Προς το περιεχόμενο

The [Old] Official Off Topic Thread V


Lucifer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 38,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • nicoc89

    2558

  • viper2005

    2348

  • leftermann

    1563

  • athlios

    1526

Ξύπνησα στις 06:00.

Ξεμπερδεψα με το δημόσιο.

 

Worth it

 

Μερες

 

 

+

 

 

 

Ο γιος μιας έκλεψε παν ακριβούς πίνακες

Η μάνα του, τους έκαψε

Βρήκαν τα κόκκαλα της στον καυστηρα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

χθες με πόναγε στο άσχετο το κεφάλι μου και μετά με πόναγε στο μάγουλο εκεί που εννονετε η γνάθος 
σήμερα πονάει μονο στην δεξιά μεριά 
τι νανε ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κοίταζα στο google και την μία έλεγε οτι υπάρχει θέμα με το αυτί 
την άλλη με την γνάθο 
wtf
anyway σε γιατρό δεν πάω 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

στριψε.

στενγός 

anyway , έβαλα την γκόπ γκόπ στην ίδια καρέκλα με το μωρό κατσούλι (την Λούση) και άρχισε να το γλύφει στα μούτρα , στα αυτιά , την πλάτη , σαν τρελή έκανε

αυτό να της ρίχνει νυχιές και να έχει φρικάρει με σηκωμένη τρίχα κλπ και αυτή να μην καταλαβαίνει χριστό 

στο τέλος που ήθελα να την βγάλω στην αυλή δεν ήθελε , με κοίταγε μια εμένα και μια το κατσούλι  

πολύ γέλιο πάντως , την έχει μάθει η μάνα μου να κάθετε στην καρέκλα όταν πλένει την βεράντα και να μην κατεβαίνει αν δεν στεγνώσει και γεμίσει πατημασιές χΔ!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

χθες με πόναγε στο άσχετο το κεφάλι μου και μετά με πόναγε στο μάγουλο εκεί που εννονετε η γνάθος 

σήμερα πονάει μονο στην δεξιά μεριά 

τι νανε ?

 

Εκεί που σε πονάει στο μάγουλο είναι το τρίδυμο (νεύρο). Μπας και βγάζεις κανένα φρονιμήτη;

Εναλλακτικά παίζει να είναι ημικρανία. Εγώ όταν έχω ημικρανίες πονάει και το συγκεκριμένο νεύρο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εκεί που σε πονάει στο μάγουλο είναι το τρίδυμο (νεύρο). Μπας και βγάζεις κανένα φρονιμήτη;

Εναλλακτικά παίζει να είναι ημικρανία. Εγώ όταν έχω ημικρανίες πονάει και το συγκεκριμένο νεύρο.

 

 

Μπορεί να περνάει και εγκεφαλικό...για πες ρε νίκο89-+1, από προφορικό λόγο, πως πάμε; ;ρ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...