Προς το περιεχόμενο

The [Old] Official Off Topic Thread V


Lucifer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

7 ξυπνάω
δεν μου αρέσει ο ύπνος , δεν μου αρέσει η ιδέα του ύπνου
μακάρι να μπορούσα να μην κοιμάμαι ποτέ 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 38,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • nicoc89

    2558

  • viper2005

    2348

  • leftermann

    1563

  • athlios

    1526

εγώ θα φάω μέχρι τις 7:30 και θα πάω κανα τις 10+ gym
αργότερα δεν την παλεύω , έχει πολυ ζέστη και ουρακοτάγκους 
οπότε αναγκαστικά κοιμάμαι νωρίς 
μοναδική εξαίρεση αν έχω να παω κάπου
αλλά σπίτι και να μείνω ξύπνιος μέχρι τις 3-4 δεν παίζει τωρα 

ρε γαμώτο τι ups N downs έχω σήμερα , απο την μία θέλω να γελάσω και απο την άλλη να κλάψω
θα πήγαινα σε κανα ψυχολόγο αλλα αν του πω οτι έχω στο μυαλό μου θα μου κλείσουν σουίτα 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

<p>Σκατά στο βήχα</p>

<p>Σκατά στον πυρετό</p>

<p>Σκατά και στο συκώτι</p>

<p>Όλα στο μηδέν.</p>

<p> </p>

<p>

ΦΑΡΜΑΚΟ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΚΙ ΑΠΟ ΑΝΤΙΒΙΩΣΗ, φάε τωρα και δε θα αρρωστησεις τον υπολοιπο χρονο"

 

 

*ΚΑΘΕ ΠΕΜΠΤΗ ΨΑΡΟΓΥΡΟ

 

Sent from my iPhone using Insomnia

post-85738-0-42904400-1372993957_thumb.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ψαρόγυρο ? πες μου οτι ΔΕΝ έβγαλες ψάρι στο γυρο !
Δεν ειναι δυνατόν ! THIS IS BLASPHEMY , THIS IS MADNESS
----------------
κάνω babysitting σε ενα κατσούλι θυληκό με γυριστά αυτιά στις άκρες , σα διάολος είναι
την έβγαλα lucy  :lol:  :lol:  :lol: 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΦΑΡΜΑΚΟ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΚΙ ΑΠΟ ΑΝΤΙΒΙΩΣΗ, φάε τωρα και δε θα αρρωστησεις τον υπολοιπο χρονο"

 

 

*ΚΑΘΕ ΠΕΜΠΤΗ ΨΑΡΟΓΥΡΟ

 

Sent from my iPhone using Insomnia

μοιάζει επικίνδυνα με τα σάντουιτς του μαύρου. και το βαρέλι δίπλα επίσης.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

ρε γαμώτο τι ups N downs έχω σήμερα , απο την μία θέλω να γελάσω και απο την άλλη να κλάψω

θα πήγαινα σε κανα ψυχολόγο αλλα αν του πω οτι έχω στο μυαλό μου θα μου κλείσουν σουίτα 

 

Μην το κόβεις απότομα,θ σε πειράξει άχημα μετά,μέχρι κατάθλιψη.

Το σταματάς σταδιακά,πίχεις χυμούς,τρως φρούτα,ξεσκίζεσαι στο γαμήσι,στη γυμναστική,στη κουβεντούλα με φιλαράκια,βολτίτσες....

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

 

Μην το κόβεις απότομα,θ σε πειράξει άχημα μετά,μέχρι κατάθλιψη.

Το σταματάς σταδιακά,πίχεις χυμούς,τρως φρούτα,ξεσκίζεσαι στο γαμήσι,στη γυμναστική,στη κουβεντούλα με φιλαράκια,βολτίτσες....

 

 

δεν κόβω τίποτα , τρελός είσαι ?anyway ,το συνδυάζω με γυμναστική, ξέρεις πόσο ξεκουράζει τους μυς ?γαμήσι ναι! <3 αλλα βρες μου γκόμενα να μην με ξενερώσει στα πρώτα 10 λεπτά και σου δίνω την ψυχή μου σε συμβόλαιο.Απο την μια μαλακισμένη στην άλλη πεφτω και ρε μαν δεν είμαι κανας μαλάκας , δεν μου αξίζει αυτό.  Βολτίτσες ναι , λεφτά δεν έχω , μετά το στρατό το χάος , πριν ήμουν κομπλέ και καμια περιστασιακή δουλειά είχα και παλευόταν. Απο σπίτι σε σπίτι και απο πλατεία σε πλατεία τη βγάζουμε. Γουσταρα που αράζαμε στο βουνό της περιοχής μου τα βράδια ... άλλες εποχές , τώρα δεν παίζει βενζίνη και ρόδα, ούτε καν.  

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν ξύπνησα σήμερα να πάω στη δουλειά... θα νομίζουν οτι την έκανα τριήμερο...  :unsure:

 

 Σεντ φρομ γιορ αιφον ατ χαλκιδικη γουαιλ ντρινκινγκ ε μαρτινι? 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχω βαρεθεί να βρέχει, και να είναι Ιούλιος και να χρειάζομαι ζακετα. Κωλόκαιρος στο κωλόνησο και τα λοιπά.

Παρταρχιδιαμουμαλακατωρα.

Πήγα στη Φώκαια αργά το απόγευμα για δουλειά και επειδή πήγα νωρίτερα ή αυτοί οι μπαγλαμάδες άργησαν,είχα μιά ωρίτσα την οποία-μάντεψε-την έφαγα (μάλλον την ήπια) παρέα με δυό μπύρες,σήκωσα τα μπατζάκια μέχρι το γόνατο,έβγαλα το μπλουζάκι να ξεχυλίσουν τα ξύγκια κου στο περίγυρο,έβαλα και ένα καπέλλο για να μη με πάρουνε από κει σηκωτό λόγω ηλίασης και απόλαυσα ποδόλουτρο στο βραχάκι....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...