Προς το περιεχόμενο

Steam - Official Topic


aliakas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

θέλω να μεταφέρω κάποια steam games σε άλλον δίσκο, αυτό που ξερό είναι να τα κανό copy/paste εκεί που θέλω και μετά να τα συνδέσω με mklink. υπαρχή κανένας άλως Καλλιτέρος τρόπος π.χ. καμιά εντολή μέσο steam? η δεν έχουν κάνει τον κοπώ να φτιάξουν κάνα τέτοιο εργαλείο.

Υπάρχει και το Link.png Site: steammover το οποίο χρησιμοποιώ αρκετό διάστημα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 2,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • Moderators

Πάω να ψωνίσω με το Paypal balance μου και το Steam πετάει μήνυμα:

 

«An unexpected error has occurred. Your purchase has not been completed. Please contact Steam Support.»

 

Καμιά ιδέα κανείς, γιατί ήδη είμαι στην 3η εβδομάδα που περιμένω να μου απαντήσουν και θα χάσω το remaster του RE1;

 

PS: Από humble store και από kinguin μια χαρά ψωνίζω με το balance μου, ergo είναι πρόβλημα του Steam και όχι του paypal.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απο σημερα το πρωι οταν παω να μπω βγαζει μηνυμα Αδυναμια συνδεσης στο δικτυο steam. Εχει κανεις αλλος τετοιο προβλημα? Με την paysafe κανεις δεν ξερει τι θα γινει... Εγω και ολοι οσοι κανουμε αγορεε μονο με paysafe απο steam δεν μπορουμε να αγορασουμε τιποτα ακομα....

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Παιδιά, το steam κάθε Τρίτη κάνει εργασίες συντήρησης - γι αυτό και οι περισσότερες αδυναμίες σύνδεσης εμφανίζονται τη συγκεκριμένη μέρα. 

Επεξ/σία από Elven_King
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λεω και εγω μπας και μπηκε κανενας ιος στο pc και εμπιδιζει τη συνδεση,,,, Ειδικα αυτη την Τριτη φαινεται να γινονται περισσοτερες εργασιες συντηρησης καθως προετοιμαζονται για την κυκλοφορια των Steam Machines την αλλη Τριτη. Απο το πρωτι μεχρι τωρα μονο 2 φορες μπηκε που δοκιμασα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πλέον από Ελλάδα μπορείς να εξαργυρώσεις paysafe μόνο σε επιλεγμένα ελληνικά καταστήματα που αναγράφονται στο https://www.paysafecard.com/el-gr/use. Οπότε προς το παρόν δεν μπορείς να αγοράσεις από το Steam με paysafecard.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θελω να παρω καποια παιχνιδια απο steam και δεν ξερω αν δεχεται paysafe.

 

καποιος που να γνωριζει ;;;;;

Στην σελίδα της ελληνικής paysafe γράφει που ισχύει τώρα μετά από τα cc και το steam δεν είναι ένα από αυτά.

 

P.S με πρόλαβε στο φώτο finish ο από πάνω φίλος :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρα δνε μπορω να παρω..αλλος τροπος για steam ; 

Με πιστωτική απ' όσο ξέρω μπορείς. Λογικά και με paypal.

 

Να φανταστώ ότι ούτε από g2a μπορούμε να αγοράσουμε με paysafe ε;

Όχι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αν υπαρχει καποιος απο Θεσσαλονικη και μπορει να κανει αγορα μεσω steam ας μου στειλει στο πριβε,θελω να κανω μια αγορα αλλα δεν δεχεται paysafe οποτε...οποιος μου κανει την αγορα μπορω να του δωσω τα χρηματα στο χερι.

Ενταξει μιλαμε για 3,99 ευρω δεν μιλαμε για τρομερο ποσον. 

 

Ευχαριστω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...