Προς το περιεχόμενο

Steam - Official Topic


aliakas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 2,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

δεν χακαρω εγω ηρεμιστε απλα εδωσα το account μου στον ξαδερφο μου να παιξει cs και ο ***.. μπηκε με hacks . Eυχαριστω παντως !!

καλά και η γιαγιά μου είχε καρούλια και έκανε hotlaps στην monza.. :-D
  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά μη κοροιδεύετε με τα VAC και λοιπά ban, κάποια τα ρίχνουν αβέρτα κι άδικα ! έχω φάει ban στο BF3 επειδή είχα μπει σε low skill level server, δε το είχα πάρει χαμπάρει και έπαιξα 2 ματς με σκορ περίπου 30-3 και 34- 8 αντίστοιχα. Με έκαναν όλοι report για cheat. Ειχα έρθει ορεξάτος από άδεια από το στρατό και σου λέει πώς γινεται αυτός να εχει να παιξει μηνες και να παίζει τοσο καλό, τσουπ  μπαν. Φυσικά δε τα φορούσα, όποιος θέλει το πιστεύει όποιος δε το πιστεύει, δημοκρατία έχουμε :P Σε απάντηση της εταιρείας της Everbalance ( punkbuster ) γιατί κύριοι έφαγα μπαν , μπορείτε να μου αποδείξετε πώς έφαγα μπαν , μου απάντησαν ότι δεν είναι σε θέση να γνωρίζουν αν είμαι ελέφαντας, σκύλος ή άνθρωπος καθώς το πρόγραμμα τους έχει το αλάθητο του Πάπα! 

 

Επίσης είχα πάει σε σπίτι φίλου και παίζαμε MW3 σε pc με φρέσκια σχετικά εγκατάσταση Win10, multiplayer και έτυχε να πετύχουμε κάτι συμπατριώτες στο παιχνίδι, οι οποίοι όντως χτυπημένοι από την ανεργία και τον κλαρινογαμπρισμό που τους έδερνε επειδή παίζαμε καλά άρχιζαν να βρίζουν μάνες κλπ λέγοντας μας χακερ κλπ κλπ έκαναν ρεπορτ και ο φίλος μου βρέθηκε με VAC ban .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

στο csgo και γενικότερα στο cs το vac δεν το τρως με τον αριθμό τον reports που σου κάνουν, εξετάζουν το play σου με το overwatch η εκτος και αν σε ανιχνεύσει το anticheat τις valve που το θεωρώ 1 στο εκατομμύριο..

Δες εδω pro player τρωει vac σε live match 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

στο csgo και γενικότερα στο cs το vac δεν το τρως με τον αριθμό τον reports που σου κάνουν, εξετάζουν το play σου με το overwatch η εκτος και αν σε ανιχνεύσει το anticheat τις valve που το θεωρώ 1 στο εκατομμύριο..

Δες εδω pro player τρωει vac σε live match 

Πόσο τραγικό!! ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

στο csgo και γενικότερα στο cs το vac δεν το τρως με τον αριθμό τον reports που σου κάνουν, εξετάζουν το play σου με το overwatch η εκτος και αν σε ανιχνεύσει το anticheat τις valve που το θεωρώ 1 στο εκατομμύριο..

Δες εδω pro player τρωει vac σε live match 

Αν ακολουθήσεις την είδηση πάντως θα δεις ότι δεν το πήρε άδικα το ban. Όπως και αρκετοί άλλοι pro παίχτες είναι ύποπτοι για cheats.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Περίμενα καλύτερα sales σε ορισμένους τίτλους ενώ σε άλλους έδωσαν παραπάνω από όσο έπρεπε!

 

Ερώτηση: Πιστωτική Eurobank δουλεύει; Χρεωστική Eurobank; Μέχρι τώρα χρησιμοποιούσα paypal αλλά για κάποιο ανεξήγητο λόγο δε μου επιτρέπουν να κάνω αγορές από εχθές...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά μη κοροιδεύετε με τα VAC και λοιπά ban, κάποια τα ρίχνουν αβέρτα κι άδικα ! έχω φάει ban στο BF3 επειδή είχα μπει σε low skill level server, δε το είχα πάρει χαμπάρει και έπαιξα 2 ματς με σκορ περίπου 30-3 και 34- 8 αντίστοιχα. Με έκαναν όλοι report για cheat. Ειχα έρθει ορεξάτος από άδεια από το στρατό και σου λέει πώς γινεται αυτός να εχει να παιξει μηνες και να παίζει τοσο καλό, τσουπ  μπαν. Φυσικά δε τα φορούσα, όποιος θέλει το πιστεύει όποιος δε το πιστεύει, δημοκρατία έχουμε :P Σε απάντηση της εταιρείας της Everbalance ( punkbuster ) γιατί κύριοι έφαγα μπαν , μπορείτε να μου αποδείξετε πώς έφαγα μπαν , μου απάντησαν ότι δεν είναι σε θέση να γνωρίζουν αν είμαι ελέφαντας, σκύλος ή άνθρωπος καθώς το πρόγραμμα τους έχει το αλάθητο του Πάπα! 

 

Επίσης είχα πάει σε σπίτι φίλου και παίζαμε MW3 σε pc με φρέσκια σχετικά εγκατάσταση Win10, multiplayer και έτυχε να πετύχουμε κάτι συμπατριώτες στο παιχνίδι, οι οποίοι όντως χτυπημένοι από την ανεργία και τον κλαρινογαμπρισμό που τους έδερνε επειδή παίζαμε καλά άρχιζαν να βρίζουν μάνες κλπ λέγοντας μας χακερ κλπ κλπ έκαναν ρεπορτ και ο φίλος μου βρέθηκε με VAC ban .

στο bf3 λίγο δύσκολο να έφαγες vacban βρε φίλε μου.

Να σε έκαναν reports μαζικά ναι..και τα metabans και bpbans να πήραν φωτιά..Αλλά εκεί,πρέπει να υπάρχει αποδεικτικό στοιχείο κάποιο screenshot που οι admins το βγάζουν,και παιρνάει από ολόκληρη φάση μέχρι να πέσει το ban..

Όπως και υπάρχουν και εργαλεία να τσεκάρεις τα ποσοστά σου.

Που μπορείς να το κάνεις appeal αν όντως δε τρέχει τίποτα..

Όπως και στο punkbuster μπορεί να γίνει appeal..

To ότι είναι δυσκόλο να βγει ναι,γιατί βρίσκεσαι σε δυνή θέση..Παρόλα αυτά μπορείς να το αποδείξεις.

και έχει διαφορά να φας από σερβερ ban...από το να banαριστει το κλειδί globaly..

Γιατί γω και κάποιοι φίλοι παίζαμε bf και κάναμε 50-5 40-9 και ήμασταν οκ;Δε μπορώ να το καταλάβω..

 

επισης αυτό που λες στο τέλος,πάλι δεν ισχύει...μη γράφετε ότι θέλετε..

να έφαγε πόσα reports;2?4?

θα το ξαναβάλω

https://support.steampowered.com/kb_article.php?ref=7849-Radz-6869

 

και συγνώμη κιόλας,αλλά είμαι και γω άνεργος τί πάει να πει;ΤΙ ΠΑΕΙ ΝΑ ΠΕΙ ρε μεγάλε αυτό;

 

 

στο csgo και γενικότερα στο cs το vac δεν το τρως με τον αριθμό τον reports που σου κάνουν, εξετάζουν το play σου με το overwatch η εκτος και αν σε ανιχνεύσει το anticheat τις valve που το θεωρώ 1 στο εκατομμύριο..

Δες εδω pro player τρωει vac σε live match 

το vacban δε το έχουν admins σερβερς όμως κυρ βάγγο.

Αυτό που λες είναι για το competitive mode του cs.

What is VAC?
If a user connects to a VAC-Secured server from a computer with identifiable cheats installed, the VAC system will ban the user from playing that game on VAC-Secured servers in the future.
The VAC system reliably detects cheats using their cheat signatures. Any third-party modifications to a game designed to give one player an advantage over another is classified as a cheat or hack and will trigger a VAC ban. This includes modifications to a game's core executable files and dynamic link libraries.
While server admins may choose to ban specific players, server admins cannot VAC ban players.
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για τον φίλο που ρωτάει λίγο παραπάνω, ναι, θα είναι όπως και το προηγούμενο sale. Ότι βλέπεις θα μείνει μέχρι το τέλος, δεν νομίζω να υπάρξουν flash sales.

 

Καμία εξωπραγματική προσφορά δεν έχει πάρει ως τώρα το μάτι μου, αλλά τα παρακάτω είναι σε πολύ καλή τιμή, αν κάποιος ψάχνει κάτι φθηνό και καλό.

Τα δύο τελευταία είναι και οι μοναδικές αγορές που έχω κάνει ως τώρα σε αυτό το sale (τσίμπησα και το full Humble Bundle της Square Enix το απόγευμα, οπότε νομίζω πως φόρτωσα games για τα xmas...  :-D).

 

Επίσης, νομίζω πως σε καλή τιμή είναι και το Left 4 Dead 2, στα 2,79 ευρώ.

 

Αυτό το καταραμένο το Dying Light που θέλω μόνο -66% του έδωσαν... Ας κάνω λίγη οικονομία και ας περιμένω λίγο ακόμα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...