Προς το περιεχόμενο

The [Old] Official Off Topic Thread V


Lucifer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 38,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • nicoc89

    2558

  • viper2005

    2348

  • leftermann

    1563

  • athlios

    1526

είναι λέει παλιό, εγώ τώρα το'δα:

 

είναι ένας γέρος στην τράπεζα απ'έξω στημένος πριν ανοίξει το πρωί, και έχει φτιάξει ο ίδιος χαρτάκια προτεραιότητας χειρόγραφα, τα οποία και πουλάει στους άλλους γέρους και τους βάζει και στη σειρά. Και τα αγοράζουν αυτοί. Μόλις ανοίξει η τράπεζα τρέχει και τους βγάζει τα κανονικά, διατηρώντας αυστηρά πάντα τη σειρά.

 

Μετά πετάει τα diy χαρτάκια στην είσοδο της τράπεζας, θέλω να φαντάζομαι δε ότι το κάνει προκλητικά.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πρώτο unfriend στο facebook... όσο προσεκτικός και να είσαι, πάντα θα βρεθεί κάτι που δεν.

Εγώ πάλι έχω καμια χιλιάδα στην απόξω και περιμένουνε το "άρατε πύλας".

Θα πεις,γιατί μετά έφτιαξες φατσομπούκι;Ε,όλοι έχουν,να μην έχω κι εγώ;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για να λες στον εαυτό σου πως έχεις καμιά χιλιάδα στην απόξω;

Μα δεν τους ξέρω....

Όποιος θέλει τη φιλία μου (και τα παρεπόμενα αυτής...) μου το λέει και απολαμβάνει (; ) τη συντροφικότητά μου.Στη πραγματική ζωή.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τελειώνει το σχολείο και ο γιος μου (3 και μισό)πήρε τον πρώτο του έλεγχο. Χαρά εγώ κι υπερηφάνεια κοιτάζω σχόλια και τι να δω. Η παλιο βρώμα η σαλούφα η δασκάλα του η κακογαμημένη έγραψε πως "δεν ξέρει να μετράει μέχρι το πέντε και δεν ξέρει τα ονόματα των συμμαθητών του". Πήγα να τον πάρω σήμερα και μπροστά της χωρίς να της απευθύνω τον λόγο του ζητάω να μετρήσει ως το πέντε στα γαλλικά. Το κάνει. Του το ζηταω στα ελληνικά. Το κάνει. Ποιός είναι αυτός του λέω; Ο Τομ. Αυτός; Ο Κίλλιαν. Την κοιτάω, χαμογελάω και της λέω εσύ το μικρό μου το ξέρεις; Δεν το ήξερε.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

σημερα πεθανα εχει περασει μια ωρα απο τοτε που τελειωσα γυμναστικη και νιωθω οτι θα ξερασω.παλι ηπια πολυ νερο thumb_dead-smiley.gif

Γιατι βρε γατοκοριτσο; τι κάνς;

Εγω πλεον μια ωρα ποδηλατακι τη μερα και νιωθω μπουτια να σφιγγουν. Να ναι καλά και οι σκάλες εδω στο σπιτι...Τουλαχιστον 8 φορες θα ανεβοκατεβω γατι εχω ξεχασει: μια το κινητο, μια το νερο κοκ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...