Προς το περιεχόμενο

Steam - Official Topic


aliakas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 2,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

στο bf3 λίγο δύσκολο να έφαγες vacban βρε φίλε μου.

Να σε έκαναν reports μαζικά ναι..και τα metabans και bpbans να πήραν φωτιά..Αλλά εκεί,πρέπει να υπάρχει αποδεικτικό στοιχείο κάποιο screenshot που οι admins το βγάζουν,και παιρνάει από ολόκληρη φάση μέχρι να πέσει το ban..

Όπως και υπάρχουν και εργαλεία να τσεκάρεις τα ποσοστά σου.

Που μπορείς να το κάνεις appeal αν όντως δε τρέχει τίποτα..

Όπως και στο punkbuster μπορεί να γίνει appeal..

To ότι είναι δυσκόλο να βγει ναι,γιατί βρίσκεσαι σε δυνή θέση..Παρόλα αυτά μπορείς να το αποδείξεις.

και έχει διαφορά να φας από σερβερ ban...από το να banαριστει το κλειδί globaly..

Γιατί γω και κάποιοι φίλοι παίζαμε bf και κάναμε 50-5 40-9 και ήμασταν οκ;Δε μπορώ να το καταλάβω..

 

επισης αυτό που λες στο τέλος,πάλι δεν ισχύει...μη γράφετε ότι θέλετε..

να έφαγε πόσα reports;2?4?

θα το ξαναβάλω

https://support.steampowered.com/kb_article.php?ref=7849-Radz-6869

 

και συγνώμη κιόλας,αλλά είμαι και γω άνεργος τί πάει να πει;ΤΙ ΠΑΕΙ ΝΑ ΠΕΙ ρε μεγάλε αυτό;

 

 

το vacban δε το έχουν admins σερβερς όμως κυρ βάγγο.

Αυτό που λες είναι για το competitive mode του cs.

What is VAC?
If a user connects to a VAC-Secured server from a computer with identifiable cheats installed, the VAC system will ban the user from playing that game on VAC-Secured servers in the future.
The VAC system reliably detects cheats using their cheat signatures. Any third-party modifications to a game designed to give one player an advantage over another is classified as a cheat or hack and will trigger a VAC ban. This includes modifications to a game's core executable files and dynamic link libraries.
While server admins may choose to ban specific players, server admins cannot VAC ban players.

 

Οπως εχω ξαναπει οποιος θελει βλεπει τα στατιστικα, τα εψαξα και σε κανένα οπλο δεν ηταν πειραγμένα. Μονο στο usas που ειχα να παιξω με αυτο στο παιχνίδι καιρό. Ουτε οι ίδιοι δεν ηξεραν να απαντήσουν πως και γιατί εφαγα ban. Τι appeal κλπ ουτε απαντάνε στα mail.

 

Το λεω αυτο γιατι και γω άνεργος ειμαι και προσφατα απολυμένος απο στρατό και σε οποιο παιχνίδι κι αν μπω τις μισές φορες οι αλλοι συνελληνες ή θα σε βρίσουν χωρις να σε ξέρουν ή θα ειναι φιλικοί. Τους εχει πειράξει η κατάσταση της χωρας, ολους μας εχει πειράξει, οι μισοί άνεργοι είμαστε αλλά αντι να ειμαστε ενωμένοι, γινεται το αντίθετο. Δε το εγραψα καλα πριν σορρυ αν παρεξηγήθηκε το ποστ.

Τις περισσότερες φορές γίνεται το πρώτο δλδ να βρίζουν αβέρτα. Οποιαδήποτε ηλικία είτε μικροί είτε μεγάλοι . Χωρίς να μας ήξεραν επειδή ετυχε να παίζουμε καλα έβριζαν. Το θεμα ξεκίνησε οταν μιλησα σε ξενο συμπαίκτη μου στο μικρόφωνο. Λέγοντας του να παμε να παρουμε σαν ομαδα μια σημαία. Απανταει ο αλλος βρίζοντας με άσχημα. Για πλάκα επειδή ακουγονταν και κατι μουσικές περίεργες απο το background του του λέω για πλακα "κλείσε τις μουσικές γαμπρέ " με ξαναβρισε κλπ με λιγα λόγια πριν τελειώσει το ματς λεει ο ενας "θα σε κανω ρεπορτ *** λεει και επειδη δεν τσεκάρετε πια απο την εταιρεια αυτο θα φας μπαν και..... " . Του λέω εγω έγινε φιλος. Βγαίνω απο το steam του φίλου μου. Την επόμενη μερα μπαίνει και τσουπ ban

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδια υπαρχει καποιο ποστ που να δειχνει συγκεντρωτικα τι δουλευει και τι οχι?

 

πχ steam

 

δουλευει χρεωστικη γιουρομπανκ

δε δουλευει πειραιως και paysafe

 

G2A

 

δουλευει μονο paypal

 

κλπ κλπ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Υποθέτω δεν υπάρχει τέτοιο post διότι δεν ισχύει ότι κάποια κάρτα δουλεύει απροβλημάτιστα ενώ κάποια άλλη όχι. Σήμερα μπορεί να περνάει η prepaid πχ της eurobank ενώ αύριο να απορρίπτεται!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδια υπαρχει καποιο ποστ που να δειχνει συγκεντρωτικα τι δουλευει και τι οχι?

 

πχ steam

 

δουλευει χρεωστικη γιουρομπανκ

δε δουλευει πειραιως και paysafe

 

G2A

 

δουλευει μονο paypal

 

κλπ κλπ

υπάρχει αυτό http://www.insomnia.gr/forum/20-internet/το κομμάτι του φόρουμ,που έχει οδηγίες τι δουλεύει και πως δουλεύει..

 

και

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εχει κάνει κανείς αγορά με virtual mastercard τις εθνικης τραπεζας?

Αν δεν σου λειτουργεί, δοκίμασε να βάλεις funds από την κάρτα στο Steam και να αγοράσεις έτσι. Είχα θέμα με μια prepaid Πειραιώς και μόνο με funds με άφηνε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...