Προς το περιεχόμενο

The [Old] Official Off Topic Thread V


Lucifer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 38,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • nicoc89

    2558

  • viper2005

    2348

  • leftermann

    1563

  • athlios

    1526

και καλα οτι δεν θα χασει πελατια επειδη στα εκανε αυτα ο male γιατρος και με την σουρλουλου στην θεση του δεν θα ξαναπατησεις

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πήγα στο γιατρό για ένα τραυματισμό στην κοιλιακή χώρα, δεν ήταν ο δικός μου εκεί, με είδε μια άλλη, ξάπλωσα γυμνός και εκτός του οτι άφηνε το χέρι της επάνω στο πέος μου κανα δυο φορές που με ρώτησε κάτι εν μέσω της εξέτασης, όσο μου μιλούσε μετά την εξέταση μου χάιδευε το μπούτι όσο ήμουν ξαπλωμένος. Τι διάολο bedside manners είναι αυτά. Και γιατί δεν τα διδάσκουν σε όλους; Θα πω του γιατρού μου να μην ξαναπάει διακοπές θα χάσει όλη την πελατεία.

 

Πέος; ΠΕΟΣ; ΠΕΟΣ;

 

Μίλα αντρίκια ρε!

 

Σου χούφτωνε την μπούτσα! Δέξου το σαν άντρας a.k.a. κλάματα στο ντουζ και τέτοια...

  • Like 7
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κατασκήνωση τέλος. Επιτέλους. Έκανα 1000 χλμ σε 10 μέρες για την κωλοκατασκήνωση.

 

Επίσης, 2 και σήμερα. Αλέκο ετοίμαζε το φραπεδάκι σιγά σιγά.

 

Κλσπέρα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ωω ρε γαμώτο, πάλι δεν είναι καν 5:00 και θέλω gin και λεμόνια...

 

Πρέπει να μάθω να κάνω nursing με τίποτα μπύρες, γιατί με το αλκοόλ είμαι πάντα σε attack mode και έχω βρεθεί να ξεφτιλίζομαι μέρα μεσημέρι. Βλέπω τον κόσμο που μπορεί να πίνει με τις ώρες ένα ποτό και ζηλεύω!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Πέος; ΠΕΟΣ; ΠΕΟΣ;

 

Μίλα αντρίκια ρε!

 

Σου χούφτωνε την μπούτσα! Δέξου το σαν άντρας a.k.a. κλάματα στο ντουζ και τέτοια...

 

 

Είδες, είδες, σε λίγο θα μας πει ότι βγήκε κλαίγοντας από το ιατρείο επειδή ένιωσε ότι τον βίαζε..;ρ

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχω να πιω/γινω λιωμα απο περσυ το καλοκαιρι. Μεχρι τωρα εχω πιει 3-4 φορες αλλα τιποτα τρομερο...

Και όταν βγαίνεις; Τι σκατά; Πίνεις δυο ποτά και τέλος;

 

Πως το κάνεις; :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...