Προς το περιεχόμενο

The [Old] Official Off Topic Thread V


Lucifer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Σήμερα είχε το πρώτο 29αρι εδώ... Πολύ ζέστη

 

 

ολα ειναι στο μυαλό
το ανθρώπινο σώμα σύμφωνα με τους επιστήμονες μπορεί να προσαρμοστεί απο -100 εώς +100 βαθμούς Κελσίου απο την θερμοκρασία του
απλά δεν το έχουμε καταλάβει ακόμα , οι δυνάμεις του ανθρώπινου μυαλού είναι σε λήθαργο 



Καλησπερες...

καλησπέθρα  B)  B)  B)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 38,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • nicoc89

    2558

  • viper2005

    2348

  • leftermann

    1563

  • athlios

    1526

Νικοκ είσαι κατα 70φευγα% νερό , επειδή έχουμε διαβάσει και μεις σε επιστημονικό περοδικο οτι το νερό βράζει πάνω από τους 100 βαθμούς , ψήνεσαι να σκεφτείς τι θα πάθεις στους 136,6 ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Νικοκ είσαι κατα 70φευγα% νερό , επειδή έχουμε διαβάσει και μεις σε επιστημονικό περοδικο οτι το νερό βράζει πάνω από τους 100 βαθμούς , ψήνεσαι να σκεφτείς τι θα πάθεις στους 136,6 ?

σιγά μην είμαι και 80% κοκα κόλα

πυρίτιδα είμαι 

γιαυτό παθαίνουν αυτανάφλεξη οι άνθρωποι 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλά ε εχω παθει πλάκα!

 

Με κάλεσε ενα γειτονοπουλο παραδιπλα που ειχε τραπεζι κατι παιδια απο Πολύγυρο και βλεπω διπλα στη πορτα κομποστοποιητή με αυτοκολλητο το ονομα του ιδοκτητη και αριθμο κάδου.

Μου λεει οτι τα μοιραζει ο δημος δωρεαν κλπ κλπ

 

Εντωμεταξυ εμεις απο περυσι θελαμε να αγορασουμε αλλά ο φθηνοτερος εχει 40 ευρω...

 

Ψαχνω στο ιντερνετ αρχικά για τηλέφωνο του δημου να ρωτήσω και με λιγο καλύτερο ψάξιμο βρίσκω και την αιτηση για να πάρω τον κάδο. Την κάνω και τη στέλνω με μέηλ.

ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΡΧΕΤΑΙ ΑΠΑΝΤΗΣΗ! ΤΕΛΙΚΑ ΟΙ Δ.Υ ΟΝΤΩΣ ΔΟΥΛΕΥΟΥΝ! UNPISTEUTABLE!

 

Θα παω δευτερα το απογευμα για σεμιναριο και καλά, διαρκειας μιας ωρας και θα τον παρω.

ΑΑΑΑΑΑΑΧ ΤΙ ΧΑΡ¨Α!! :-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πηγα και αγορασα παιχνιδια για τα 3 πλεον γατια που εχουμε σπιτι μιας και η γατα της μητερας μου γεννησε 2 πριν απο κατι μηνες. Θα τα πεθανω στο χαδι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...