Προς το περιεχόμενο

The [Old] Official Off Topic Thread V


Lucifer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 38,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • nicoc89

    2558

  • viper2005

    2348

  • leftermann

    1563

  • athlios

    1526

Αθήνα 1977

 

Μόλις την είδα όλη κ μεινα μαλάκας.Υποκλίνομαι στον Νίκο λέμε.

 

Α,ρε Ξυλούρη γαμώτη μου που έφυγες κ μας άφησες με τους Μαρτάκηδες κ σίες

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

http://iliaxtida.wordpress.com/2011/04/27/astrikiprovoli/

 


Είναι η αστρική προβολή Χριστιανικό φαινόμενο;

Ποιές είναι οι πνευματικές προϋποθέσεις για πνευματικές θεωρίες;

Μ Μ: Πάτερ Ιωάννη, πολλοί και διάφοροι μιλούν για το «αστρικό σώμα»…

π Ι: Ε, καλά τώρα! Πολλές παρα-θρησκευτικές παραφυάδες μιλούν για την αστρική προβολή, για τα αστρικά σώματα ότι δηλαδή μπορεί κάποιος να βγαίνει από το σώμα του και με το λεγόμενο αστρικό σώμα να πλανάται στο σύμπαν, να πηγαίνει σε άλλους πλανήτες, να κάνει τέτοια ταξίδια και μάλιστα ανέξοδα! Όλα αυτά είναι προϊόντα απίστευτης ανοησίας και συγχύσεως, αλλά όχι μόνο αυτό… Η αστρική προβολή και το αστρικό σώ­μα είναι καθαρά δαιμονικά πράγματα, είναιεμπειρίες τού Διαβόλου. Έχω την εξής περίπτωση: Ήρθε ένας νεαρός, ο οποίος πηγαίνει σε μια από τις παραπάνω οργανώσεις εδώ στην Αθήνα, σ’ ένα «ταξιδιωτικό γρα­φείο», δηλαδή, αστρικών εκδρομών! Εκεί τού είχαν μά­θει —μου τα ‘λεγε ο ίδιος— να κάνει επικλήσεις δαιμόνων (προφανώς αυτοί θα ήταν οι ξεναγοί!) και ταξίδια «με το αστρικό του σώμα». Αυτά τα πράγματα συνδέο­νται άμεσα στις οργανώσεις αυτές και είχε φθάσει στο σημείο να έρχονται απρόσκλητοι οι δαίμονες στο δωμά­τιο του και να τού κάνουν φασαρία και να μη μπορεί να τους διώχνει.

Γι’ αυτό ήρθε να ζητήσει την βοήθεια της Εκκλησίας. Ε! Με τέτοια πράγματα που κάνεις, όταν τον Διάβολο τον παίρνεις για οδηγό σου για αστρικά τα­ξίδια με αντίτιμο το χάσιμο της ψυχής σου, πως περιμέ­νεις μετά να ξεμπλέξεις μ’ αυτόν; Θα σου ‘ρχεται απρό­σκλητος!.. Προσοχή, λοιπόν, σ’ αυτά τα πράγματα, αστρικές προβολές κ.τ.τ.. Είναι σατανικά!

 

Τα σκέφτονται και τα λένε ? α?

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτος ο μηνας δεν με παει καθολου καλα...Εχω πολλα νευρα θα πλακωθω με κανενα και μου φαινεται θα τον κανω και ζημια...

 

Κανω υπομονη αλλα μεχρι ποτε...Θα τους παρει και θα τους σηκωσει μου φαινεται....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδιά δεν το κατέχω το άθλημα ... 

 

τι πρέπει να τσεκάρω απο τα παραπάνω ;

 

: (

 

 

Μια χαρα συγχρονιζεις, μην αγχωνεσαι καθολου. Εγω με 38db down συγχρονιζα 12000 με ενα αθανατο usr 9108.

 

edit: Επλυνα τα παπουτσια μου και τωρα βρωμανε τρειΣχειροτερα. Πωτς γκενεν αυτο ρε μαγκες?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι έγινε ρε γίγαντα;

Ε το κακο τριτωσε....

 

Πηγε να με τσιμπισει οχια,τρακαρε με το αυτοκινητο, παραλιγο να κοπο με το δρεπανι αλλα χτυπησα. Και τωρα τελευταια γινονται πολλες βλακιες και με νευριαζουν σχεδον ολοι.... Απο το πρωι μεχρι το βραδυ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ε το κακο τριτωσε....

 

Πηγε να με τσιμπισει οχια,τρακαρε με το αυτοκινητο, παραλιγο να κοπο με το δρεπανι αλλα χτυπησα. Και τωρα τελευταια γινονται πολλες βλακιες και με νευριαζουν σχεδον ολοι.... Απο το πρωι μεχρι το βραδυ.

αφού είσαι ζωντανός πάλι καλά .. υπομονή να περάσει η γκαντεμιά 

εγώ ξέρεις πόσες φορές έχω πάει να πεθάνω στη ζωή μου απο σπάνιες αρρώστιες, και παρολίγον θανατηφόρα ατυχήματα?..

και δεν λέω μαλακίες , όντως έχουν γίνει αυτά.

μέχρι και να αποκεφαλιστώ έχω γλυτώσει .

δεν ξέρω αν ειναι γκαντεμιά γιατι αν ηταν λογικά θα με είχαν φάει τα σκουλήκια τώρα 

όσο την γλυτώνεις είναι οκ υποθέτω .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτος ο μηνας δεν με παει καθολου καλα...Εχω πολλα νευρα θα πλακωθω με κανενα και μου φαινεται θα τον κανω και ζημια...

 

Κανω υπομονη αλλα μεχρι ποτε...Θα τους παρει και θα τους σηκωσει μου φαινεται....

"μαλωνεις ρε?"

IMGP10950004.jpg

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...