντρα να μην κλέβει και να μη σκοτώνει!''....   :mellow:   :mellow:   :mellow:   :mellow:

 

 

έπρεπε να της πεις

"με αυτό το πλευρό να κοιμάσαι γιαγιακάάάάάά!
έτσα που τα κάνατε κουνώντας τα σημαιάκια στον κάθε καραγκιόζη τόσα χρόνια μη μου ζητάς τα ρέστα!
θες να σου πάω τα ψώνια σπίτι ? Α???ξέρω τον γιο σου   :devil: "

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μα, δεν σου μίλησε και κανείς..;ρ

Ένιωσα, πραγματικά, πολύ άσχημα, φαντάστηκα τον βιβλιοθηκάριο να βγαίνει από το υπόγειο τινάζοντας την σκόνη από πάνω του και να γράφει αυτό το απαντητικό e-mail..

 

attachicon.gifwhat.jpg

 

 

Σώπα ρε έκανε και ο Στέλιος online bookstore (εκεί αγόραζα βιβλία/comic/etc μικρός)...

 

In other news καυλημέρες, 0 + σήμερα, πάω να γίνω μινάρας για λίγες ημέρες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν ξερω αν εχει τυχει σε κανεναν να δει καποιον σε μετρο και να σκαλωσει ασχημα. 15 χρονια τωρα κυκλοφορω με μετρο/ΗΣΑΠ, αυτο που ειδα σημερα να μπαινει στο χαλανδρι ηταν .... speechless.. πω...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

έπρεπε να της πεις

"με αυτό το πλευρό να κοιμάσαι γιαγιακάάάάάά!

έτσα που τα κάνατε κουνώντας τα σημαιάκια στον κάθε καραγκιόζη τόσα χρόνια μη μου ζητάς τα ρέστα!

θες να σου πάω τα ψώνια σπίτι ? Α???ξέρω τον γιο σου   :devil: "

 

Άσε ρε με το βλέμμα που με κοιτούσε τη φοβήθηκε το μάτι μου σελέω. Φορούσε κι ένα παλτό άκρως spooky.  :mellow:

 

δεν ξερω αν εχει τυχει σε κανεναν να δει καποιον σε μετρο και να σκαλωσει ασχημα. 15 χρονια τωρα κυκλοφορω με μετρο/ΗΣΑΠ, αυτο που ειδα σημερα να μπαινει στο χαλανδρι ηταν .... speechless.. πω...

 

Τι μπήκε? 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...