Προς το περιεχόμενο

Steam - Official Topic


aliakas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

https://steamdb.info/

εδώ θα δείτε τί παίζει καλύτερα

πριν 10 μέρες πειράχτηκε τελευταιά φορά

https://steamdb.info/app/201810/

 

περάστε και αυτό το plugin στον browser σας

http://www.enhancedsteam.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 2,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Για να κερδίσετε τις τρεις κάρτες (την ημέρα), πρέπει να ξεκινήσετε καινούργιο παιχνίδι (μια κάρτα πήρα σήμερα μόλις ξεκίνησα καινούργιο παιχνίδι) και να κερδίσετε το πρώτο monster (άλλη μια κάρτα).

Στο παιχνίδι μου γράφει πως έχω πάρει 2. Ίσως με την επανάληψη των παραπάνω παίρνουμε και την τρίτη.

Την πρώτη μέρα των summer sales πήρα 6 κάρτες μετά από craft, και άλλη μια μετά από αγορά. Δεν νομίζω να μετράνε για τις 3 ημερησίως. Αν κάποιος γνωρίζει κάτι παραπάνω ας μας πει.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για να κερδίσετε τις τρεις κάρτες (την ημέρα), πρέπει να ξεκινήσετε καινούργιο παιχνίδι (μια κάρτα πήρα σήμερα μόλις ξεκίνησα καινούργιο παιχνίδι) και να κερδίσετε το πρώτο monster (άλλη μια κάρτα).

Στο παιχνίδι μου γράφει πως έχω πάρει 2. Ίσως με την επανάληψη των παραπάνω παίρνουμε και την τρίτη.

Την πρώτη μέρα των summer sales πήρα 6 κάρτες μετά από craft, και άλλη μια μετά από αγορά. Δεν νομίζω να μετράνε για τις 3 ημερησίως. Αν κάποιος γνωρίζει κάτι παραπάνω ας μας πει.

Πρέπει να έχεις δίκιο. Μόλις ξεκίνησα καινούργιο game και μου έδωσε και τρίτη κάρτα για σήμερα

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και σε μένα. Χθες πήρα 2 κάρτες, με το που ξεκίνησα καινούργιο παιχνίδι για 2η δεύτερη μέρα άλλη μια, και τώρα άλλη μια με αυτό που είπατε. Για την τρίτη τι κάνουμε όμως?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πιο καλά μου άρεσε όταν μας έδινε κάρτες επειδή ψηφίζαμε: και τη γνώμη μας εκφράζαμε και σαφές ήταν το σύστημα.

 

Ισχύει. Γενικά το όλο θέμα με το παιχνίδι είναι μια σαχλαμάρα. Ελπίζω να μην το επαναλάβουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ισχύει. Γενικά το όλο θέμα με το παιχνίδι είναι μια σαχλαμάρα. Ελπίζω να μην το επαναλάβουν.

πολύ απλά,δεν συμμετάσχουμε και δεν το στηρίζουμε,για να μην επαναληφθεί..

Όταν θα βγουν ότι έγινε 10τρισεκατομυρια κλικς θα γελάω :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ισχύει έκανα καινούργιο game και εγώ και με το καλημέρα έβγαλε άλλη μια , το πρωί έβαλα λίγο το προηγούμενο game που μάλλον έπαιζε μόνο του :) και δεν μου είχε δώσει τίποτα . 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πολύ απλά,δεν συμμετάσχουμε και δεν το στηρίζουμε,για να μην επαναληφθεί..

Όταν θα βγουν ότι έγινε 10τρισεκατομυρια κλικς θα γελάω :P

 

Εγώ απλά μπαίνω. Δεν ασχολούμαι ούτε με clicks ούτε τίποτα. Τις κάρτες να πάρουμε να πουλάμε και μια χαρά :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και σε μένα. Χθες πήρα 2 κάρτες, με το που ξεκίνησα καινούργιο παιχνίδι για 2η δεύτερη μέρα άλλη μια, και τώρα άλλη μια με αυτό που είπατε. Για την τρίτη τι κάνουμε όμως?

 

H τρίτη μάλλον πηγαίνει με αγορές που κάνεις στο steam, αν κρίνω από αυτό που βλέπω όταν ανοίξω το badge. Έχω πάρει 2+2+2 κάρτες και έχω ακόμα 6 drops remaining.

 

Ο κόσμος πάντως μειώνεται καθημερινά. Αν δεν ήταν το θέμα με τις κάρτες (παίρνεις μια όταν ξεκινήσεις new game και μία λίγο πιο μετά, το επιβεβαιώνω), δε θα πάταγε κανείς. Αν ήξερα πώς να το σταματήσω μάλιστα θα το έκανα. Αν νοιάζεται κανείς για το steam level του πάντως, παίρνεις 25 XP κάθε 100 level.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

H τρίτη μάλλον πηγαίνει με αγορές που κάνεις στο steam, αν κρίνω από αυτό που βλέπω όταν ανοίξω το badge. Έχω πάρει 2+2+2 κάρτες και έχω ακόμα 6 drops remaining.

 

Ο κόσμος πάντως μειώνεται καθημερινά. Αν δεν ήταν το θέμα με τις κάρτες (παίρνεις μια όταν ξεκινήσεις new game και μία λίγο πιο μετά, το επιβεβαιώνω), δε θα πάταγε κανείς. Αν ήξερα πώς να το σταματήσω μάλιστα θα το έκανα. Αν νοιάζεται κανείς για το steam level του πάντως, παίρνεις 25 XP κάθε 100 level.

 

Τι εννοείς η τρίτη? Οι κάρτες που παίρνεις από τις αγορές και από τα badges είναι ανεξάρτητες από του game. Από αυτά τα 2 όποτε θες παίρνεις κάρτα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ανά 10 ευρώ αγορών (περίπου) σου ρίχνει μια κάρτα. Οι υπόλοιπες είναι από craft, trades και γενικώς από την συμμετοχή στην κοινότητα.

 

Ναι. Το παιχνίδι οφείλει να σου πετάει 3 κάρτες την μέρα ανεξάρτητα από αυτό. Τουλάχιστον έτσι αναγράφεται στο FAQ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...