Προς το περιεχόμενο

Steam - Official Topic


aliakas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 2,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Ακούστε ένα καλό παιδί άνοιξε πρόταση στο steam να έρθουν πίσω οι paysafes αλλά χρειάζονται 100 votes έχουν γίνει 28 στηρίξτε την προσπάθεια να φέρουμε τη paysafe στο steam link για vote https://www.change.org/p/valve-paysafe-gr-paysafe-payment-option-%CF%83%CF%84%CE%BF-steam

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ακούστε ένα καλό παιδί άνοιξε πρόταση στο steam να έρθουν πίσω οι paysafes αλλά χρειάζονται 100 votes έχουν γίνει 28 στηρίξτε την προσπάθεια να φέρουμε τη paysafe στο steam link για vote https://www.change.org/p/valve-paysafe-gr-paysafe-payment-option-%CF%83%CF%84%CE%BF-steam

 

Ε ναι, 100 votes νομίζω αρκούν για να περάσει το αίτημα. Θα ψηφίσω. :rolleyes: 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδιά , αγόρασα ένα κλειδί από nuvvem αλλά λέει δεν είναι για την χώρα μου και δεν το παίρνει στο steam , έχει κανένας κάνα λινκ να με κατατoπήσει αν υπάρχει τρόπος να το περάσω στο λογαριασμό μου ? είναι safe η υπάρχει κίνδυνος ban?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδιά , αγόρασα ένα κλειδί από nuvvem αλλά λέει δεν είναι για την χώρα μου και δεν το παίρνει στο steam , έχει κανένας κάνα λινκ να με κατατoπήσει αν υπάρχει τρόπος να το περάσω στο λογαριασμό μου ? είναι safe η υπάρχει κίνδυνος ban?

βάλε vpn/proxy  άνοιξε το steam..λέει το steam ότι υπάρχει φόβος για ban,έχω ενεργοποιήσει 3 παιχνίδια έτσι και όλα καλά..

Αν θέλει vpn και για run το παιχνίδι,μη το κάνεις..άστο θα ενεργοποιηθεί για τo region σου σε κανά 4μηνο και θα τρέχει κανονικά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

βάλε vpn/proxy  άνοιξε το steam..λέει το steam ότι υπάρχει φόβος για ban,έχω ενεργοποιήσει 3 παιχνίδια έτσι και όλα καλά..

Αν θέλει vpn και για run το παιχνίδι,μη το κάνεις..άστο θα ενεργοποιηθεί για τo region σου σε κανά 4μηνο και θα τρέχει κανονικά.

^ Αυτό. Προσοχή γιατί δίνουν ban αβέρτα, δεν χαρίζονται σε vpn ενεργοποιήσεις και κυρίως vpn gameplay. :fear:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν κανουν ban για χρηση VPN, στην χειροτερη να αφαιρεθει το παιχνιδι αλλα ουτε αυτο δεν εχω ακουσει να εγινε. Προβλημα υπαρχει σε multiplayer παιχνιδια που πρεπει να συνδεθεις σε σερβερ για να παιξεις, εκει συνηθως απαγορευεται η χρηση VPN και ισως φας ban απο το παιχνιδι, οχι στο steam account σου ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συμφωνώ πιθανότερο είναι το gameban. Παντώς δεν τη λες και "εντός όρων χρήσης του Steam" την αλλαγή IP / region και οπωσδήποτε την ενεργοποίηση off-region κλειδιού. :P

 

Για παράδειγμα, κοίτα το τελευταίο post πριν κλειδώσει το θέμα, από ποιόν είναι. :ph34r:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εντάξει αυτό είναι αρκετά θετικό και πολύ μεγάλο που ετοιμάζεται να γίνει

 

l9LvEJM.png

 

αν δεν έχει καταλάβει κανείς τι σημαίνει απλά το steam ετοιμάζει να δέχεται πληρωμές με Bitcoin. Μάλλον ζήλεψαν τις πωλήσεις που κάνουν ήδη με bitcoin πλατφόρμες όπως το G2A η το greenmangaming 

Για εμάς ιδίως με τα capital control θα είναι μια πολύ καλή επιλογή για αγορές χωρίς ενδιάμεσους που τις μπλοκάρουν.

Εύχομαι μόνο να τις ενεργοποιήσουν για όλο τον κόσμο και όχι μόνο για τις Ηνωμένες Πολιτείες

 

https://np.reddit.com/r/Steam/comments/44sgnm/bitcoins_in_steam_coming_soon/#oo

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...