Προς το περιεχόμενο

Ψηφιακή φωτογραφική μηχανή από 100 - 150€


Arisyo13

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Λοιπόν δεν το ξανασκέφτηκα και παράγγειλα την WB750 από το Specialprice.gr με 161€ και 6€ κόστος αποστολής. καλή τιμή πιστεύω για τα χαρακτηριστικά της.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 35
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Με οπτικό ζουμ 10 και ανάλυση γύρω στα 16 με 18 τι προτείνετε ;;

 

γιατί δεν πας και συ στην ίδια μηχανή? τι τη θές τόση ανάλυση....γιγαντοαφίσες θα τυπώνεις?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εδω ειναι ο λογος....θελω καλυτερη αναλυση.....εχω μια sony dsc w570 με 5Χ οπτικο και 16,1 mp (η 16,2) ..οκ εχει κανει τη δουλεια της..αλλα με το ζουμ μου τη χαλαει...σκεφτομαι να παρω οταν ευκαιρησω μια dslr..αλλα εκει θα φωτογραφιζω και αλλα πολλα που βλεπω και θελω να φωτογραφισω..αλλα με την compact δεν μπορω και τοσο καλα...με τη dslr μπορεις να κανεις 1002 πραγματα..
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν υπαρχει καλυτερη αναλυση, μονο μεγαλυτερη αναλυση. Μεγαλυτερη αναλυση σημαινει μεγαλυτερο μεγεθος φωτογραφιας, οχι καλυτερη ποιοτητα. Επισης, στις compact η πολυ μεγαλη αναλυση συνηθως φερνει και extra θορυβο.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Λοιπόν τελική τιμή της Samsung WB750 168€ με μεταφορικά. Είναι σχεδόν σαν μια επαγγελματική κάμερα. Τρομερη ποιότητα. Μια απο τις καλυτερες μου αγορες ever. Ευχαριστω για την προταση της.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λοιπόν τελική τιμή της Samsung WB750 168€ με μεταφορικά.

Από που την πήρες τελικά, μπορείς να μου δώσεις το Link γιατί την πρότεινα και σε έναν φίλο μου και ψήθηκε να την πάρει. Εφόσον έχουμε και θετικά σχόλια και από σένα ένας λόγος παραπάνω! :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κυριοι την πήρα απο το specialprice.gr. Aψογη εξυπηρέτηση απο αυτο το καταστημα, εκανε περιπου δυο εβδομάδες απο την στιγμη της παραγγελιας (φαίνεται δεν ειχαν stock) και επισης το κατάστημα αυτο βρίσκεται στο Ηρακλειο Κρήτης.

 

Μπορω να πω πως εμαθα αρκετα πραγματα μεσα απο αυτη για τη φωτογραφια. Το manual mode της είναι μακραν το καλυτερο που εχω δει σε ψηφιακη σε αυτα τα χρήματα. Για την Full HD λήψη βίντεο που έχει δεν το συζητάω.

 

Με μια 8gb micro SD σε ανταπτορακι με 6€ απο eshop ειναι ότι πρέπει.

 

Τώρα ενα καλό τριποδακι για αυτην ξερετε σε τι τιμη μπορω να το βρω;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χαίρομαι που άκουσες τη συμβουλή μας και επέλεξες αυτή τη μηχανή, ήταν δεδομένο οτι θα έμενες πολύ ευχαριστημένος!

Από mini tripods υπάρχουν 2 κλασσικά σε πολύ μικρή τιμή. Το πρώτο είναι αυτό και το δεύτερο που είναι ευέλικτο και το προσαρμόζεις οπουδήποτε θες και στο προτείνω, είναι αυτό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...