Προς το περιεχόμενο

The [Old] Official Off Topic Thread V


Lucifer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ναι οντως..

 

Οπως λενε το κακο δεν αργει να γινει...

 

Δεν ξερω ο μηνας για μενα δεν ξεκινησε καλα.. Μια το ατυχημα με το σμαξι, τωρα αυτο.

 

Τι σκατα ; Προσεχω και οσο μπορω...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 38,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • nicoc89

    2558

  • viper2005

    2348

  • leftermann

    1563

  • athlios

    1526

Ειμαι στα τυρια και περιμένω να παρω την παρμεζάνα μου, ειναι διπλα 2 γριες η μια στα 70 και η αλλη στα 482, ερχεται ένας παππους στα 150 πατημένα,τους πιανει συζήτηση, γελακια οι γριες, δινει ρέστα ο παππους, τους λέει ότι θα ειναι στο καφενείο απέναντι να πανε να τις κεράσει, μεσα λεει η 70αρα όλο χαμόγελο, φευγει ο παππους, ξινίζει η αλλη η 482αρα, καλά λέει θα παμε για καφε με αυτόν, ναι λεει η αλλη έχει λέγειν και μ' αρεσει, δεν ειναι ωραιο όταν ένας αντρας τα λέει καλα;

Κοκκαλο και γω και αυτη μεσα στα τυρια και η αλλη που περιμενε διπλα μου και η παρμεζάνα, κοιτιόμασταν αφωνοι.

  • Like 10
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ειναι τρεις γέροι στο λεωφορείο 
ο ένας σχολιάζει τα γκομενάκια στο λεωφορείο , ο άλλος την κατάσταση της Ελλάδας και ο τρίτος λέει ιστορίες απο το χωριό 
και οι 3ης μιλάνε μεταξύ τους (διαφορετικά θέματα συζήτησης)
θέλω να πατήσω μπουνιά στον ένα γιατι φωνάζει και γελάει δυνατά και κάθεται πίσω μου
κατεβαίνουν στην επόμενη στάση
ξαφνικά ηρεμία 
 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μετά από τριήμερο φαγοπότι και 3 μπαρμπεκιου απανωτά, έφαγα για πρωινό 2 χοιρινές. In your face arteries!

 

- Καλημέρα, τι να σου ετοιμάσω?

- Ένα φραπεδάκι μόνο ρε γιαγιά, θα πάμε για μπάνιο, να 'μαι ελαφρύς μην πάω στον πάτο (με το τελευταίο, λέω τη συγκίνησα σήμερα ο μπαγάσας, ζακέτα κάνει ζέστη, δεν πέφτει warning)

- Ο φραπέΣ κάνει κακό, θα σου χαλάσει το στομάχι

 

 

gr6r.jpg

 

 

 

 

Θα μου ξεφύγει κανα "πεινάω" σε αυτό το σπίτι και τύφλα να 'χουν τα ανθρωπιστικά κονβόυ των UN.

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ολες οι γιαγιάδες ίδιες
θέλουν να σε δουν να τρως 
ακόμα και αν έχεις φάει ήδη θα θέλουν να φας 
θα φταίει που πολλές περάσανε κατοχή και πίνες γενικότερα και γουστάρουν να ταΐζουν κόσμο 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πρέπει νάχεις ξαναβάλει πικ για αυτό ακριβώς το θέμα. Ή πέρυσι, ή πρόπερσυ το καλοκαίρι, δεν θυμάμαι. :blink: Αλλά με πολύ περισσότερο φαί

Παιζει τωρα που το λες, απλα μου κανει εντυπωση καθε φορα. Απο τις κοκα ζιρο και τα ρυζια ερχομαι στις κεντρικες αποθηκες του Κοκκινου Στρατου.

 

Ευτυχως που δεν διαβαζει φορουμ παντως, να μου την πεθανεις απο την ντροπη με την τελευταια προταση η να της πεις κανα -θεος φυλαξοι- "αδυνατισμενο το βλεπω το παιδι".

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έλα,έλα μη μιλάτε για φαγητό.

 

Το κολοapp του iPhone με ενημέρωσε μόλις τώρα πως ''192 calories remaining'' για σήμερα κ αυτό πριν  το lunch break

 

φανταστήτε το δράμα μου .Δλδ τι μένει να φάω να πούμε?Ο Τόξος σας σε κατάσταση εκτάκτου κ έχω την άλλη την παλιοκανάγια τη Βραζιλιάνα απέναντι να σκίζεται με κάτι κεκάκια μικρά.

 

Αγιούτο μπιτσιζς!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...