Προς το περιεχόμενο

The [Old] Official Off Topic Thread V


Lucifer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Άμα  έβαζε κλαρίνα δεν θα πάταγε κανείς.

 

Κανονικά τραγούδια βάζει, κανα ραδιόφωνο, mainstream πράγματα αλλά ακούγονται ευχάριστα

και όμως το έκανε ενας και ηταν full 40ρες 

αλλα μη λέμε και οτι θέλουμε , 140kg DL δεν το κάνεις με Demy .................................................

εκεί θέλει πριόνι 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 38,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • nicoc89

    2558

  • viper2005

    2348

  • leftermann

    1563

  • athlios

    1526

Ακομα μια γαματη κατασταση που εζησα στο γυμναστηριο.

 

Ανεβαινω στον διαφρομο πορωμενος. Στον διπλανω ενας θειος καπου 40.. Κανω ζεσταμα δυο λεπτα και αρχιζω να ανεβαζω ταχυτητα ειχα φτασει στο 9 βλεπω το θειο να ακολουθει οποτε ανεβαζα ανεβαζε.. 10 εγω 10 και αυτοσ Πρωτη φορα το εβαλα στο 12,5, τοτε το χανει λιγο ο θειος και τσουπ παρτον κατω τον πηγε ο διαφρομος περιπατο.. Χαχχαχ... Μετα εγω μειωσα και εκανα χαλαρα..

 

Ενας θεος ξερει πως δεν εσκασα στα γελια..

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μλκ ένα θα σου πω. Έχω αξουαλι ακούσει (χωρίς να βάλω τα γέλια στη μούρη του άλλου) την φράση ΑΦΟΥ ΤΑ ΠΟΔΙΑ ΣΟΥ ΕΙΝΑΙ ΠΑΟΥΕΡ ΝΑ ΟΥΜΕ, ΤΟ ΣΚΟΥΩΤ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΕΙΣ ΚΙ ΕΤΣΙ (και δειχνει). Παουερ.</p>

τους αγαπαω τετχοιους τυπους.

Τι στον πέο, εκει που πήγαμε κατι σκατοφλωροι αποτριχωμενοι ήταν που το πολυ πολυ να καναν χαβαλε την σαραντάρα θεία στη γραμματεία. :(<br><br>

Sent from my iPad using Insomnia

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κοίτα η αλήθεια είναι ότι από τότε που άλλαξε κι έγινε τρεντογυμναστήριο και το δικό μου είναι λιγότερα αυτά τα περιστατικά. Πιο πολύ κοιτάζω να αποφεύγω τους γυμναστές δηλαδή :Ρ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είμαι πολύ ρατσίστρια ρε γμτ να αποκαλώ βλαχες και χωριάτες μερικές που κάνουν μπαμ ότι είναι άπο χωριό αλλά ήρθαν στην πόλη,βάφονται ξανθές και κοντεύουν τα 50 και νομίζουν πως είναι γκομενάρες;

 

Είμαι πολύ ρατσίστρια τελικά που κρίνω τις γυναίκες από την εμφάνιση τους...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στο gym που πηγαινα στη Θεσσ. ερχόταν ένας τυπας με μπλουζακι μπαογκ ταδε συνδεσμος, γιλέκο απο πανω, γυαλια ηλίου καθρέφτες και φραπε. Παντα, τα ιδια ρουχα, το ιδιο στυλ, μονο το μπλουζακι αλλαζε σε μπαογκ αλλος συνδεσμος. Ηταν κοντοχοντρος, με κοιλιτσα, εκανε λιγα βαρη (μονο χερια ή στηθος και ποτε καμια αλλη ασκηση τρεξιμο, κοιλιακοι, ποδια κλπ ) και στα ενδιαμεσα απο καθε σετ μιλουσε κιν ή επινε απο τον φραπε του. Ρησπεκτ. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κρισχχχ εγώ τελευταία θαυμάζω έναν γυμναστή που κάποιος είχε τη φαεινή ιδέα να προσλάβει εκεί μέσα, ο οποίος κυκλοφορεί με αθλητικο παπούτσι, αθλητικη βερμούδα (no surprise there) και κοντομάνικο τύπου πόλο με ΣΗΚΩΜΕΝΟ ΓΙΑΚΑ ΓΑΜΩ ΤΟ ΚΕΦΑΛΙ ΜΟΥ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν υπάρχει γκόμενα που θα του κάτσει ΕΠΕΙΔΗ σήκωσε το γιακά εγώ προτείνω να τη βουλιάξουμε την κωλοχώρα να ησυχάσουμε και από κρίση, δάνεια κτλ.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...