Προς το περιεχόμενο

The [Old] Official Off Topic Thread V


Lucifer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Εκεί που σε πονάει στο μάγουλο είναι το τρίδυμο (νεύρο). Μπας και βγάζεις κανένα φρονιμήτη;

Εναλλακτικά παίζει να είναι ημικρανία. Εγώ όταν έχω ημικρανίες πονάει και το συγκεκριμένο νεύρο.

δεν ξέρω ρε γαμώτο , ελπίζω να μην είναι δόντι γιατι ποτε δεν είχα πρόβλημα με τα δόντια 

 

 

 

 

 

ειχα φαει παντοφλια σε εκεινο το σημειο και εκανα να συνελθω κανα 3ημερο χαλαρα.

εγώ είχα φάει χτύπημα αλλα πάνε μηνες , δεν έχει σχέση 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 38,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • nicoc89

    2558

  • viper2005

    2348

  • leftermann

    1563

  • athlios

    1526

χθες με πόναγε στο άσχετο το κεφάλι μου και μετά με πόναγε στο μάγουλο εκεί που εννονετε η γνάθος 

σήμερα πονάει μονο στην δεξιά μεριά 

τι νανε ?

Αν εννοεις κατω απο το αυτι, και γενικα οταν μασουλας κατι σκληρο ακους θορυβους απο εκεινο το σημειο, πανε σε γιατρο γιατι και γω ενιωθα πονο εκει πριν κατι χρονια και κλασικα το αφησα , και μια μερα ξυπνησα και ηταν πρησμενο και δε μπορουσα καν να κουνησω το κεφαλι :P

Αυτο που ειχα δε θυμαμαι πως λεγεται, αλλα εχει να κανει με την ενωση εκει της γναθου και μου απαγορεψε να μασαω μαστιχα , να στηριζω το κεφαλι μου στο χερι για πολυ ωρα και πολλα ακομα για μια ζωη , γιατι μπορει να ξαναεμφανιστει :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν εννοεις κατω απο το αυτι, και γενικα οταν μασουλας κατι σκληρο ακους θορυβους απο εκεινο το σημειο, πανε σε γιατρο γιατι και γω ενιωθα πονο εκει πριν κατι χρονια και κλασικα το αφησα , και μια μερα ξυπνησα και ηταν πρησμενο και δε μπορουσα καν να κουνησω το κεφαλι :P

Αυτο που ειχα δε θυμαμαι πως λεγεται, αλλα εχει να κανει με την ενωση εκει της γναθου και μου απαγορεψε να μασαω μαστιχα , να στηριζω το κεφαλι μου στο χερι για πολυ ωρα και πολλα ακομα για μια ζωη , γιατι μπορει να ξαναεμφανιστει :P

ήχους δεν κάνει οταν μασάω ούτε τίποτα . Απλά οταν χασμουριθώ η το πιέσω με ενοχλεί 

κοίτα πλάκα και τρώω ενα πακέτο τσίχλες χωρίς ζάχαρη τη μέρα

λες να με πείραξε το μάσα μάσα ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμενα μου εδωσε αντιβιωση για να ξεπρηστει.

Απο τη στιγμη που σου ειναι ενοχληση ακομα , αν ειναι αυτο και δεν ειναι κατι αλλο , σιγουρεψου πρωτα γιαυτο, απλα προσεχε το, μη μασουλας αγαρμπα και γενικα μη το κουραζεις . Εμενα αυτα μου ειχε πει.

Τη πρωτη περιοδο κιολας (αλλα εμενα ηταν χαλια , ουτε να μιλησω δε μπορουσα) με εβαλε να τρωω σουπες ,κρεμες και τετοια :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ειχα φαει παντοφλια σε εκεινο το σημειο και εκανα να συνελθω κανα 3ημερο χαλαρα.

Να τη δαγκωνεις με τους κοπτήρες κι όχι τους φρονιμητες!

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

θαλασσοπολεμος ή θγσαφφκηξα?

 

η κότα έκανε τον λαγό ή ο λαγός την κότα?

ή ουρα του λαγου της μαιμούς?

Kάποια στιγμή - στο απώτερο μέλλον - που θα τον έχεις χώσει, θα λες "Κοίτα πως με είχε χτυπήσει στο κεφάλι η αγαμία".

 

quoted for memory.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

με αφορμή το σχόλιο του lucifer "Αυτό που λείπει από τις ελληνικές ακτές είναι οι καρχαρίες."
τελικά έχουμε η δεν έχουμε καρχαρίες ?
να μπω για κολύμπι η να μείνω όξω? θα παω μια απο τις επόμενες μέρες για άραγμα με παρέα 
κανονικά μου αρέσει να αράζω μόνος μου αλλα είπα να τη δω λιγο κυριλέ γιατι μεγαλώνω 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...