Προς το περιεχόμενο

The [Old] Official Off Topic Thread V


Lucifer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 38,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • nicoc89

    2558

  • viper2005

    2348

  • leftermann

    1563

  • athlios

    1526

Το βασιλειο μου ολο για γυμναστηριακα ηλιοκαμμενα κορμια, ενα καλο dj και μια μπαρα στην παραλιακη, γαμω το βροχερο κωλονησο με τις pub και τα hardcore "ξενυχτια-κραιπαλες" με μπυρες μεχρι τις 11 και τη γαλατι σπαλομπριζολα-μπουταρα να ασφυκτια στο κολαν γαμω το τραγιο κερατο.

 

ΠΩΣ και με ΤΙ καρδια να γυρισω.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ακομα μια γαματη κατασταση που εζησα στο γυμναστηριο.

 

Ανεβαινω στον διαφρομο πορωμενος. Στον διπλανω ενας θειος καπου 40.. Κανω ζεσταμα δυο λεπτα και αρχιζω να ανεβαζω ταχυτητα ειχα φτασει στο 9 βλεπω το θειο να ακολουθει οποτε ανεβαζα ανεβαζε.. 10 εγω 10 και αυτοσ Πρωτη φορα το εβαλα στο 12,5, τοτε το χανει λιγο ο θειος και τσουπ παρτον κατω τον πηγε ο διαφρομος περιπατο.. Χαχχαχ... Μετα εγω μειωσα και εκανα χαλαρα..

 

Ενας θεος ξερει πως δεν εσκασα στα γελια..

αυτό έπρεπε να κάνεις

 

http://www.youtube.com/watch?v=RrglgL4UhMA

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

γαμώ πρωί πρωί, για μερικά ευρώ χάσαμε το εσπα των παιδικών σταθμών. Θα κάνω την νταντά μέχρι να πάνε νηπιαγωγείο και αργεί ακόμα γαμώ το νηπιαγωγείο...

 

ΜΕΡΕΣ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 Τα τελευταία χρόνια τα ορθογραφικά μου λάθη έχουν αυξηθεί, στην αρχή πίστευα ότι είναι τα greeklish, αργότερα κατάλαβα ότι είχε να κάνει με το ότι διαβάζω κείμενα με άπειρα ορθογραφικά λάθη και μου μένουν οι λέξεις σαν εικόνα, στο μυαλό, γραμμένες λάθος, πλέον αν δω άνθρωπο μικρότερο των 20 να γράφει κάποιο ρήμα που να τελειώνει σε ω και όχι ο ή σε 3ο πρόσωπο με ει και όχι η, συγκινούμαι. 

 

 Αυτό. 

 

 ΜΕΡΕΣ. 

 

 Αυτά. 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 Τα τελευταία χρόνια τα ορθογραφικά μου λάθη έχουν αυξηθεί, στην αρχή πίστευα ότι είναι τα greeklish, αργότερα κατάλαβα ότι είχε να κάνει με το ότι διαβάζω κείμενα με άπειρα ορθογραφικά λάθη και μου μένουν οι λέξεις σαν εικόνα, στο μυαλό, γραμμένες λάθος, πλέον αν δω άνθρωπο μικρότερο των 20 να γράφει κάποιο ρήμα που να τελειώνει σε ω και όχι ο ή σε 3ο πρόσωπο με ει και όχι η, συγκινούμαι. 

 

 Αυτό. 

 

 ΜΕΡΕΣ. 

 

 Αυτά. 

 

λοιπόν, κι εγώ τον τελευταίο καιρό βλέπω ότι κάνω πολλά ορθογραφικά, που παλιότερα δεν έκανα. Αλλά δεν διαβάζω και τόσο πολλά, ούτε τόσο συχνά, κείμενα με ορθογραφικά λάθη. Διαπιστώνω όμως ότι λάθη κάνω κυρίως όταν πληκτρολογώ, και σπάνια όταν γράφω με το χέρι. ΓΔΦ; Και μάλιστα, συνήθως, γράφω την λέξη λάθος, και μετά όταν την δω γραμμένη λέω "πώς το έγραψα έτσι ο μαλάκας" και διορθώνω...ΚαραΓΔΦ;;;

 

 

 

Επίσης, πρέπει να φκιάσω μαρμελάδα κεράσι και βαριέμαι το ξεκουκούτσιασμα. Κανένας εθελοντής; Φίφτυ φίφτυ το προϊόν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγω απο πάντα έκανα ορθογραφικά
μικρός έγραφα όλες τις λέξεις με γιώτα
στην 1η γυμνασίου το σταμάτησα γιατι έπαψε να ειναι αστείο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

η μαρμελάδα μου έγινε Α-Π-Ι-Σ-Τ-Ε-Υ-Τ-Η!!! Δέχομαι συγχαρητήρια. Λοιπόν, τώρα που ο ομορφούλης θα το κάνει σκατά το υπουργείο, θα το κάνω επάγγελμα ε, θα φτιάχνω και θα πουλάω σπιτικές μαρμελάδες, e-marmelada.gr. Ή com να το κάνω λέτε;

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

η μαρμελάδα μου έγινε Α-Π-Ι-Σ-Τ-Ε-Υ-Τ-Η!!! Δέχομαι συγχαρητήρια. Λοιπόν, τώρα που ο ομορφούλης θα το κάνει σκατά το υπουργείο, θα το κάνω επάγγελμα ε, θα φτιάχνω και θα πουλάω σπιτικές μαρμελάδες, e-marmelada.gr. Ή com να το κάνω λέτε;

κατσε ρε τρελε, και μολις θα απαντουσα στο προηγουμενο ποστ με τα κουκουτσια.  ;(

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...