Προς το περιεχόμενο

The [Old] Official Off Topic Thread V


Lucifer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 38,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • nicoc89

    2558

  • viper2005

    2348

  • leftermann

    1563

  • athlios

    1526

Περασα γαματα σημερα

Το σχεδιο σημερα ηταν να παω με εναν απο την δουλεια για ενα burger στο shake shack που ανοιγε σημερα. Ηρθε και η αγαπημενη μου σερβιτορα η Plum, και τελικα ειδαμε μια απειρη ουρα. Τελικα πηγαμε για tapas εκει που δουλευα παλια, και μας κερασανε κατι prosecco και κατι αλλα πιατα. Μετα επεσε η ιδεα "αφου θελαμε burger γιατι δεν παμε στο patty & bun που γαμαει?"

Περπαταμε μιση ωρα, παμε εκει και τελικα κανεις δεν ηθελε να φαει οπως ηταν λογικο. Πηραμε ενα burger να το μοιραστουμε μιας και οι 2 μας δεν ειχαμε δοκιμασει το εν λογω μαγαζι, αραξαμε σε ενα παρκο, και μετα πηγαμε στην δουλεια μας, εγω για να παρω κατι πραγματα που ειχα παραγγειλει για να φερω ελλαδα και τα 2 παιδια για δουλεια.

Τωρα θα φτιαξω sheperds pie που σπερνει

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Περασα γαματα σημερα

Το σχεδιο σημερα ηταν να παω με εναν απο την δουλεια για ενα burger στο shake shack που ανοιγε σημερα. Ηρθε και η αγαπημενη μου σερβιτορα η Plum, και τελικα ειδαμε μια απειρη ουρα. Τελικα πηγαμε για tapas εκει που δουλευα παλια, και μας κερασανε κατι prosecco και κατι αλλα πιατα. Μετα επεσε η ιδεα "αφου θελαμε burger γιατι δεν παμε στο patty & bun που γαμαει?"

Περπαταμε μιση ωρα, παμε εκει και τελικα κανεις δεν ηθελε να φαει οπως ηταν λογικο. Πηραμε ενα burger να το μοιραστουμε μιας και οι 2 μας δεν ειχαμε δοκιμασει το εν λογω μαγαζι, αραξαμε σε ενα παρκο, και μετα πηγαμε στην δουλεια μας, εγω για να παρω κατι πραγματα που ειχα παραγγειλει για να φερω ελλαδα και τα 2 παιδια για δουλεια.

Τωρα θα φτιαξω sheperds pie που σπερνει

Σε σχέση με τις γνωστές αλυσίδες έχουν διαφορά;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχω δοκιμασει πλεον:

patty and bun, lucky chip, meat liquor (το εχει ελληνας btw)

Κυριολεκτικα η μερα με την νυχτα σε σχεση με mcdonalds, burger king κλπ.

http://www.hamburger-me.com/p/best-burgers-in-london-top-10.html

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 Εχουμε συνταγή για ψωμάκι hamburger?

 

Nαι γιατί γενικά μόνο το ψωμάκι μας λείπει αυτή τη στιγμη.

 

Εν τω μεταξύ μόλις γύρισα από τρέξιμο και μου έχει πεταχτεί η γλώσσα έξω με τα γαμημένα τα μπέργκερ.  :mad:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Nαι γιατί γενικά μόνο το ψωμάκι μας λείπει αυτή τη στιγμη.

 

Εν τω μεταξύ μόλις γύρισα από τρέξιμο και μου έχει πεταχτεί η γλώσσα έξω με τα γαμημένα τα μπέργκερ.  :mad:

 

 Εγω μετα τη γυμναστικη δεν μπορώ να φαω, μου κοβεται η ορεξη. Με το ζορι το κανω, λεμε τωρα, γιατι πρεπει..

 

 Νταξει ρε το μπιφτεκι ειναι ευκολο. 

 

 

 +1 

 αν και δεν παιζει ποτε να το κανω το συγκεκριμενο, δυσκολα υλικά και ακομα πιο δυσκολες δοσολογίες. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 Ναι οταν κουραζομαι πολυ μου κοβεται η ορεξη... Συνηθως τρωω πολυ οταν ειμαι ολη μερα σπιτι και βαριεμαι ή διαβαζω. 

-----------------------------------------------------------------

 Τρελανε μας τιτανοτεράστιε Boot-Αρη! 

 

 http://www.epiloges.gr/city-beat/pisines-sti-nea-paralia

 

 perspective_1.jpg?itok=tYJUg4L1

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...