Προς το περιεχόμενο

Steam - Official Topic


aliakas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 2,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Πείτε και σε εμένα τον άσχετο τι παίζει με τα badges.

 

BTW προχθες τσίμπησα το Brothers: A tale of two sons, το οποίο τερμάτισα πατ κιουτ και πριν κανένα δίωρο αγόρασα το Ori and the Blind Forest. Διαμάντια και τα δύο!

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πείτε και σε εμένα τον άσχετο τι παίζει με τα badges.

 

BTW προχθες τσίμπησα το Brothers: A tale of two sons, το οποίο τερμάτισα πατ κιουτ και πριν κανένα δίωρο αγόρασα το Ori and the Blind Forest. Διαμάντια και τα δύο!

Εξαργυρώνοντας badges(που τα κερδίζεις συμπληρώνοντας κάρτες για κάθε παιχνίδι) ανεβαίνεις επίπεδο και κερδίζεις άλλες κάρτες, emoticons νομίζω και background pictures. Φαντάσου το σαν συλλογή.

 

Εγώ θα ήθελα να ρωτήσω γιατί στις ανταλλαγές πρέπει να περιμένω 3 ημέρες(έχω mobile authenticator);

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εξαργυρώνοντας badges(που τα κερδίζεις συμπληρώνοντας κάρτες για κάθε παιχνίδι) ανεβαίνεις επίπεδο και κερδίζεις άλλες κάρτες, emoticons νομίζω και background pictures.

Μόνο τώρα, στις εκπτώσεις, με την κατασκευή του εμβλήματος δίνει κάρτα για το Χριστουγεννιάτικο έμβλημα. Συνήθως δίνει ένα εκπτωτικό κουπόνι για κάποιο παιχνίδι.

 

Εγώ θα ήθελα να ρωτήσω γιατί στις ανταλλαγές πρέπει να περιμένω 3 ημέρες(έχω mobile authenticator);

Πρέπει να έχεις ενεργοποιημένο mobile authenticator τουλάχιστον για 7 ημέρες και ενεργοποιημένα τα email επιβεβαίωσης ανταλλαγών. Το ίδιο και αυτός με τον οποίον ανταλλάζεις.
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια δεν ξερω ποια ειναι η γνωμη σας, αλλα προσωπικα δεν θυμαμαι χειροτερα sales τα τελευταια χρονια. Καθε περσυ και καλυτερα.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια δεν ξερω ποια ειναι η γνωμη σας, αλλα προσωπικα δεν θυμαμαι χειροτερα sales τα τελευταια χρονια. Καθε περσυ και καλυτερα.

 

Πήρα στο κλείσιμο και Civ 5 Full στα 9,99€ και χάρηκα. Μετά διαπίστωσα ότι την ίδια τιμή την έχουν ξαναδώσει πολλάκις και ξενέρωσα.

 

Μόνο το Brothers αγόρασα σε εξευτελιστική τιμή για το Civ 5 και το Ori and the Blind Forest ούτε κρύο, ούτε ζέστη.

 

Απολύτως σωστός.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απο τοτε που ξεκινησα να ασχολουμαι με το Steam, ειναι τα πρωτα μεγαλα sales που δεν πηρα απολυτως τιποτα. Μονο καποια παιχνιδια απο αλλα sites...

Ισως απλα πλεον να εχω τα περισσότερα που ηθελα....

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ αυτές τις γιορτές πήρα μόνο το Chivalry: Medieval Warfare μετά από προτροπή ενός φίλου.Εντάξει η τιμή ήταν πολύ καλή (2.29€) και το παιχνίδι έχει την πλάκα του

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Από τότε που έβαλα το steam (πάνε αρκετά χρόνια) είναι με διαφορά το χειρότερο sale.

Fallout NV & 3,Bioshock series,Skyrim,Dishonored... κτλ πάλι σε μια λούπα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...