Προς το περιεχόμενο

Steam - Official Topic


aliakas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 2,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Wvhgcwn.png

 

Δυό φορές κι έπεσα πάνω και στις 2, περιττό να αναφέρω οτι εχέσθην επάνω μου πανηγυρικώς κι από κάπου μακριά άκουγα μια πένθιμη μουσική. :P

 

http://www.reddit.com/r/Steam/comments/3afs4n/my_steam_account_changed_to_level_0/

http://www.reddit.com/r/Steam/comments/3afu08/psa_the_servers_are_down_everyone_is_level_0_dont/

Τις πρώτες 2 μέρες των summer sales μου το εμφάνιζε συνέχεια. Νόμιζα πως το είχαν διορθώσει, μετά από τόσες μέρες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ένα πρόβλημα που βρήκα χτες και σήμερα,έιναι ότι όταν στέλνεις steam gifts,δεν λέει το όνομα του άλλου,αλλά persona ***** ..Και είναι λίγο μλκια να μη βλέπεις που έχεις στείλει μαζικά δώρα,και να μη ξέρεις ποιός είναι ποιος,στην περίπτωση μου.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Περιττό να πω πως όσοι έχετε Summer cards και θέλετε να τις ξεφορτωθείτε κάντε το άμεσα. Έχουν σταματήσει εδώ και μέρες να έχουν σημαντικό κέρδος για πούλημα αλλά μπορείτε με λίγη προσπάθεια να βρείτε 1 :1 ανταλλαγές και σίγουρα 1:2.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η τελευταία μέρα ξεκινάει αύριο στις 8 ή σήμερα;

σήμερα,αφού βάλανε encore....και είναι για 48ώρες,οπότε κλαιν...νταξ στο steam έχουν δει ψιλά τον αμανέ και οι προσφορές δεν ήταν τίποτα τρομερό.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ένα πρόβλημα που βρήκα χτες και σήμερα,έιναι ότι όταν στέλνεις steam gifts,δεν λέει το όνομα του άλλου,αλλά persona ***** ..Και είναι λίγο μλκια να μη βλέπεις που έχεις στείλει μαζικά δώρα,και να μη ξέρεις ποιός είναι ποιος,στην περίπτωση μου.

Μπράβο τώρα το παρατήρησα κι εγώ, συνήθως αυτό εμφανίζεται μαζί με το άλλο πρόβλημα που δείχνει τα Gifts (games) ως γκρί generic δώρα κ φυσικά δεν ξέρεις ποιό είναι ποιό αν δεν κάνεις "send gift" . Τι ζόρι τραβάει άραγε, το έχει κάνει άλλες 2 φορές αυτό με το "persona" μέσα στο 2015.. :huh:

Περιττό να πω πως όσοι έχετε Summer cards και θέλετε να τις ξεφορτωθείτε κάντε το άμεσα. Έχουν σταματήσει εδώ και μέρες να έχουν σημαντικό κέρδος για πούλημα αλλά μπορείτε με λίγη προσπάθεια να βρείτε 1 :1 ανταλλαγές και σίγουρα 1:2.

 

Εδώ το καλό το μποτ (1:1). :P 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οι κάρτες που έχουμε θα εξαφανιστούν μόλις τελειώσουν οι προσφορές ή όχι;Μήπως δηλαδή αν θέλουμε να φτιάξουμε το badge πρέπει να το κάνουμε άμεσα;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οι κάρτες που έχουμε θα εξαφανιστούν μόλις τελειώσουν οι προσφορές ή όχι;Μήπως δηλαδή αν θέλουμε να φτιάξουμε το badge πρέπει να το κάνουμε άμεσα;

ναι, αφαιρουντε μετα το τελος τον εκπτώσεων. θα δεις λεει και ακριβες ημερομηνία στις κάρτες κατω κατω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...