Προς το περιεχόμενο

The [Old] Official Off Topic Thread V


Lucifer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 38,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • nicoc89

    2558

  • viper2005

    2348

  • leftermann

    1563

  • athlios

    1526

χθες που λες φιλε τοξοβολε βγήκα αργούτσικα για μια μπυρα, ψιλοζαντα ο ένας "μπάρμαν" βγάζει ένα μέτρο απο το μπαρ πάει στη κανουλα της μπυρας και φωναζει σε μια παρεα που καθονταν μπροστα του "Ε ΣΙΓΑ ΕΓΩ ΕΧΩ ΠΑΕΙ ΜΕ ΠΟΥΛΙ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΤΟΣΟ"(στην ουσια μετρουσε το στομιο,5-6 εκατοστα βαρια βαρια).

Για το επομενο μισαωρο ηταν με το μετρο στο χέρι και ρωτουσε ολο το μπαρ ποσο την εχει,ανοιγε το μετρο στα εκατοστα που του λεγανε και το εβαζε στη παλαμη του.

Νομιζω σε γαμησε στο ατενσιοχοριλικι.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Για το επομενο μισαωρο ηταν με το μετρο στο χέρι και ρωτουσε ολο το μπαρ ποσο την εχει,ανοιγε το μετρο στα εκατοστα που του λεγανε και το εβαζε στη παλαμη του.

Εσύ τι απάντησες;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δηλώνουμε ευθαρσώς οτι έχουμε δοκιμάσει και καλύτερες...

Να δεχτω οτι εχεις φαει αγγλικη κουζινα, αλλά οτι δεν εχεις φαει καλη αγγλικη κουζινα.

Σαν να κρινω την ελληνικη κουζινα απο τα gtp μαγαζια με το τρισαθλιο φαγητο σε τουριστικα μερη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Σαν να κρινω την ελληνικη κουζινα απο τα gtp μαγαζια με το τρισαθλιο φαγητο σε τουριστικα μερη.

Αν κρίναμε την κουζίνα από τα χειρότερά τους (ποια τρισάθλια είναι τα πιο νόστιμα) θα ήταν πρώτοι οι Αμερικανοί νομίζω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για πες μου 3 μαγαζια που εφαγες και τι ηταν αυτο τοτε.

 

Δέν είμαι υποχρεωμένος ξέρεις, άλλα για να σου φύγει η απορία, Μεξικάνικο/Αργεντίνικο/Ισπανικό.

Δλδ θα υπήρχε νόημα αν έλεγα "Παέγια στου τάδε";

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

"αν είναι και τοπογράφος ακόμα καλύτερα"

 

 

στους ντροπαλούς βοηθούσε κιολας." τοσο? (ανοιγε μετρο) τοσο? (ανοιγε μετρο) τοοοοσο? (ξανανοιγε μετρο και γουρλωνε ματι) ΜΗ ΜΟΥ ΠΕΙΙΙΙΙΣ "

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

χθες που λες φιλε τοξοβολε βγήκα αργούτσικα για μια μπυρα, ψιλοζαντα ο ένας "μπάρμαν" βγάζει ένα μέτρο απο το μπαρ πάει στη κανουλα της μπυρας και φωναζει σε μια παρεα που καθονταν μπροστα του "Ε ΣΙΓΑ ΕΓΩ ΕΧΩ ΠΑΕΙ ΜΕ ΠΟΥΛΙ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΤΟΣΟ"(στην ουσια μετρουσε το στομιο,5-6 εκατοστα βαρια βαρια).

Για το επομενο μισαωρο ηταν με το μετρο στο χέρι και ρωτουσε ολο το μπαρ ποσο την εχει,ανοιγε το μετρο στα εκατοστα που του λεγανε και το εβαζε στη παλαμη του.

Νομιζω σε γαμησε στο ατενσιοχοριλικι.

 

Κλαιν,σε παρέα 10 στρέητ ανδρών ένα βράδυ στο Μικρολίμανο περιέγραφα με κάθε λεπτομέρεια πως τον είχα φάει από 3 μαύρους σε παρτούζα (2 Νιγηριανούς,έναν Γκανέζο).Κ η μαγκειά ήταν α)απόλυτη προσοχή κατα τη διάρκεια της περιγραφής κ β)πολλές επεξηγηματικές ερωτήσεις.Ο ένας πρέπει κ να ψιλοψηνόταν όπως τον έκοψα.Ντεμί-στρέητ μάλλον.

 

Μπορώ να το κάνω κ δω αν θέλετε...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...