Προς το περιεχόμενο

The [Old] Official Off Topic Thread V


Lucifer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 38,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • nicoc89

    2558

  • viper2005

    2348

  • leftermann

    1563

  • athlios

    1526

Φέτος μετά από πολλά πολλά χρόνια θα πληρώσω εφορία. Από τότε που άνοιξα το μαγαζί επιστροφή έπαιρνα.  Γαμώ την τρόικα και το μνημόνιό μου μέσα.

 

 

Επίσης, ο Σουλτάνος έστειλε φιρμάνι. Προβλέπεται βαρύ υπόλοιπο καλοκαιριού.

 

 

 

Επίσης επίσης, Σαββάτο ξεκινάω τας διακοπάς μου. Γιεεααα, γιέααα, 5 και σήμερα.

 

 

 

Α, καλημέρα δεν είπα. ΜΕΡΕΣ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

φέτος μετά από πολλά πολλά χρόνια μου βγαίνει να πληρώσω εφορία. Κάνα 150άρι ευρώ. Μια ζωή επιστροφές έπαιρνα. 

Το λες και το ξαναλες, που θα πάει, θα το πιστέψεις.

 

Φέτος μετά από πολλά πολλά χρόνια θα πληρώσω εφορία. Από τότε που άνοιξα το μαγαζί επιστροφή έπαιρνα.  Γαμώ την τρόικα και το μνημόνιό μου μέσα.

 

 

Επίσης, ο Σουλτάνος έστειλε φιρμάνι. Προβλέπεται βαρύ υπόλοιπο καλοκαιριού.

 

 

 

Επίσης επίσης, Σαββάτο ξεκινάω τας διακοπάς μου. Γιεεααα, γιέααα, 5 και σήμερα.

 

 

 

Α, καλημέρα δεν είπα. ΜΕΡΕΣ.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

επίσης επίσης επίσης, ένας διάλογος με τηλεφωνήτρια της Anytime, από την οποία ζήτησα να μου στείλει το ασφαλιστήριο του αυτοκινήτου με e-mail, γιατί ταχυδρομικά θα το στείλει στο χωριό κι εγώ δεν πηγαίνω πλέον στο χωριό, το έκοψα.

 

-θα σας το στείλουμε μόλις γίνει η εξώφληση (με πιστωτική κάρτα)

-πότε είναι να γίνει;

-σήμερα ζητήσαμε τα χρήματα από την τράπεζα, αύριο θα λάβουμε απάντηση, πάρτε μας ξανά αύριο να σας το στείλουμε.

-μια που πήρα τώρα, δεν το τσεκάρεις κάπου να με το στείλετε χωρίς να χρειαστεί να ξαναπαίρνω;

-λυπάμαι, δεν γίνεται... Αλλά βλέπω ότι η πιστωτική σας έχει λήξει, οπότε δεν θα μπορέσει να γίνει η πληρωμή...

-εεε, ναι, μέσα στην χρονιά (από πέρσι τον Ιούλιο που είχα ξεκινήσει την ασφάλεια) η κάρτα αντικαταστάθηκε. Η καινούρια ημερομηνία λήξης είναι...

-ωραία, αύριο η τράπεζα θα απορρίψει, θα ξαναζητήσουμε μεθαύριο με τα καινούρια στοιχεία κάρτας, θα γίνει η πληρωμή παραμεθαύριο, οπότε ξαναπάρτε μας τηλέφωνο παραπαραμεθαύριο να σας στείλουμε το συμβόλαιο με e-mail...

-μάλιστα. Και κάθε φορά που ανανεώνεται αυτό θα πρέπει να κάνω; Δεν γίνεται να στέλνετε το συμβόλαιο αυτόματα με e-mail μόλις εξοφλείται;

-όχι, επειδή το αρχικό συμβόλαιο έχει γίνει τηλεφωνικά. Θα πρέπει να το ακυρώσουμε, να επιστρέψουμε χρήματα, και να κάνετε καινούριο συμβόλαιο μέσω internet...

-και την πρώτη φορά μέσω ίντερνετ ήθελα να κάνω, αλλά το σύστημα δεν δεχόταν και μου έλεγε να πάρω τηλέφωνο γιατί είμαι από χωριό που έχει έκπτωση.

-εεε, τότε δεν γίνεται καθόλου, λυπάμαι...

-είστε πιο δυσκίνητοι και από μηχανοκίνητο τάγμα πεζικού.

-...



Το λες και το ξαναλες, που θα πάει, θα το πιστέψεις.

 

α το έχω ξαναπεί ε; Πωωω, γαμώ τα γεράματα γαμώ.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημερες..

 

Μαλλον αυτος ο μηνας δεν με θελει.. Πρεπει να προσεχω παρα πολυ

 

Γυρισα απο την δουλεια.. Λεω δεν θα κοιμηθω οπως συνηθως θα παωω λιγο στο συνεργειο, να πιω καφε και μετα να κοψω κατι μικρα φυτα.

 

Παιρνω που λετε το δρεπανι και αρχιζω, αυτο δεν πολυ εκοβε καλα. Με νευριασε το μαλ@κισμενο. Εκοψα περιπου 10 και μετα στο 11 μου φευγει και με βρισκει στο καλαμι. Τοτε θυμηθηκε να κοψει. Με μαμησε..

 

Τι σκατα τι αλλο θα παθω;;

 

Μες στα νευρα ειμαι αυτες τος μερες. Σε ολους μιλαω αποτομα .. Και κρατιεμαι μην πλακωθω με κανεναν...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημερες..

 

Μαλλον αυτος ο μηνας δεν με θελει.. Πρεπει να προσεχω παρα πολυ

 

Γυρισα απο την δουλεια.. Λεω δεν θα κοιμηθω οπως συνηθως θα παωω λιγο στο συνεργειο, να πιω καφε και μετα να κοψω κατι μικρα φυτα.

 

Παιρνω που λετε το δρεπανι και αρχιζω, αυτο δεν πολυ εκοβε καλα. Με νευριασε το μαλ@κισμενο. Εκοψα περιπου 10 και μετα στο 11 μου φευγει και με βρισκει στο καλαμι. Τοτε θυμηθηκε να κοψει. Με μαμησε..

 

Τι σκατα τι αλλο θα παθω;;

 

Μες στα νευρα ειμαι αυτες τος μερες. Σε ολους μιλαω αποτομα .. Και κρατιεμαι μην πλακωθω με κανεναν...

 

 

αυτό δεν είναι περιγραφή ατυχήματος. Κόβεσαι. Διάβασε 10 φορές το αρχικό ποστ αυτουνού που έπεσε στην πλαγιά με το ποδήλατο και ξαναπροσπάθησε.

  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αυτό δεν είναι περιγραφή ατυχήματος. Κόβεσαι. Διάβασε 10 φορές το αρχικό ποστ αυτουνού που έπεσε στην πλαγιά με το ποδήλατο και ξαναπροσπάθησε.

Χαχαχα.. Καλο.. Το χω διαβασει, αλλα δεν ειμαι και τοσο καλος..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Bεβαίως, πολλάκις δοκιμασμένο.

Δούλεψε το ένα partition που δε με ένοιαζε πολύ....

 

Να το ξαναβάλω λίγη ώρα ακόμα λες;

Μα τι γίνεται, μια στο φούρνο μια στην κατάψυξη;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ 2 φορές έχω βάλει, την πρώτη δούλεψε μια φορά και μετά τα φτυσε. Την δεύτερη ήμουν έτοιμος και πήρα μπακ απ κατευθείαν. Όλη τη νύχτα το είχα αφήσει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημερες..

 

Μαλλον αυτος ο μηνας δεν με θελει.. Πρεπει να προσεχω παρα πολυ

 

Γυρισα απο την δουλεια.. Λεω δεν θα κοιμηθω οπως συνηθως θα παωω λιγο στο συνεργειο, να πιω καφε και μετα να κοψω κατι μικρα φυτα.

 

Παιρνω που λετε το δρεπανι και αρχιζω, αυτο δεν πολυ εκοβε καλα. Με νευριασε το μαλ@κισμενο. Εκοψα περιπου 10 και μετα στο 11 μου φευγει και με βρισκει στο καλαμι. Τοτε θυμηθηκε να κοψει. Με μαμησε..

 

Τι σκατα τι αλλο θα παθω;;

 

Μες στα νευρα ειμαι αυτες τος μερες. Σε ολους μιλαω αποτομα .. Και κρατιεμαι μην πλακωθω με κανεναν...

ακου τι πήγα να πάθω πριν χρόνια

έχω πάρει ενα τσεκούρι και εκοβα ενα κορμό απο δέντρο

αλλα δεν ηταν τροχισμένο και δεν έκοβε και τόσο και με νευρίασε

αρχίζω να δίνω πόνο σαν ψυχάκιας και εκείνη την ώρα έρχεται δίπλα μου η μάνα μου να μου πει κάτι

με είχε χτυπήσει ο ήλιος στο κεφάλι (καλοκαίρι) και μου ήρθε ζαλάδα εκείνη την στιγμή

μου φευγει το τσεκούρι την ώρα που κόπηκε ο κοσμός και περνάει μερικά εκατοστά απο την μάνα μου και πάει και καρφώνετε στο δίπλα δέντρο 

Ένιωσα να μου κόβεται η αναπνοή όταν είδα το τσεκούρι να περιστρέφετε προς την μάνα μου 

 

μα τη μπαναγία απο τότε προσέχω μέχρι αηδίας. Μια στιγμή μαλακίας αρκεί για να γαμηθούνε όλα 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...