Προς το περιεχόμενο

Steam - Official Topic


aliakas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 2,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • Moderators

Ρε παιδια ψωνισα απο Humble αλλα τα λεφτα δεν τα πηραν απο την prepaid ουτε φαινεται καποια κινηση στο ιστορικο της καρτας!

 

Πόσο λογιστικό και πόσο διαθέσιμο υπόλοιπο σου γράφει η κάρτα;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδιά τι γίνεται με της αγορές από το steam αγορά με κάρτα από alphabank και έγινε κανονικά η αγορά ενώ με την χρεωστική από εθνική δεν τα έχω καταφέρει με τίποτα , πήρα και τηλ στην τράπεζα και μου είπαν ότι γίνονται κανονικά αγορες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ακούσατε κάτι για τις PaySafe; Στο Steam βάζω μόνο με PaySafe ποσά γιατί όπου μπορώ θέλω να μην βάζω τις κάρτες μου. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο μπαρμπα-Σόιμπλε, θα ανοίξει καμια φορά την paysafe? :P Να δέχονται πιστωτικές, αλλά να απορρίπτουν προπληρωμένο χρήμα, μόνο στο Τευτονικό μυαλό τους έχει λογική...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο μπαρμπα-Σόιμπλε, θα ανοίξει καμια φορά την paysafe? :P Να δέχονται πιστωτικές, αλλά να απορρίπτουν προπληρωμένο χρήμα, μόνο στο Τευτονικό μυαλό τους έχει λογική...

Το λάτρεψα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τα κλασικά και σε εμένα...

Your purchase has not been completed. Your credit card information has been declined by your credit card company.

Note that in some cases, your credit card company may put a 'hold' on funds in your account, but you will not be charged. After correcting any errors in the information displayed below, please try your purchase again.

 

έμαθε κανείς τι παίζει? είναι πράγματι τόσο random? με τις χαζομάρες έφαγα 3 ευρώ για μεταφορά χρημάτων απο κάρτα σε κάρτα...

 

πειρεώς και εθνικής τα ίδια :/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...