Προς το περιεχόμενο

Steam - Official Topic


aliakas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 2,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Να αντιγράψεις το φάκελο του παιχνιδιού από το steamapps/common αν και πάλι σε μερικά παιχνίδια θα ξανακατεβάσει κάποια αρχεία.

επανέρχομαι,γιατί τώρα έκανα το φορματ!

τώρα για να κάνω restore,πως θα το κάνω..θα πετάξω τον φάκελο του κάθε παιχνιδιού στον commonapps?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

επανέρχομαι,γιατί τώρα έκανα το φορματ!

τώρα για να κάνω restore,πως θα το κάνω..θα πετάξω τον φάκελο του κάθε παιχνιδιού στον commonapps?

Ναι, μέσα στο steamapps/common θα βάλεις τους φακέλους κάθε παιχνιδιού, θα πατήσεις στο Steam «Εγκατάσταση» σε κάθε παιχνίδι και θα βρει/επικυρώσει αυτόματα τα αρχεία. Σε κάποια παιχνίδια ίσως κατεβάσει αρκετά αρχεία ξανά, σε κάποια άλλα μπορεί να φαίνεται ότι τα κατεβάζει από την αρχή αλλά αν το αφήσεις λίγα λεπτά ολοκληρώνεται.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι, μέσα στο steamapps/common θα βάλεις τους φακέλους κάθε παιχνιδιού, θα πατήσεις στο Steam «Εγκατάσταση» σε κάθε παιχνίδι και θα βρει/επικυρώσει αυτόματα τα αρχεία. Σε κάποια παιχνίδια ίσως κατεβάσει αρκετά αρχεία ξανά, σε κάποια άλλα μπορεί να φαίνεται ότι τα κατεβάζει από την αρχή αλλά αν το αφήσεις λίγα λεπτά ολοκληρώνεται.

ωραιά!! i will do it with pleasure

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

http://store.steampowered.com/app/391540/

 

354/354 θετικές reviews (100%)

 

Δεν παίζει να το έχω ξαναδεί αυτό, το παιχνιδάκι πρέπει να τα σπάει.

 

UNDERTALE! The RPG game where you don't have to destroy anyone.

 

Για να δούμε για να δούμε...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλησπερα παιδια , 

 

εχω φτιαξει εναν λογαριασμο steam , και προσπαθω να κανω φιλους , ομως μου γραφει αυτο : 

 

ο λογαριασμος σας δεν πληρει τις προυποθεσεις για να χρησημοποιησεις αυτην την λειτουργεια . 

 

 

στο steam λογαριασμο , εχω περασει το pes 2016 * δεν ξερω αν παιζει ρολο *

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλησπερα παιδια , 

 

εχω φτιαξει εναν λογαριασμο steam , και προσπαθω να κανω φιλους , ομως μου γραφει αυτο : 

 

ο λογαριασμος σας δεν πληρει τις προυποθεσεις για να χρησημοποιησεις αυτην την λειτουργεια . 

 

 

στο steam λογαριασμο , εχω περασει το pes 2016 * δεν ξερω αν παιζει ρολο *

Πρέπει να αγοράσεις από το Steam παιχνίδια αξίας 5$ ή να προσθέσεις 5$ στο Steam Wallet. Τα δώρα που δέχεσαι από άλλους και τα retail παιχνίδια/CD keys που ενεργοποιείς δεν μετράνε.

 

Περισσότερα εδώ: https://support.steampowered.com/kb_article.php?ref=3330-IAGK-7663

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλησπερα παιδια , 

 

εχω φτιαξει εναν λογαριασμο steam , και προσπαθω να κανω φιλους , ομως μου γραφει αυτο : 

 

ο λογαριασμος σας δεν πληρει τις προυποθεσεις για να χρησημοποιησεις αυτην την λειτουργεια . 

 

 

στο steam λογαριασμο , εχω περασει το pes 2016 * δεν ξερω αν παιζει ρολο *

 

Αλλαξαν τους ορους χρησεις πριν λιγο καιρο. Νομιζω οτι πρεπει να ξοδεψεις 5 ευρω και πανω μεσα απο το καταστημα του steam για να σε αφησει. 

Το εκαναν ως μετρο ασφαλειας για τους hackers που εκλεβαν λογαριασμους, οχι για σου παρουν παραπανω λεφτα. Αυτο δεν ειναι καθολου δυσκολο :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

προσπαθώ να βάλω λεφτά στο wallet από το paypal, και μου βγάζει unexpected error, contact support

έχω ανοίξει ticket έχουν περάσει πάνω από 10 μέρες χωρίς απάντηση, gbn plz take my money :(

επίσης δεν είμαι Ελλάδα και είναι τρομερά εκνευριστικό να δέχεται πληρωμές μόνο από τη χώρα που είσαι κάθε φορά

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχω μερικα διπλα-τριπλα background και emoticon που δεν τα χρειαζομαι. Μπορει ο καθενας να παρει 1 απο το καθενα ωστε να παρουν οσο περισσοτεροι γινεται, οπως και απο τα κουπονια αν καποιος θελει καποιο

 

Trade link

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχω μερικα διπλα-τριπλα background και emoticon που δεν τα χρειαζομαι. Μπορει ο καθενας να παρει 1 απο το καθενα ωστε να παρουν οσο περισσοτεροι γινεται, οπως και απο τα κουπονια αν καποιος θελει καποιο

 

Trade link

Γιατί τόσα αυτοκόλλητα kinguin ?  :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

άνοιξε η paysafe..άντε χαρά στα σκέλια μας

 

Η αγορά paysafecard είναι εφικτή, μη εφικτή επικοινωνία με ηλεκτρονικά καταστήματα

Αγαπητέ πελάτη της paysafecard:

Εργαστήκαμε εντατικά για την εξεύρεση λύσης για τις πληρωμές με paysafecard στην Ελλάδα. Οι τελευταίες πληροφορίες:

Η paysafecard είναι ξανά διαθέσιμη στην Ελλάδα. Η αγορά paysafecard PINs είναι και πάλι εφικτή – εδώ μπορείς να βρεις το πλησιέστερο σημείο πώλησης! Η εξαργύρωση είναι εφικτή, αλλά προς το παρόν περιορισμένη. Παρακαλούμε ενημερωθείτε από το ηλεκτρονικό κατάστημα, αν δέχεται ξανά paysafecard.

Εδώ θα σε κρατάμε συνεχώς ενήμερο:

Να επισκέπτεσαι τακτικά τη σελίδα ενημέρωσης, όλα τα νεότερα αναρτώνται εδώ.

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...