Προς το περιεχόμενο

The [Old] Official Off Topic Thread V


Lucifer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 38,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • nicoc89

    2558

  • viper2005

    2348

  • leftermann

    1563

  • athlios

    1526

Nice...

 

Επίσης

Φραπεδια στο μπαλκόνι και σκέψη για το research proposal...

Been there done that.

Οι καλύτερες σκέψεις για research proposal σού'ρχονται στο μπάνιο ή μετά από συζήτηση με φίλους που σπουδάζουν/σπούδασαν παρόμοιο αντικείμενο με σένα. Και ο φραπές βοηθάει, ναι :P

Επίσης, κοίτα να διαβάζεις κανα journal γιατί κάποιες έρευνες που αναφέρονται εκεί θά'ταν ωραίο να γίνονταν και στην Ελλάδα. Δες τί μπορεί να αναλάβεις εσύ στα πλαίσια dissertation.

Good luck και κουράγιο!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ή πιο σωστά

 

κατσινγκ

 

Σωστός ο παιχτης

 

Been there done that.

Οι καλύτερες σκέψεις για research proposal σού'ρχονται στο μπάνιο ή μετά από συζήτηση με φίλους που σπουδάζουν/σπούδασαν παρόμοιο αντικείμενο με σένα. Και ο φραπές βοηθάει, ναι :P

Επίσης, κοίτα να διαβάζεις κανα journal γιατί κάποιες έρευνες που αναφέρονται εκεί θά'ταν ωραίο να γίνονταν και στην Ελλάδα. Δες τί μπορεί να αναλάβεις εσύ στα πλαίσια dissertation.

Good luck και κουράγιο!

Το έχω γράψει το proposal αλλα η σκέψη μου εχει κολλήσει στο transnational questionnaire και το validity των δεδομένων...

Κουραστηκα, πάω να ξαναφτιαξω φραπεδια με μπόλικα παγακια...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χανγκοβερ συνήθως έχεις την επόμενη μέρα και ονομάζουμε τις ανεπιθύμητες  παρενέργειες από δηλητηρίαση με αλκοόλ. Πονοκέφαλο, αφυδάτωση, ναυτία κλπ. Δεν λέμε "πάμε για χανγκοβερ" Εκτός αν είσαι Ρώσος άστεγος..

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χτυπημα στο κεφάλι , πριν απο 15 ώρες με λίγα ραμματακια δώρο. Επειδή έχω φρικάρει λιγο,αν και δεν έχω ζαλαδεσ ή τάση για εμετο κλπ, πρέπει να βάλω κάποιον να χει το νου του σε φάση ξυπνημα καθε 2-3 ώρες ή ειμαι υπερβολικός τίγκα ;

 

Sent from my iPhone using Insomnia

 

Μαλακία μου που ρωταω εδώ αλλα.

 

Sent from my iPhone using Insomnia

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χανγκοβερ συνήθως έχεις την επόμενη μέρα και ονομάζουμε τις ανεπιθύμητες  παρενέργειες από δηλητηρίαση με αλκοόλ. Πονοκέφαλο, αφυδάτωση, ναυτία κλπ. Δεν λέμε "πάμε για χανγκοβερ" Εκτός αν είσαι Ρώσος άστεγος..

οκ...γραψε λαθος αν ειναι....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χτυπημα στο κεφάλι , πριν απο 15 ώρες με λίγα ραμματακια δώρο. Επειδή έχω φρικάρει λιγο,αν και δεν έχω ζαλαδεσ ή τάση για εμετο κλπ, πρέπει να βάλω κάποιον να χει το νου του σε φάση ξυπνημα καθε 2-3 ώρες ή ειμαι υπερβολικός τίγκα ;

 

Μαλακία μου που ρωταω εδώ αλλα.

 

είσαι υπερβολικός τίγκα

 

 

οκ...γραψε λαθος αν ειναι....

 

βαθιές ανάσες, μην τον δείρεις

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

<p>Αφού σε αφήσανε να φύγεις δεν νομίζω ότι παίζει κάτι τέτοιο. Όταν συμβαίνει αυτό ξέρω ότι σε κρατάνε μέσα και σε ξυπνάνε </p>

 

Βασικά ξυπνησα μετά απο κανα 3-4ωρο απο τα ραμματα, με καναν κατι ακτινογραφιες ,δωσαν κλασσικες οδηγιες για χτυπηματα στο κεφαλι και με διωξαν αλλα εχω σκατοφρικαρει για καποιο λόγο τώρα. 15 ώρες μετα.

 

Sent from my iPhone using Insomnia

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...