Προς το περιεχόμενο

The [Old] Official Off Topic Thread V


Lucifer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 38,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • nicoc89

    2558

  • viper2005

    2348

  • leftermann

    1563

  • athlios

    1526

το ξέρω αλλα τι να κάμω 

αν το κανα επίτηδες θα χα μεγάλο φαν κλάπ εκει ώξω 

 

 

 

To νίκοτς φαν κλαπ είναι εκεί ώξω και ΕΙΝΑΙ μεγάλο.Μην αυταπατάσαι..

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

χθες επαιξε το εξης σκηνικο:

ηταν δεν θα ταν μια και κατι το βραδυ.βαριομουν να κοιμηθω και λεω να δω κανα θριλερακι.εδω και καιρο ειχα κατεβασει το dead silence απο προτροπη γνωστων για το άκρως spooky supernatural θεματακι του.δεν ηξερα τιποτα για την ιστορια.το βαζω και απο τη αρχη καταλαβαινω οτι παιζει με διαβολεμενες κουκλες και ετσι.γελαω γιατι διπλα μου ειχα μια τεραστια σακουλα με κουκλες και κουκλακια για συμμαζεμα και αποθηκευση.λεω ωραια συμπτωση..

τεσπα βλεπω τη ταινια και οσο προχωραει τοσο ποιο περιεργα κοιταζω με την ακρη του ματιου τη σακουλα.τελειωνει η ταινια τρεις και μια εγω(πολυ καλη ταινια με εστειλε) λεω ωραια ωρα για υπνο.κλεινω τα παντα αραζω αλλα το ματι και το μυαλο καρφωμενο στη σακουλα.θα περασε κανα 10λεπτο+ με εμενα να μην μπορω να κλεισω τα ματια γιατι δεν μπορουσα να βγαλω απο το μυαλο μου τα κουκλακια.και εκει μες τη νυχτα η σακουλα κουνηθηκε!!!!! :cry:

δεν μου φανηκε δεν ξερω αν ηταν τυχαιο.πεταχτηκα απο το κρεβατι και τα πηγα τα διαβολεμενα στη κουζινα :cry: :cry:

περιττο να πω οτι ολο το βραδυ σκατα υπνο εκανα...

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

χθες επαιξε το εξης σκηνικο:

ηταν δεν θα ταν μια και κατι το βραδυ.βαριομουν να κοιμηθω και λεω να δω κανα θριλερακι.εδω και καιρο ειχα κατεβασει το dead silence απο προτροπη γνωστων για το άκρως spooky supernatural θεματακι του.δεν ηξερα τιποτα για την ιστορια.το βαζω και απο τη αρχη καταλαβαινω οτι παιζει με διαβολεμενες κουκλες και ετσι.γελαω γιατι διπλα μου ειχα μια τεραστια σακουλα με κουκλες και κουκλακια για συμμαζεμα και αποθηκευση.λεω ωραια συμπτωση..

τεσπα βλεπω τη ταινια και οσο προχωραει τοσο ποιο περιεργα κοιταζω με την ακρη του ματιου τη σακουλα.τελειωνει η ταινια τρεις και μια εγω(πολυ καλη ταινια με εστειλε) λεω ωραια ωρα για υπνο.κλεινω τα παντα αραζω αλλα το ματι και το μυαλο καρφωμενο στη σακουλα.θα περασε κανα 10λεπτο+ με εμενα να μην μπορω να κλεισω τα ματια γιατι δεν μπορουσα να βγαλω απο το μυαλο μου τα κουκλακια.και εκει μες τη νυχτα η σακουλα κουνηθηκε!!!!! :cry:

δεν μου φανηκε δεν ξερω αν ηταν τυχαιο.πεταχτηκα απο το κρεβατι και τα πηγα τα διαβολεμενα στη κουζινα :cry: :cry:

περιττο να πω οτι ολο το βραδυ σκατα υπνο εκανα...

 

nicoc βρήκες το ταίρι σου

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

χμες τη νυχτα η σακουλα κουνηθηκε!!!!! :cry:

δεν μου φανηκε δεν ξερω αν ηταν τυχαιο.πεταχτηκα απο το κρεβατι και τα πηγα τα διαβολεμενα στη κουζινα :cry: :cry:

περιττο να πω οτι ολο το βραδυ σκατα υπνο εκανα...

μια και δυο μου έχει τύχει να κουνηθούν αντικείμενα μες το βράδυ?

μην δίνεις σημασία , δεν μπορούν να σε πειράξουν

μπορεί να ηταν καποιο πνεύμα η καποια οντότητα του χαμηλού πεδίου που ήθελε να σε τρομάξει για να τραφεί απο το φόβο σου

 

εδω μέσα δεν με πιστευουν και νομίζουν οτι γράφω μαλακίες ή οτι πίνω διάφορα και έχω παραισθήσεις αλλα η αλήθεια ειναι πως όλα αυτά συνυπάρχουν μαζί μας και οι περισσότεροι δεν τα βλέπουν , ούτε θα τα δουν ποτέ τους .

Δεν υπάρχει λόγος να προσπαθήσω να πείσω τον άλλο οτι υπάρχει κάτι οταν δεν μπορεί να το δει

Παλιά όταν ήμουν πιτσιρίκι με αυτά που έβλεπα φοβόμουν να μείνω μόνος μου στο σπίτι (πριν το δημοτικό) ή να είμαι σε ενα σκοτεινό δωμάτιο , φαντάσου τι είχα δει

 

μου έχει μείνει στο μυαλό ακόμα η κρεμασμένη στο απέναντι χωράφι απο το σπίτι μου

την είδα πολύ μικρός και δεν την ξαναείδα απο τότε

πριν 2-3 χρόνια που είχε νοικιάσει μια το σπίτι που βρίσκεται μες το χωράφι όμως την είδε και χέστηκε πάνω της

τα μάζεψε και έφυγε με συνοπτικές διαδικασίες .

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν ξερω απο αυτα.μπορει να ηταν συμπτωση.δεν ειναι και το πρωτο θριλερ που βλεπω.αλλα πες ειναι συμπτωση τα ειχα ριξει μεσα οπως να ναι ενα δεν καθοταν καλα γιατι εκεινη τη στιγμη να κουνηθει η τσαντα?

 

κρεμασμενη στο χωραφι???????? :confused:

tumblr_lw7ydsCF9W1qks4mg.gif

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ναι , έγινε την εποχή που ηταν η γιαγιά μου 20-25 χρονών
τα αδέρφια της κρεμασμένης ήθελαν να την παντρέψουν με εναν και αυτή ήθελε άλλων. Την χτυπήσανε και την κλείσανε μες το σπίτι για μηνες , δεν την άφηναν να φύγει και κρεμάστηκε.

Ο δρόμος στο σπίτι μου έχει το επώνυμο της (ο πατέρας της ήταν λεφτάς της εποχής)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

δεν ξερω απο αυτα.μπορει να ηταν συμπτωση.δεν ειναι και το πρωτο θριλερ που βλεπω.αλλα πες ειναι συμπτωση τα ειχα ριξει μεσα οπως να ναι ενα δεν καθοταν καλα γιατι εκεινη τη στιγμη να κουνηθει η τσαντα?

 

 

Ειναι ο συνδυασμος. Σε πολλες τσαντες εχεις ριξει πραγματα κλπ και εχουν κουνηθει λογω της τοποθετησης των αντικειμενων. Επισης πολλες φορες εχει γινει αυτο οταν βλεπεις κατι στην TV εκεινη τη στιγμη και απλα δεν εδωσες σημασια.

 

Ομως ετυχε στην προκειμενη αυτο το κατι να ειναι το θριλερακι οποτε ουσα σε εγρηγορση αντιλαμβανοσουν καλυτερα τα εξωτερικα ερεθισματα ηχου/κινησης :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ναι , έγινε την εποχή που ηταν η γιαγιά μου 20-25 χρονών

τα αδέρφια της κρεμασμένης ήθελαν να την παντρέψουν με εναν και αυτή ήθελε άλλων. Την χτυπήσανε και την κλείσανε μες το σπίτι για μηνες , δεν την άφηναν να φύγει και κρεμάστηκε.

 

Ο δρόμος στο σπίτι μου έχει το επώνυμο της (ο πατέρας της ήταν λεφτάς της εποχής)

 

 

Η Ιουλιέτα λεσβία και έτσι; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Storm ο καθρέπτης της υπογραφής σου είναι εντελώς fantasy ή είναι αληθινός;

Fantasy το κυριως μερος. Αληθινο ενα μικρο κομματι στην αρχη και το τελος. Σου αρεσε?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Αρκετά. Και δες οπωσδήποτε το Sunset Bulevard

imdb.com/title/tt0043014

Το βαζω να ερθει, thanks!  :D 

 

Μπδγ το Πρελουδια και Εφιαλτες ειναι αληθινο και νομιζω πριν καποια χρονια ειχα ανοιξει κ θεμα καπου στο Μπλα Μπλα για τη φαση

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...