Προς το περιεχόμενο

The [Old] Official Off Topic Thread V


Lucifer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλά gay-wise δεν ξέρω τι παίζει με sex στο νησάκι - φαντάζομαι καλά θα είναι, απ' ότι έχω δει. Παρτουζώνεται κόσμος γενικά which's good.

 

Straight-wise, Μύκονο δεν πας για να ξεσκιστείς*, υπάρχουν και πιο sexoτουριστικά νησιά στην Ελλάδα. 

 

Αλλά το νησί είναι υπέροχο (σίγουρα όχι το μόνο) και έχει το plus ότι 24/7 μπορείς να βγεις από το δωμάτιο και να έχει κίνηση και ποτά και παρτάρισμα, αν σε ψήνει. Α και είναι/ήταν και το Cavo. Μαλάκες έχει παντού - απλά τους αγνοείς.

 

 

 

*κακό ratio και αρκετές τουπεδιάρες που απλά το έχουν χάσει τελείως.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 38,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • nicoc89

    2558

  • viper2005

    2348

  • leftermann

    1563

  • athlios

    1526

Σιγά το Μυκονιάτικο γκέι ξέσκιμα εντωμεταξύ.

 

4 μέρες εκεί όταν ήμουν λεύτερος κ μόνο με 6 είχα πάει (κ με έναν μάγειρα στο άκυρο σε μια οροφή)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τουφάκο δεν ξέρω τι κουμπώνεις, αλλά ok αν δεν βγαίνεις το καταλαβαίνω να μην πίνεις. Μόνος στην σπηλιά και εγώ δεν πίνω.

 

Αλλά να βγεις για ΕΝΑ ποτό είναι απλά pure evil. Πιστεύω ότι έτσι κολλιέται ο καρκίνος. Είτε είναι περιπτερίσιες, είτε είναι σε bar είτε στα highlands σε γραφικό αποστακτήριο, αν υπάρχει πρόσβαση σε αλκοόλ shit's getting real. Σε φάση δεν έχω αισθανθεί ποτέ την ανάγκη για use αυτής της ουσίας. Μόνο για abuse.

γιαυτό δεν πίνω και εγώ γιατι αν ειναι να πιω δεν θα πιω 1-2 ποτά , θα πιω να γινω χάλια να μην θυμάμαι το όνομα μ

 

 

ΜΥΚΟΝΟΟΟΟΟΟΣ!!

Λίγα τα λόγια σας για το νησί ε!

Κρίμα που του έχουν βγάλει το όνομα από ένα χαζοσουπερπαρανταις..

Αν θες να πας στη Μύκονο κ να ηρεμησεις σε απίστευτες καθαρές παραλίες μπορεις να το κάνεις. Βγάζω το καπέλο στους Μυκονιατες που φροντίζουν για την φυσική ομορφιά του νησιού κ έχουν άψογους τρόπους γενικά.

 

(αχ..νά'ταν και οι τιμές πιο προσιτές να πήγαινα συχνά ..)

έχω σπίτι να μείνω αλλα δεν πάω

δεν μπορώ τη βαβούρα καθόλου , μου χαλάει την αυτοσυγκέντρωση

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδιά , γιατί η βρύση μου δεν βγάζει κρύο νερό τώρα το καλοκαίρι ?
ειχα πάει επίσκεψη σε ενα σπίτι στην Αθήνα και είχαν βρύση που έβγαζε νερό λες και ηταν απο το ψυγείο 

ειναι καμια έξτρα παροχή στην ΔΕΗ-up που πληρώνεται ή ειναι υποχρεωμένοι να μου παρέχουν κρυο νερο ???
όχι τίποτα άλλο αλλα ξεχνάω να βάλω μπουκάλες στο ψυγείο και το νερό της βρύσης ειναι σαν κάτουρο
 στν επαρχία  μας συμπεριφέρονται σαν να είμαστε πολίτες τελευταίας κατηγορίας 
 

Ζεν φάση είσαι ε; ομμμμμ

Αυτοσυγκέντρωση παρέα με τους φίλους μου τους psilocybe

προσπαθώ αυτές τις μέρες να πετύχω αστρική προβολή 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...