Προς το περιεχόμενο

The [Old] Official Off Topic Thread V


Lucifer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 38,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • nicoc89

    2558

  • viper2005

    2348

  • leftermann

    1563

  • athlios

    1526

Εμένα μου είπαν ότι θα γίνω σαν τον Hasselhoff.

 

"Ρε παιδιά Τετάρτη/Πέμπτη/Παρασκευή βράδυ, ΕΙΜΑΙ σαν τον Hasselhoff" τους είπα, αλλά αυτοί εννοούσαν στο κορμί, και παλιά. So far so good - αλλά με πειράζει αρκετά η "κουλτούρα" του χώρου. Τουλάχιστον σκάω με τρίχα, έτσι για να καταλάβουν ποιος είναι baller και ποιος απλά παίρνει πόζες. Ελπίζω να μην πλακωθούμε, θα με σαπίσουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμένα μου είπαν ότι θα γίνω σαν τον Hasselhoff.

 

"Ρε παιδιά Τετάρτη/Πέμπτη/Παρασκευή βράδυ, ΕΙΜΑΙ σαν τον Hasselhoff" τους είπα, αλλά αυτοί εννοούσαν στο κορμί, και παλιά. So far so good - αλλά με πειράζει αρκετά η "κουλτούρα" του χώρου. Τουλάχιστον σκάω με τρίχα, έτσι για να καταλάβουν ποιος είναι baller και ποιος απλά παίρνει πόζες. Ελπίζω να μην πλακωθούμε, θα με σαπίσουν.

 

 

Σε αυτό για την κουλτούρα του χώρου έχεις δίκιο. Κι εμένα με ενοχλούν ορισμένα άτομα γύρω μου όταν πηγαίνω - ειδικά αν είναι τρεντογυμναστήριο χέσε μέσα (εμένα δεν ήταν, έγινε προσφάτως). Γι'αυτό και απονώνομαι και κάνω τη δουλειά μου, δε μιλάω ποτέ σε κανέναν εκτός κι αν είναι απολύτως απαραίτητο. Αν βάλεις και μουσική παίρνεις αμέσως απόσταση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε αυτό για την κουλτούρα του χώρου έχεις δίκιο. Κι εμένα με ενοχλούν ορισμένα άτομα γύρω μου όταν πηγαίνω - ειδικά αν είναι τρεντογυμναστήριο χέσε μέσα (εμένα δεν ήταν, έγινε προσφάτως). Γι'αυτό και απονώνομαι και κάνω τη δουλειά μου, δε μιλάω ποτέ σε κανέναν εκτός κι αν είναι απολύτως απαραίτητο. Αν βάλεις και μουσική παίρνεις αμέσως απόσταση.

 

αυτό και εγω δεν έχω πολλά πολλά , μονο με ορισμένα άτομα.

εμένα με νευριάζει όταν βλέπω κεφτέδες να σκούζουν σαν γουρούνια που τα σφάζουν ενώ δεν ζορίζονται και να δίνουν και συμβουλές σε καινούρια άτομα , ΛΑΘΟΣ συμβουλές αφου ουτε οι ιδιοι δεν ξέρουν τι κάνουν. Γιαυτό αποφευγω να πηγαίνω ώρες που έρχονται Β' διαλογής κουράδια και πηγαίνω οταν έχει λιγο και καλό κόσμο. Αν τύχει βέβαια να πέσω σε φάση τα ακουστικά κανουν την δουλειά τους.

 

 

Τι "μάρκα";

craven :devil:

τα παντα ρε , παλιά έκανα τον δύσκολο , τώρα οτι βρεθεί καλό ειναι (που λεει ο λόγος)

το χρήμα στέρεψε :mellow: :mellow: :mellow: :mellow:

 

στεγνός :wacko:

 

 

Α για πειτε καταστασεις. Πως ερχονται δλδ ντυμενοι; Ή το ντυμένοι δεν ειναι το θέμα;

 

μια φορά είχε ερθει μες το καταχείμωνο ενας τύπος με 2 χειμωνιάτικες + μπουφάν και απο κάτω σορτσάκι και σαγιονάδα αχχαχααχχαχαχα...............

 

anyway δεν ειναι εκει το θέμα , απλά κανουν βαβούρα και καραγκιοζιές και ενοχλούν

 

μια φορά εκεί που έκανα κάμψεις δικεφάλων με μπάρα παίρνει την μπάρα απο δίπλα μια γκόμενα και ερχεται μπροστά μου να κάνει squat και καλά για να κοιτάζεται στον καθρεφτη , αλλα εκει μέσα είναι ντυμένο με καθρέφτες όλο το μέρος .

 

κάτι ήθελε! ζήταγε! ηταν στις μέρες της ! ήθελε να γίνει μανα!

 

αχχααχχαχααχαχχαχα

σοβαρά το λεω. Μάλλον επηρεάζει τις ορμόνες η γυμναστική δεν εξηγείτε αλλιώς . Οσες έχω δει εκει μέσα κάνουν σαν λυσσασμένες

 

ΟΛΕΣ ΘΕΛΟΥΝ ΤΟΝ nicoc89 :huh:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αυτό και εγω δεν έχω πολλά πολλά , μονο με ορισμένα άτομα.

εμένα με νευριάζει όταν βλέπω κεφτέδες να σκούζουν σαν γουρούνια που τα σφάζουν ενώ δεν ζορίζονται και να δίνουν και συμβουλές σε καινούρια άτομα , ΛΑΘΟΣ συμβουλές αφου ουτε οι ιδιοι δεν ξέρουν τι κάνουν. Γιαυτό αποφευγω να πηγαίνω ώρες που έρχονται Β' διαλογής κουράδια και πηγαίνω οταν έχει λιγο και καλό κόσμο. Αν τύχει βέβαια να πέσω σε φάση τα ακουστικά κανουν την δουλειά τους.

 

 

craven :devil:

τα παντα ρε , παλιά έκανα τον δύσκολο , τώρα οτι βρεθεί καλό ειναι (που λεει ο λόγος)

το χρήμα στέρεψε :mellow: :mellow: :mellow: :mellow:

 

στεγνός :wacko:

 

 

 

Είδες τι ωραία που τα γράφεις όταν δεν τρολλάρεις; Μήπως να το κόψεις σιγά σιγά;

 

Α για πειτε καταστασεις. Πως ερχονται δλδ ντυμενοι; Ή το ντυμένοι δεν ειναι το θέμα;

 

Καλά το ντύσιμο σιγά, το θέμα είναι η συμπεριφορά. Επίσης τρελαίνομαι με τις γκόμενες που έρχονται βαμμένες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμένα έχει από τούμπανους ξυρισμένους που μιλάν για fake tan και 30άρικα ούγκανα με ταμπελάκι ειδικές δυνάμεις στα κλειδιά, μέχρι και 40κάτι ποζεροcougar κότες με ύφος "σας καυλώνω και το ξέρω" και 20άρες posh-wannabe βλαχοθεσσαλονικιές.

 

Νομίζω ότι διακρίνεται μια εσωτερική απόρριψη, για το σύνολό τους, από τα γραπτά μου ε; God damn το γυμναστήριο με κάνει εμπαθή!

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

όπως είπα τα ακουστικά κανουν την δουλειά τους
και ο Φλωρινιώτης ντυμένος μπαλαρίνα, καβάλα σε αγριογούρουνο να μπει μεσα χαμπάρι δεν θα πάρεις 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμένα έχει από τούμπανους ξυρισμένους που μιλάν για fake tan και 30άρικα ούγκανα με ταμπελάκι ειδικές δυνάμεις στα κλειδιά, μέχρι και 40κάτι ποζεροcougar κότες με ύφος "σας καυλώνω και το ξέρω" και 20άρες posh-wannabe βλαχοθεσσαλονικιές.<br><br>Νομίζω ότι διακρίνεται μια εσωτερική απόρριψη, για το σύνολό τους, από τα γραπτά μου ε; God damn το γυμναστήριο με κάνει εμπαθή!

Σε ποια περιοχή;;

 

Sent from my iPad using Insomnia

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...