Προς το περιεχόμενο

The [Old] Official Off Topic Thread V


Lucifer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 38,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • nicoc89

    2558

  • viper2005

    2348

  • leftermann

    1563

  • athlios

    1526

It's gonna be a funny day today...

νοτ...

Είναι καμιά ώρα που γύρισα,είμαι ξενυχτισμένος απο την δουλειά και:

 

O μουσάτος γκέουλας με το μόχωκ (απο κάτω) έχει πιάσει όλο το ρεπερτόριο Παπαρίζου και Rihanna.

Ο πολύτεκνος ΔΥ της ΔΕΗ (απο πάτω) έχει αφήσει λάσκα τα μούλικα να παίξουν με σκοινάκι αλα Rocky Balboa.

Απο το ένα μπαλκόνι ακούω τo πρεζόνι της γειτονιάς να βαράει την (επίσης πρεζόνι) αδερφή του, ρίχνοντας σταυρίδια.

Απο το άλλο μπαλκόνι έχω γύρω στα 4~6 ακουστικά ερεθίσματα απο ολντ σκούλ μεσήλικες που έχουν βγεί στο μπαλκόνι με καφέ και εφημερίδα,συνοδεία όλου του ρεπερτορίου που έχει να κάνει με ξενιτιά,νταλκά και μεροκάματο στα ναυπηγία...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

νοτ...

Είναι καμιά ώρα που γύρισα,είμαι ξενυχτισμένος απο την δουλειά και:

 

O μουσάτος γκέουλας με το μόχωκ (απο κάτω) έχει πιάσει όλο το ρεπερτόριο Παπαρίζου και Rihanna.

Ο πολύτεκνος ΔΥ της ΔΕΗ (απο πάτω) έχει αφήσει λάσκα τα μούλικα να παίξουν με σκοινάκι αλα Rocky Balboa.

Απο το ένα μπαλκόνι ακούω τo πρεζόνι της γειτονιάς να βαράει την (επίσης πρεζόνι) αδερφή του, ρίχνοντας σταυρίδια.

Απο το άλλο μπαλκόνι έχω γύρω στα 4~6 ακουστικά ερεθίσματα απο ολντ σκούλ μεσήλικες που έχουν βγεί στο μπαλκόνι με καφέ και εφημερίδα,συνοδεία όλου του ρεπερτορίου που έχει να κάνει με ξενιτιά,νταλκά και μεροκάματο στα ναυπηγία...

Nice...

 

Επίσης

Φραπεδια στο μπαλκόνι και σκέψη για το research proposal...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Mia φορά κοιμήθηκα νωρίς και με ξυπνήσανε στις 4 να μου κάνουν φάρσα στο κινητό. Die die DIE.

 

 

Και μετά μπαίνω ινσο και βλέπω ότι ο Χριστός ήταν gay...

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο τύπος είναι τελείως ανόητος όμως.

Ναι,αλλά ο σεξουαλικός προσανατολισμός κάποιου έστω μυθικού προσώπου στο όνομα του οποίου έχουν συντελεστεί τα πιο βάρβαρα αιμοτοκυλίσματα στην ανθρώπινη ιστορία κ στο όνομα του οποίου πίνουν νερό δις ανθρώπων δεν πρέπει να εξεταστεί?

Μπορεί να γκρεμίσει όλη την γκεη επιχειρηματολογία με μια φράση.

 

Σελλερζ για σένα:

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπορεί να γκρεμίσει όλη την γκεη επιχειρηματολογία με μια φράση.

 

 

σιγά μαρή κ συ προασπίστρια της γκέι επιχειρηματολογίας.

 

επικίνδυνος είναι.

ω λαλα

 

btw πμ όποιος θέλει όλες τις σκρηνσοτ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...