Προς το περιεχόμενο

The [Old] Official Off Topic Thread V


Lucifer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 38,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • nicoc89

    2558

  • viper2005

    2348

  • leftermann

    1563

  • athlios

    1526

Άλλο λίγο και θα σκάσω από το φαί. Έφαγα 2 πόδια κοτόπουλο μαζί με μακαρόνια με τυρί, λίγο τζατζίκι και ψωμί. Εχθές είχα φάει τα άλλα 2, αλλά πιο σκέτα. Και έφτιαξα και 1,3kg κρέμα με αφορμή ότι είχα πολύ βούτυρο που περίσσευε. Δεν με βλέπω πολύ καλά. Και σηκώθηκα και 6,5 ώρα το απόγευμα. Δεν το κόβω για γυμναστήριο και σήμερα. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

σημερα πεθανα εχει περασει μια ωρα απο τοτε που τελειωσα γυμναστικη και νιωθω οτι θα ξερασω.παλι ηπια πολυ νερο thumb_dead-smiley.gif

 

πιες καμια πρωτεινη αντι για τονους νερου

 

 

in other news 

θα μας κατσει καλη

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλησπέθρα λέντες και λέντιδες! B)



ρε πηγα σε ενα ΚΕΚ να κάνω κάτι χαρτιά και με βάλανε να συμπληρώσω κατι τεστ που έλεγε τι δουλείες σου αρέσουν
και είχε να φτιάχνω δόντια , να παίζω σε παραστάσεις στο θέατρο , να είμαι προσωπικό ασφαλείας κλπ
ειναι λογικό ? γιατι το ειπα σε 2-3 άτομα και δεν τους έτυχε ποτέ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γιατι βρε γατοκοριτσο; τι κάνς;</p>

<p>Εγω πλεον μια ωρα ποδηλατακι τη μερα και νιωθω μπουτια να σφιγγουν. Να ναι καλά και οι σκάλες εδω στο σπιτι...Τουλαχιστον 8 φορες θα ανεβοκατεβω γατι εχω ξεχασει: μια το κινητο, μια το νερο κοκ</p>

Δεν είναι η άσκηση απλά όταν ιδρωνω/κουράζομαι από λάθος μπορεί να πιω πολύ νερό και μετά με χαλάει αυτό...ωραία γυμναστική το ποδήλατο.θέλω κ και εγώ να αγοράσω κανένα για να ρίχνω καμιά βολτα.

 

@Liverpool89 lol ok

 

@Viper2005 κατά τη διάρκεια της α γυμναστικής?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

+ ότι έβαλα πλυντήριο την παρασκευή και οι κάλτσες είναι ακόμα στον κάδο. Άνοιξα την πόρτα και τις έχω αφήσει έτσι



Δεν είναι η άσκηση απλά όταν ιδρωνω/κουράζομαι από λάθος μπορεί να πιω πολύ νερό και μετά με χαλάει αυτό...ωραία γυμναστική το ποδήλατο.θέλω κ και εγώ να αγοράσω κανένα για να ρίχνω καμιά βολτα.

@Liverpool89 lol ok

@Viper2005 κατά τη διάρκεια της α γυμναστικής?

Το θέμα είναι να πίνεις μικρές γουλιές προτού διψάσεις. Άμα διψάσεις το 'χασες το παιχνίδι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το θέμα είναι να πίνεις μικρές γουλιές προτού διψάσεις. Άμα διψάσεις το 'χασες το παιχνίδι

Σωστοοοοοοοος! Ετσι ειναι!

@γατοκοριτσο, μη το παιρνεις σερί. Κανε 1-2λεπτά διάλλειμα και πινε νερό. Μετα δε θα διψας τοσο...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγώ μια φορά πήγα να ξεράσω στα βάρη, ζαλίστηκα και χόρεψα πεντοζάλη  :-D 
αερόβια δεν κάνω ποτέ γιατι την βαριέμαι, μόνο αν είχα ποδήλατο δρόμου η να πάω κάπου να περπατήσω/τρέξω μου αρέσει , τίποτα άλλο

αλλά αν δεν ζοριστώ , αν δεν φύγω και να πονάω δεν το ευχαριστιέμαι
ευτιχός μέχρι τώρα δεν είχα τους τραυματισμούς που είχα πριν μπω στρατό

πάντως gatokoritso μην πίνεις πολύ νερό απότομα , πίνε λίγο λίγο όπως είπαν και απο πάνω
εγώ τώρα το καλοκαίρι μηχανικά τελείως πίνω μια γουλιά μετά απο κάθε σετ
 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημερες.

 

Οταν γεναει μια γατα, ο αρσενικος θελει να τα πνιξει για να ξανασυρει η θυλικια.

 

Αν ειναι δικα του το κανει αυτο; Και πως καταλαβαινει οτι δεν ειναι δικα του;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν είναι η άσκηση απλά όταν ιδρωνω/κουράζομαι από λάθος μπορεί να πιω πολύ νερό και μετά με χαλάει αυτό...ωραία γυμναστική το ποδήλατο.θέλω κ και εγώ να αγοράσω κανένα για να ρίχνω καμιά βολτα.

@Liverpool89 lol ok

@Viper2005 κατά τη διάρκεια της α γυμναστικής?

That even worse.

Γιατί να φορτώσεις τον οργανισμό σου με έξτρα φορτίο όταν τον πιέζεις για να αλλάξει προς το μικροτερό.

 

 

In other news

 

Εμεινα μλκς πρωινίατικα. Το ΚΠΓ εχει e school...

 

 

Μέρες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

+ ότι έβαλα πλυντήριο την παρασκευή και οι κάλτσες είναι ακόμα στον κάδο. Άνοιξα την πόρτα και τις έχω αφήσει έτσι

 

 πόσες φορές το 'χω κάνει αυτό...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...