Προς το περιεχόμενο

The [Old] Official Off Topic Thread V


Lucifer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

What's the deal με αυτόν τον χοντρό κοντοπ(απαρ)ίδη;

Τι του βρίσκουν και τον γουστάρουν τόσο;

Προσπάθησα να δω όλα του τα βίντεο μπας και βρω κανένα που να μου αρέσει, διαβάζω σχόλια "το καλύτερο βίντεο, η καλύτερη επιστολή" και άλλα τέτοια ενθαρρυντικά αλλά στα πρώτα 30" δεν αντέχω, κάνω reset το pc και κλειδώνομαι στο WC κλαίγοντας και προσπαθώντας να ξεχάσω αυτά που είδα.

Προσπαθώ να πω πως μου αρέσει σε γνωστούς για να πάω με το ρεύμα, μα κάθε φορά που πάω να το πω I simply throw up in my mouth που λέμε στο χωριό μου.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 38,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • nicoc89

    2558

  • viper2005

    2348

  • leftermann

    1563

  • athlios

    1526

<p><span style="font-family:tahoma, geneva, sans-serif;">What's the deal με αυτόν τον χοντρό κοντοπ(απαρ)ίδη;</span></p>

<p><span style="font-family:tahoma, geneva, sans-serif;">Τι του βρίσκουν και τον γουστάρουν τόσο;</span></p>

<p><span style="font-family:tahoma, geneva, sans-serif;">Προσπάθησα να δω όλα του τα βίντεο μπας και βρω κανένα που να μου αρέσει, διαβάζω σχόλια "το καλύτερο βίντεο, η καλύτερη επιστολή" και άλλα τέτοια ενθαρρυντικά αλλά στα πρώτα 30" δεν αντέχω, κάνω reset το pc και κλειδώνομαι στο WC κλαίγοντας και προσπαθώντας να ξεχάσω αυτά που είδα.</span></p>

<p><span style="font-family:tahoma, geneva, sans-serif;">Προσπαθώ να πω πως μου αρέσει σε γνωστούς για να πάω με το ρεύμα, μα κάθε φορά που πάω να το πω I simply throw up in my mouth που λέμε στο χωριό μου.</span></p>

 

Προσπαθησα να δω μερικά βίντεο... δεν τα κατάφερα. Μαλλον φταιει το ότι δεν ειμαι τύφλα. Θα ξαναδοκιμασω κάποια στιγμή που θα έχω πιει 5-6 τσίπουρα. Και η μαλάκια έχει τα όρια της. Στο λέω σαν φίλη μην λες ότι σου αρέσει αυτό το πράγμα...απλά όταν μιλούν οι άλλοι κουνα το κεφάλι καταφατικα και δοκιμασε να αλλάξεις συζήτηση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Top pleb xD

 

Έχεις τον σατανά μέσα σου εσύ.

 

Προσπαθησα να δω μερικά βίντεο... δεν τα κατάφερα. Μαλλον φταιει το ότι δεν ειμαι τύφλα. Θα ξαναδοκιμασω κάποια στιγμή που θα έχω πιει 5-6 τσίπουρα. Και η μαλάκια έχει τα όρια της. Στο λέω σαν φίλη μην λες ότι σου αρέσει αυτό το πράγμα...απλά όταν μιλούν οι άλλοι κουνα το κεφάλι καταφατικα και δοκιμασε να αλλάξεις συζήτηση.

 

Μιλάς σοφά.

Σ' ευχαριστώ για τα λόγια συμπαράστασης.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΑΚΟΜΑ μια κατσαρίδα. Εκεί που νομίζεις  ότι έχεις κλείσει όλες τις τρύπες της γαμημένης μαλακίας για σίτα έρχεται το πιο σιχαμένο είδος που υπάρχει για να σου χαλάσει τη νύχτα.

 

Δεν μπορούσα να την κάψω με την λακ γιατί πήγε κάτω από το κρεβάτι, και την ρούψηξα με την σκούπα(άλλο μπουρδέλο από εκεί ίσα που ρούφαγε) αφού περπάτησε το μισό δωμάτιο βέβαια. Άντε να κοιμηθώ εγώ εκεί τώρα. Μετά πήρα ένα χαρτί το έκανα μπάλα το πότισα με το χλωρίνη και το ρούφηξα με την σκούπα. Δεν ξέρω σε τι θα ωφελήσει.

 

Μετά πήρα το baygon και πήγα έξω από την πόρτα του δωματίου και ψέκασα περίπου το μισό μπουκάλι. Με έπιασε η αναπνοή και μετά ένας σφάχτης στο αριστερό πλευρό αλλά ευτυχώς πέρασε. Το δωμάτιο έγινε κόλαση από μυρωδιά και έκλεισα την πόρτα να μην μπει άλλο.

 

Ποιος σφουγγαρίζει τώρα μέχρι και του τοίχους γαμώ το γένος

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΑΚΟΜΑ μια κατσαρίδα. Εκεί που νομίζεις  ότι έχεις κλείσει όλες τις τρύπες της γαμημένης μαλακίας για σίτα έρχεται το πιο σιχαμένο είδος που υπάρχει για να σου χαλάσει τη νύχτα.

 

Δεν μπορούσα να την κάψω με την λακ γιατί πήγε κάτω από το κρεβάτι, και την ρούψηξα με την σκούπα(άλλο μπουρδέλο από εκεί ίσα που ρούφαγε) αφού περπάτησε το μισό δωμάτιο βέβαια. Άντε να κοιμηθώ εγώ εκεί τώρα. Μετά πήρα ένα χαρτί το έκανα μπάλα το πότισα με το χλωρίνη και το ρούφηξα με την σκούπα. Δεν ξέρω σε τι θα ωφελήσει.

 

Μετά πήρα το baygon και πήγα έξω από την πόρτα του δωματίου και ψέκασα περίπου το μισό μπουκάλι. Με έπιασε η αναπνοή και μετά ένας σφάχτης στο αριστερό πλευρό αλλά ευτυχώς πέρασε. Το δωμάτιο έγινε κόλαση από μυρωδιά και έκλεισα την πόρτα να μην μπει άλλο.

 

Ποιος σφουγγαρίζει τώρα μέχρι και του τοίχους γαμώ το γένος

 

casual mode: ένα από τα gels που κυκλοφορούν στο εμπόριο, εφαρμογή σε γωνίτσες κλπ, περνάνε-κολλάνε, το μεταφέρουν εκεί που αράζουν, γενοκτονία

 

hardcore mode: οινόπνευμα, παίζει να είναι και πιο αποτελεσματικό από "κατσαριδοκτόνα", μειονέκτημα το ότι θα πρέπει να την πλησιάσεις και να έχεις καλό σημάδι, ίσως και το ότι αναλόγως του μεγέθους ενδέχεται να χρειαστείς ανάλογη ποσότητα, πλεονέκτημα το ότι απολαμβάνεις τις τελευταίες της στιγμές καθώς ξαπλώνει πλάτη και χτυπιέται

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

hardcore mode: οινόπνευμα, παίζει να είναι και πιο αποτελεσματικό από "κατσαριδοκτόνα", μειονέκτημα το ότι θα πρέπει να την πλησιάσεις και να έχεις καλό σημάδι, ίσως και το ότι αναλόγως του μεγέθους ενδέχεται να χρειαστείς ανάλογη ποσότητα, πλεονέκτημα το ότι απολαμβάνεις τις τελευταίες της στιγμές καθώς ξαπλώνει πλάτη και χτυπιέται

Με οινόπνευμα θέλει περίπου μισό λεπτό για να πεθάνει, αφού την λούσεις. Πολύς χρόνος. Μία από τις φορές που τόχα κάνει αργούσε να πεθάνει οπότε εβαλα φωτιά σε όσο είχε πέσει στο πάτωμα και παραλίγο να πιάσει φωτιά το σπίτι. Αναπτήρας και λακ είναι ίσως η πιο καλή λύση αλλά όχι για όλα τα σημεία.

 

Εδώ και καιρό σκέφτομαι να φτιάξω φλογοβόλο για hard καταστάσεις. Ίσως ήρθε η ώρα, αλλά πρέπει να βρω αντιανεμικό αναπτήρα. Τεσπα

 

Εντωμεταξύ:

Ωρα Ελλαδος: Δείτε την ώρα της Ελλάδας αυτή τη στιγμή.

 

και

 

Η Επίσημη Ώρα Ελλάδος

 

έχουνε 4,5 λεπτά διαφορά, όχι μαλακίες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

What's the deal με αυτόν τον χοντρό κοντοπ(απαρ)ίδη;

Τι του βρίσκουν και τον γουστάρουν τόσο;

Προσπάθησα να δω όλα του τα βίντεο μπας και βρω κανένα που να μου αρέσει, διαβάζω σχόλια "το καλύτερο βίντεο, η καλύτερη επιστολή" και άλλα τέτοια ενθαρρυντικά αλλά στα πρώτα 30" δεν αντέχω, κάνω reset το pc και κλειδώνομαι στο WC κλαίγοντας και προσπαθώντας να ξεχάσω αυτά που είδα.

Προσπαθώ να πω πως μου αρέσει σε γνωστούς για να πάω με το ρεύμα, μα κάθε φορά που πάω να το πω I simply throw up in my mouth που λέμε στο χωριό μου.

 

τα βίντεο που βγάζει ειναι συνήθως φούντα mode

πίνεις? δεν πίνεις , γιαυτό δεν βγάζεις νόημα σε αυτά που λεει και κανει

ιδικά ενα βίντεο δεν θα καταλάβαινες το παραμικρό , αλλα δεν θυμάμαι ποιο ήταν (long time ago)

 

 

Προσπαθησα να δω μερικά βίντεο... δεν τα κατάφερα. Μαλλον φταιει το ότι δεν ειμαι τύφλα. Θα ξαναδοκιμασω κάποια στιγμή που θα έχω πιει 5-6 τσίπουρα. Και η μαλάκια έχει τα όρια της. Στο λέω σαν φίλη μην λες ότι σου αρέσει αυτό το πράγμα...απλά όταν μιλούν οι άλλοι κουνα το κεφάλι καταφατικα και δοκιμασε να αλλάξεις συζήτηση.

εγώ οταν πίνω και βλέπω κοντόπα ρίχνω άλλα γέλια :-D

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...