Προς το περιεχόμενο

Steam - Official Topic


aliakas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Super Moderators

Eφόσον έχει συμβεί επανειλημμένα, οφείλει το Steam να λάβει μέτρα. Η αξιοπιστία δύσκολα χτίζεται και εύκολα καταστρέφεται. Δεν ανήκω σε αυτούς που θεωρούν το Steam πληγή κτλ., αντίθετα μια χαρά με έχει βολέψει, αλλά δεν επιτρέπεται αυτή η συμπεριφορά.

 

Φτάνει που μας ρημάζουν με τις ισοτιμίες τους (και τους Αυστραλούς ακόμη χειρότερα, από ό,τι έχω ακούσει).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 2,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δεν μπορώ με τίποτα να μπω στο monster summer game του steam. Μπήκα μια φορά και από τότε τίποτα, τώρα μου βγάζει

"There was a problem trying to join a game. Please try again later."

 

Καμιά ιδέα τι να κάνω;;;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

Προ μισαώρου ήταν εντάξει, τώρα φαίνεται έχει σκαλώσει.

 

Περίμενε λίγο, λογικά θα το φτιάξουν. Όχι πως χάνεις τίποτε ιδιαίτερο...

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προ μισαώρου ήταν εντάξει, τώρα φαίνεται έχει σκαλώσει.

 

Περίμενε λίγο, λογικά θα το φτιάξουν. Όχι πως χάνεις τίποτε ιδιαίτερο...

Γιατί το λες αυτό, παιχνιδάρα είναι!!!  :P

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

Έχω αρχίσει ήδη να σβήνω ό,τι έχω στη βιβλιοθήκη μου για να εξοικονομήσω πόρους, να απολαύσω το έπος αυτό για τις επόμενες 10 μέρες.

 

On a more serious note, που λέγαμε και στο χωριό μου, μετέφερα αρκετά μηνύματα όπου πρακτικά σχολιάζουμε το μηχανισμό των εκπτώσεων του Steam εδώ στο σχετικό νήμα. Καταλαβαίνω πως οι εκπτώσεις του Steam έχουν μεγάλο ενδιαφέρον (όχι πάντοτε για τους σωστούς λόγους) αλλά ας προσπαθήσουμε όλοι να κρατήσουμε το νήμα των προσφορών για προτάσεις/επισημάνσεις προσφορών.

 

Κλικ-κλικ.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τώρα κάνει άλλα κόλπα το παιχνίδι... Μπαίνω, περιμένουμε να μαζευτούν 1000παίχτες και με του ξεκινάει το παιχνίδι μας βγάζει game over.

 

"This game is over. Click OK to continue."

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τώρα κάνει άλλα κόλπα το παιχνίδι... Μπαίνω, περιμένουμε να μαζευτούν 1000παίχτες και με του ξεκινάει το παιχνίδι μας βγάζει game over.

 

"This game is over. Click OK to continue."

σε ολους ετσι κανει, λογικα μετα τα new sales που ειναι στις 20:00 θα φτιαξει και αυτο.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

στο monster game μπένεις μόνο στην αρχή των προσφορών,δηλαδή 20.00 κάθε μέρα!

Μετά @@,error!

μπήκα στις 8μμ,αλλά και να θέλουν δε καταλαβαίνω τί κάνω,κάνω κλικ κλικ κλικ κλικ,ή lag είναι ή δεν κάνω dmg ή δεν ξέρω :P .Έχω τρελά upgrades,και είμαι lvl 143,και κάνω 4-7k dmg :P

ΘΕΙΟΥΛΗ τί σου συμβαίνει;

 

επίσης είναι πολύ GTP φάση :eek:

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

επίσης είναι πολύ GTP φάση :eek:

 

Αυτό, τα είπες όλα. :-)

 

Κάρτες έριξε 2 χτες και μετά καληνύχτα σας, σήμερα τίποτε εντελώς και σε άλλους που ρωτάω τα ίδια. Τίποτε valvoλινες θα θέλει η volvo να πάρει μπρός. :wub:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

στο monster game μπένεις μόνο στην αρχή των προσφορών,δηλαδή 20.00 κάθε μέρα!

Μετά @@,error!

μπήκα στις 8μμ,αλλά και να θέλουν δε καταλαβαίνω τί κάνω,κάνω κλικ κλικ κλικ κλικ,ή lag είναι ή δεν κάνω dmg ή δεν ξέρω :P .Έχω τρελά upgrades,και είμαι lvl 143,και κάνω 4-7k dmg :P

ΘΕΙΟΥΛΗ τί σου συμβαίνει;

 

επίσης είναι πολύ GTP φάση :eek:

 

Βασικά το lag του είναι απάλευτο, δεν καταλαβαίνεις πραγματικά τι γίνεται. Ακόμα και για flash game είναι τελείως ανούσιο, χώρια το ότι σπάνια δουλεύει.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Άλλη μια ύποπτη αλλαγή τιμής πριν τις εκπτώσεις: https://www.steamprices.com/us/app/201810/wolfenstein-the-new-order

Από $45 στα $60

 

Απαράδεκτοι και αυτοί. Διαβάζω τώρα στα forums του steam ότι κάτι τέτοιο είναι παράνομο...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...