Προς το περιεχόμενο

The [Old] Official Off Topic Thread V


Lucifer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

έλα μωρέ, πτυχίο πήρες. Δες το ως ευκαιρία να ξεμινήσεις και γυμναστική, ξυπνάς που ξυπνάς μην πάει χαμένη η προσπάθεια του γείτονα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 38,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • nicoc89

    2558

  • viper2005

    2348

  • leftermann

    1563

  • athlios

    1526

Καλημερα..

Σημερα δεν ξεκινησε καλα η μερα.

 

Πηγα σε ενα φουρνο, 5:40 ερχεται η μπαμπο με λεει πολυ νωρις ηρθες, να μου πει αργησες να το καταλαβω. Αλλα αυτο με εβαλε σε σκεψεις.

 

Αντι να με πληρωσει να φυγω να προλαβω και τους αλλους φουρνους.

 

Αναβε τα φωτα, μετρησε κατι ψιλα πηγαινε απο δω, πηγε τουαλετα. Δεν αντεξα, ειχε παει 6:10. Ειχα αργησει στους αλλους.

 

Ανοιγω το site της εκκλησιας κατεβασα μερικα καντηλια και εφυγα χωρις να πληρωθω.

 

Κακοχρονο να εχει, με χαλασε τι μερα, ετρεχα σαν τον μαλακα εξαιτιας της.

 

Να δω τι αλλο θα με τυχει σημερα..

 

Αν με κανει τα ιδια και αυριο, θα τις βαλω στα αυτια την κουτα που της παω..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχω εναν καθυστερημένο γείτονα. Κανονικά καθυστέρημενος όχι σχήμα λόγου. Δεν είναι ότι δεν μπορει να μιλήσει ή ότι έχει κάτι βαρύ, απλά είναι λίγο πιο χαζός απο τον μέσο όρο, και δεδομένου του μέσου όρου τελικά είναι πολύ χαζός. Έχει τώρα 2 βδομάδες σηκώνεται στις 6:30 να παει στην δουλειά (οικοδομη) και πετάει απο τον 2ο όροφο που μένει τα τζιμπγράγκαλα στην καρότσα απο το αμάξι του με αποτέλεσμα να κάνει απίστευτη φασαρία και να με ξυπνάει.

 

Σκέφτομαι να παω να του μιλήσω, αλλά τι ελπίδες έχω αν εξ'αρχής δεν μπορεί να καταλάβει οτι αυτό που κάνει δεν είναι σωστό? Ασε που στο θέμα ''γειτόνοι'' δεν νομίζω ότι βγήκε ποτέ κάτι με τα λόγια. Απο την μία τον λυπάμαι για την κατάσταση του, απο την άλλη μου έχει σπάσει τα αρχίδια καθε πρωί. 

 

Εσείς τι θα κάνατε?

 

Θα του μιλούσα. Πρότεινέ του να τα βάζει σε μια κλούβα και να την κατεβάζει με ένα σκοινί στην καρότσα. Πιο συμμαζεμένα και πιο ήσυχα. Πες του ότι δεν είναι δυνατόν να σε ξυπνάει κάθε μέρα στις 6:30. Πήγαινέ του και μια κρύα amstel.

 

 

φαντάζομαι και το ύφος που παίρνεις όταν ακούς το θόρυβο ε

 

 

Εγώ πρωί πρωί έπεσα σε καθυστερημένη στο υπουργείο οικονομικών. Έχει βγάλει μια ανακοίνωση η καριόλα που ταλαιπωρεί χιλιάδες κόσμο. Εσύ για τον οικοδόμο αγχώνεσαι;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχω εναν καθυστερημένο γείτονα. Κανονικά καθυστέρημενος όχι σχήμα λόγου. Δεν είναι ότι δεν μπορει να μιλήσει ή ότι έχει κάτι βαρύ, απλά είναι λίγο πιο χαζός απο τον μέσο όρο, και δεδομένου του μέσου όρου τελικά είναι πολύ χαζός. Έχει τώρα 2 βδομάδες σηκώνεται στις 6:30 να παει στην δουλειά (οικοδομη) και πετάει απο τον 2ο όροφο που μένει τα τζιμπγράγκαλα στην καρότσα απο το αμάξι του με αποτέλεσμα να κάνει απίστευτη φασαρία και να με ξυπνάει.

 

Σκέφτομαι να παω να του μιλήσω, αλλά τι ελπίδες έχω αν εξ'αρχής δεν μπορεί να καταλάβει οτι αυτό που κάνει δεν είναι σωστό? Ασε που στο θέμα ''γειτόνοι'' δεν νομίζω ότι βγήκε ποτέ κάτι με τα λόγια. Απο την μία τον λυπάμαι για την κατάσταση του, απο την άλλη μου έχει σπάσει τα αρχίδια καθε πρωί. 

 

Εσείς τι θα κάνατε?

θα εβαζα να παιζει αυτο ολο το βραδυ.

σε τρεις μερες θα του ζηταγα να κανουμε ανακωχή.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μέρες, ωραίο πράγμα να έχεις δικό σου σπίτι.

 

 

 Καλήμερα , καλό μήνα !

 

 

βρε δεν γ!@@$!@$ και οι δυο πρωινιατικα  :lol:

 

 

 

προσπαθω απο πρωι να αναβαθμισω το bb και αν του περασω και χαρτες...

 

επρεπε να ειχα παρει το one x

 

 

 

μερες?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τραβα την να φυγει μην ζηλεψουν οι αλλες και αλλαξουν χρωμα

την εκοψα με το ψαλιδι οσο ποιο κοντα γινεται.ευτυχως τα υπολοιπα εχουν μεινει χαρουμενα καστανοξανθα!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

θα εβαζα να παιζει αυτο ολο το βραδυ.

σε τρεις μερες θα του ζηταγα να κανουμε ανακωχή.

 

Ανακωχή, κυρά μου, κάνουν οι δειλοί...

 

βρηκα μια μικροσκοπικη ασπρη τριχα στα μαλλια μου!

tumblr_mjw1xxXQ6T1s14h9co1_500.gif

i'm too young for this shit!

 

Ου γαρ έρχεται μόνο το γύρας, και όχι μιά και έξω..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

βρε δεν γ!@@$!@$ και οι δυο πρωινιατικα  :lol:

 

 

 

προσπαθω απο πρωι να αναβαθμισω το bb και αν του περασω και χαρτες...

 

επρεπε να ειχα παρει το one x

 

 

 

μερες?

 

 

και ναι

 

error 523

 

 

μεχρι το βραδυ θα εχει ανταμωσει τον τοιχο

 

 

happy mondays everyone

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...