Προς το περιεχόμενο

The [Old] Official Off Topic Thread V


Lucifer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 38,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • nicoc89

    2558

  • viper2005

    2348

  • leftermann

    1563

  • athlios

    1526

μα το θεο υπαρχει περιπτωση να ερθει τεχνικος οτε για να τσεκαρει τη γραμμη και αν τα βρει ολα οκ να σε χρεωσει επειδη εχασε το χρονο του???
:confused: :confused: :confused: :confused:

 

ισχυει?παμε καλα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μα το θεο υπαρχει περιπτωση να ερθει τεχνικος οτε για να τσεκαρει τη γραμμη και αν τα βρει ολα οκ να σε χρεωσει επειδη εχασε το χρονο του??? :confused: :confused: :confused: :confused:

 

ισχυει?παμε καλα?

Ναι, φυσικα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

<p>Λέγεται "τέλος άσκοπης μετάβασης συνεργείου", imagine that.</p>

 

Ε για να έρχεται το ριμαδι το συνεργειο δεν μπορεί κατι δεν πάει καλά...τεσπα θα το παλεψω και αυτο μόνη.
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στρωσε τραπεζι και πες του λεφτα δεν εχω .. Καθιστε να σας ταισω... Χαχα...

 

Εμας που ηρθανε για μα ξαναενωσουν το καλωδιο που κοπηκε απο τον αερα(περιμεναμε 2 εβδομαδες) δεν πληρωσαμε τιποτα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμας που ηρθανε για μα ξαναενωσουν το καλωδιο που κοπηκε απο τον αερα(περιμεναμε 2 εβδομαδες) δεν πληρωσαμε τιποτα...

εμενα ειναι απλα ο λογος μου οτι για τα χαρακτηριστικα της γραμμης εχω χαλια ταχύτητα εναντιον του δικου τους που λενε οτι ετσι ειναι η περιοχη και δεν βλεπουν προβλημα στη γραμμη. εχω πιθανοτητα να μου πουν δεν βρισκω κατι σκασε τα ευρα(που δεν εχω).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εσυ γιατι δεν τους λες, εφοδον δεν με εξυπηρετησατε και το προβλημα μενει, δεν δινω φραγκο...

 

Δεν ηξερα οτι χρεωνουν για τεχνικη υποστηριξη.. Για υλικη πχ εμας αν αλλαζανε το καλωδιο να το καταλαβω αλλα για τεχνικη..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...