Προς το περιεχόμενο

The [Old] Official Off Topic Thread V


Lucifer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

ε 

μα τον Ναβουχοδονόσορα , ψάχνω ενα τελείως ανούσιο βίντεο .

 

Βρήκα το άλλο με τους ασβούς και το άλλο το " look at my horse "

 

Eϊναι ενα άλλο με εναν χοντρό με κοτσίδα που κρύβεται πίσω απο εναν θάμνο (;; ) και πετάγεται σε αλλους 2 και φωνάζει κάτι . Σπαγγετι ;; κατι τετοιο .

 

Βοηθατε

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 38,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • nicoc89

    2558

  • viper2005

    2348

  • leftermann

    1563

  • athlios

    1526

Τα club και τα πάρτυ μου φέρνουν υπνηλία, είναι διαπιστωμένο. Είμαι στο πάρτυ της πολυκατοικίας και μου έκλειναν τα μάτια και κατέβηκα τώρα για κατούρημα, να φάω και ένα τοστ και να πάω πάλι μετά.

 

 

Επίσης που είναι αυτή η πικ με τον le feel που είναι στη γωνία μόνος του και σκέφτεται τι κάνω εγώ εδώ; Κάπως έτσι

 

+tfw παίζει φωτιά με φωτιά

Και στο πάρτυ της δικιας μου πολυκατοικίας γύρω στις 2 έπαιζε το φωτιά με φωτιά. λολ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δηλαδή οι πολυκατοικίες συνηθίζουν να κάνουν πάρτυ;;; Κοίτα να δεις τί μαθαίνει κανείς στις 4 τα ξημερώματα Χ-)

Όχι σαν πολυκατοικίες, αλλά όταν κάνει κάποιος πχ για γενέθλια γράφει σημειώματα ότι το Σάββατο θα έχει πάρτυ και δείξτε κατανόηση και θα χαρούμε να περάσετε για ένα ποτάκι. Για να τους πάρει με το καλό δηλαδή, όχι τόσο από γενναιοδωρία.

 

 

 

 

 

Ξαναπήγα και ήταν στα τελειώματα, πάνω που μου είχε έρθει όρεξη, ντεμ. Ένας χοντρός ήταν λιώμα στον ύπνο και του βάλανε κραγιόν, μία αναστάτωσε τον κόσμο επειδή της κλέψανε την τσάντα μέχρι που την βρήκε στο μπάνιο, κάτι ακούστηκε ότι και τα 2 μπάνια είχαν βουλώσει από εμετό ενώ μια ξεκωλιάρα τούμπανη ήθελε ρνμπ.

 

Δεν ήξερα κανέναν οπότε πέρασα όλη την ώρα σχεδόν χωρίς να μιλήσω. Τέτοια ξενέρα δεν την περιμένεις κάθε μέρα. Άντε και του χρόνου.

 

Α και ένας παπάρας με έδιωξε κακήν κακώς επειδή παρόλο που έκλεισε η μουσική δεν αραίωνε ο κόσμος αρκετά γρήγορα, λέει. Σε φάση μου έβαλε το χέρι στην πλάτη και όταν βγήκα από την πόρτα την έκλεισε με δύναμη. Μην τον πετύχω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3ος

Άρα δεν ήμαστε στην ίδια τελικά.

 

Έπρεπε να πας πάντως, τι καλύτερο είχες να κάνεις;

 

Και αφού δεν ξέρεις κανέναν και δεν πήγες τότε πως ξέρεις πόσα μπάνια είχε ρα;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλά ακόμα και να είχε τύχει να ήταν το ίδιο δεν περίμενα να το παραδεχτείς κρίνοντας από αυτό

Αλεξανδρούπολη είσαι;

 

Ούτε εγώ :-D

 

 :P

 

Δεν πήγα γιατί έχω φιλοξενούμενο και πήγαμε να δούμε τα αξιοθέατα της πόλης.
Τα μπάνια τα ξέρω χωρίς να έχω μπει στο σπίτι.
 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να ρωτήσω κάτι; Τα fitness γιατί απευθύνονται σε γυναίκες; Εμείς τι πρέπει να τρώμε; Πρόβειο βούτυρο με τηγανητό λαρδί;

Fitness_Fruits_Nestle.jpgsplash-model_03.jpg

 

ΕΛΕΟΣ. ΕΙΝΑΙ ΝΟΣΤΙΜΑ ΚΑΙ ΥΓΙΕΙΝΑ

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να ρωτήσω κάτι; Τα fitness γιατί απευθύνονται σε γυναίκες; Εμείς τι πρέπει να τρώμε; Πρόβειο βούτυρο με τηγανητό λαρδί;

Fitness_Fruits_Nestle.jpgsplash-model_03.jpg

 

ΕΛΕΟΣ. ΕΙΝΑΙ ΝΟΣΤΙΜΑ ΚΑΙ ΥΓΙΕΙΝΑ

Δεν έχεις ιδέα για το πως ακούστηκε αυτό...

 

 

In other news

 

Κάτι θέλω να κάνω απο το πρωί αλλά δεν μπορώ να θυμηθώ τι ήταν αυτό που ήθελα να κάνω...

 

Μέρες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...