Προς το περιεχόμενο

The [Old] Official Off Topic Thread V


Lucifer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 38,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • nicoc89

    2558

  • viper2005

    2348

  • leftermann

    1563

  • athlios

    1526

Λοιπόν θα το γράψω εδώ γιατί μου έχει σπάσει τη μύτη το άρωμα του.

Έχει στο Carrefour αποσμητικό dove σπρέι σε έκπτωση-και καλά-1,90€. Είχε η αδερφή μου και κουπόνι -1€ και το πήρε δλδ 0,9€! Είναι τόσο γαμάτο που το ζηλεύω! Έχει πολύ δροσερό άρωμα!

Παρτο και συ @mary1 σιγα.. Εδω εμενα ο μικρος φοραει τα μποξερακια μου μπλουζες κολωνιες.. Μου ερχεται να το σπασω.. Αλλα ειναι μικρος και τον δικαιολογω.. Τωρα για ενα αποσμητικο.. Ασε που σε καθε επιδερμιδα μπορει να διαφοροποιειται το αρωμα, ακομα και η διαρκεια του..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ρε liverpool89  μιας και κινεισαι χαλκιδικη και σε κοβω πως ξες απο καλό λάδι, ξέρεις κανενα ξενοδοχειο( ; ),  πάρκο ψωχαγωγιας (; ) τυπου waterland με πισινα κοντα σε Μουδανιά, Ψακούδια κλπ(οχι 2ο πόδι);

Θελω να βουτιξω σε πισίνα αλλά δε ξέρω κανα καλό μέρος....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γιατί έχετε λυσσάξει όλες με τις πισίνες; Βλέπω διάφορες φωτογραφίες από δω και από εκεί. Έχουμε τόσες όμορφες παραλίες να κάνετε μπάνιο και να λιάσατε την κορμάρα σας και πάτε στις πισίνες. ΣΤΙΣ ΠΙΣΙΝΕΣ! Αυτα τα κάνουν οι ξένοι που δεν έχουν παραλίες στη χώρα τους. Αρχοντοβλαχιά; Απωθημένα; Τι;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ρε liverpool89 μιας και κινεισαι χαλκιδικη και σε κοβω πως ξες απο καλό λάδι, ξέρεις κανενα ξενοδοχειο( ; ), πάρκο ψωχαγωγιας (; ) τυπου waterland με πισινα κοντα σε Μουδανιά, Ψακούδια κλπ(οχι 2ο πόδι);

Θελω να βουτιξω σε πισίνα αλλά δε ξέρω κανα καλό μέρος....

Δεν εχω ψαξει για κατι τετοιο @mary1...

 

Στα ψακουδια δεν ξερω αν το ξενοδοχειο εχει πισινα(λογικα θα εχει) αλλα ετσι τυπου waterland αποκλειεται..

 

Μονο στην μεταμορφωση σε μια καταστηνωση ιδιωτικη εχω δει πισινα με κολπα σαν του waterland..

 

Ακομα δεν με αξιωσε ο θεος να παω σε κανενα ξενοδοχειο να το παιξω ελληνας κρισσος...

 

Αλλα θα ρωτησω καναδυο φιλαρακια μου και θα σε πω..

 

Αλλα εμεις οποτε θελαμε να παμε να μαλακιστουμε σε πισινες με παιχνιδια την κοπανουσαμε για waterland..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μωρε μακρια ειναι η waterland και νομιζω πως δεν εχει πλεον εισητηριο αλλά κάρτα για ολο το καλοκαιρι βγαζεις και ειναι 50 ευρω (; )....

 

Thanks πάντως! :-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γιατί έχετε λυσσάξει όλες με τις πισίνες; Βλέπω διάφορες φωτογραφίες από δω και από εκεί. Έχουμε τόσες όμορφες παραλίες να κάνετε μπάνιο και να λιάσατε την κορμάρα σας και πάτε στις πισίνες. ΣΤΙΣ ΠΙΣΙΝΕΣ! Αυτα τα κάνουν οι ξένοι που δεν έχουν παραλίες στη χώρα τους. Αρχοντοβλαχιά; Απωθημένα; Τι;

 

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και εσύ ακολουθείς τα βήματα του nicoc89 πριν κάτι χρόνια

 

οταν αρχίσεις να βλέπεις σκιές και να νιώθεις περίεργα κοιμήσου , έχεις κλείσει 4 μέρες άυπνος και δεν το κατάλαβες

 

1Z6BUf1.jpg

 

Ενας αστροναυτης τραβηξε φωτογραφια απο το διαστημα την Κερκυρα για να την στειλει στην γυναικα του..

 

Υπεροχη... Σχηματιζει καρδια..

 

http://m.thebest.gr/news/view/171908

Και σ'αποκλειστικότητα απ'το NewsBomb η απάντηση της γυναίκας του.

 

HtRjSil.jpg

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μια χαρα φραγκα βγαζει ο Μικεος, θα πηδαει και κανα γκομενακι που γελαει με τα βιντεακια και ολα πανε καλα. Χεστηκε και για τους haters και για τους fans του.

Ο τυπάς είναι ωραιότερος από κοντά. Επιβεβαιώνω που τον είδα χθες έξω απ'τη δουλειά. Σίγουρα περνάει μια χαρά ο μάικιους ;-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Υπάρχει κάποιος τρόπος που να βοηθάει αποδεδειγμένα να σταματήσω να τραγουδάω το Baby Did a Bad Bad Thing;

 

Bababbabababaaaaad thing...!

 

να βρεις καποια σαν την laetitia

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...