Προς το περιεχόμενο

The [Old] Official Off Topic Thread V


Lucifer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δεν μπορώ for the love of god καταλάβω γιατί οι σαραντοποδαρουσες ειναι το στο δύσκολο να σκοτωθούν.

Επίσης, γιατί η νευροτοξινη του βρωμάει σαν rotten fish?

 

Σκαταμερες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 38,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • nicoc89

    2558

  • viper2005

    2348

  • leftermann

    1563

  • athlios

    1526

United Kingdom 07/22/2013 9:17 A.M. Order Processed: Ready for UPS

 

Athens, Greece 07/23/2013 10:17 A.M. Destination Scan

 

Just in time που φεύγω αύριο, θα μας σώσουν τα 10000mAh external battery packs.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδες λυστε μου μια απορια...

 

Στο taxisnet μπορω να γραφτω εγω και να κανω μια αιτηση για τα πολυτεκνα που θελει η μανα μου.. Εχω ρωτησει κι αλλη φορα αλλα δεν πηρα απαντηση.

 

Φορολογικη δηλωση δεν κανω εγω...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ένας ~60 χρωνό, εχτέ, που είχε και Π, μου ζήτησε χίλια συγγνώμη και μετά ένα € για τσιγάρα. Του λέω για τσιγάρα δεν έχω, και έφυγα.

 

Άμα μου ζήταγε για φαί πχ, θα του έδινα. 

 

Αλλά μετά σκέφτηκα ότι το τσιγάρο είναι ίσως το μόνο που μπορεί να κάνει.

 

Έκανα μαλακία; Έπρεπε να δώσω;

Έπρεπε να του απαντήσεις "και που ξέρω εγώ αν το εβρό δεν το θες για να φας μιά τυρόπιτα;".

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οταν σου λενε δωσε καλε κυρια/ε ενα ευρω να παρω κατι να φαω.. Να λες ελα μαζι μου να σε παρω μια τυροπιτα.. Να δεις πως ξινιζονται..

 

Πω εφαγα 3 κεφτεδες.. Πριστηκε η κοιλια μου.. Και ελεγα τον τριτο να μην τον φαω..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναυαρινου αραζαμε για καφε και ερχεται ενα της περιοχης και μας ζηταει κλασικα 1 ευρω να φαει .

Εεε του λεει ενας φιλος μου παμε να σου παρω κατι να φας. Κανει αυτος "ο αλλος απο το διπλα τραπεζι μου εδωσε λεφτα..."

 

Εεε στην τελικη του πηρε ενα παγωτο και μια πορτοκαλαδα, και μαλιστα το παγωτο τον ειδαμε μετα να το δινει σε μια κοπελα , ιδιας καταστασης ... :-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οταν σου λενε δωσε καλε κυρια/ε ενα ευρω να παρω κατι να φαω.. Να λες ελα μαζι μου να σε παρω μια τυροπιτα.. Να δεις πως ξινιζονται..

 

Πω εφαγα 3 κεφτεδες.. Πριστηκε η κοιλια μου.. Και ελεγα τον τριτο να μην τον φαω..

Έτυχε δυό φορές ο ίδιος ζήτουλας να σκάσει στο μαγαζί μου την ώρα που μασαμπούκωνα ένα σαντουιτσάκι και μου έκανε ζήτα.Με το που του έδωσα το υπόλοιπο σάντουιτς,έκοψε πέρα και επίμονα ζήτησε λ7.Δυό φορές και τις δυό έγινα δωρητής σώματος.

Δεν ξαναφάνηκε....

 

Άλλο τώρα:Γαμιούνται πατόκορφα "εκεί έξω".Υποτίθεται ότι όλες οι συναλλαγές πρέπει να γίνονται μέσω τραπέζης,αλλά μου ζήτησαν προμήθεια απ' την (πρώην) Εμπορική για να δεχτούν το λογαριασμό του ΟΑΕΕ,άσχετα αν είχα λογαριασμό καταθέσεων σ' αυτούς.Λίγα €σεντσάκια,αλλά κοντά στο γιούρο (0.70).Το θεώρησα νταβαντζηλίκι και πήγα Εθνική στο τζαμπέ.Γαμιέται και ο Κωστόπουλος και όλοι αυτοί που τον επιδοτούν και τον αφήνουν να φέρεται έτσι.

 

Στο ταχυδρομείο για να στείλω μιά οφειλή στο δήμο του χωριού μου (νεκροταφείο{πλησιάζει... :P} και ύδρευση),ζήτησαν τεσεράμισυ εβρά.Αυτοί κι αν γαμιούνται,επείκειται και χάρισμα του ταχυδρομείου σε κουμπάρο και θέλουν να το προικίσουν με πολλές αρπαχτές.

Σε επικοινωνία μου με το αρμόδιο οικονομικό τμήμα,δεν δεχόντουσαν ούτε κατάθεση σε λογαριασμό,ούτε σε δημόσιο ταμείο ούτε στο παρακαταθηκώνε και δανείωνε.Μόνο σε ταχυδρομείο (με χαράτς) ή αυτοπροσώπως.Μαζί τα τρώνε.Ακόμα!

 

 

Promise:Όταν θα ταλιμπανιστούμε,θα φάω καμια δεκαριά,έχω links.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...